Skoči na vsebino

Yamaha DT 50/R,X


race

Priporočene objave

Kupiš novga pa nimaš štiri leta tehničnega. Lahk ga po mili volji prerihtaš :kva2: ;)

mah js sm na mojga en mesc pred tehncinem takoj fuknu 70ccm karburator, 21mm fergazer, gianelli auspuh .. :P

pol pa itak sam blokade dal notr da ni sou vec ko 70 in sm naredu tehnicni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

odvisno kolk kesa mas ane :)

pa kak dolgo ga misliš vozit,hitreje gre,prej bo šlo!!!! :grim :devil: :yes:

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kak dolgo ga misliš vozit,hitreje gre,prej bo šlo!!!! :grim :devil: :yes:

tko nekako, ni pa ziher :evilgrin:

js sm s high-end predelavo (sicer na drugm motorju, pustmo stat) naredu 15.000km prblizno, umes sem samo dvakrat bat menju ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....blajerca,,...... :doze:

....kateri se z drugim imenom rece tudi..... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa ti povej "slovensko"ime,da itak nobeden nebo vedo zakaj se gre! povej že!!!!!! :blink: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa ti povej "slovensko"ime,da itak nobeden nebo vedo zakaj se gre! povej že!!!!!! :blink: :headbang:

nevem ga, zato sm pa prasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš v trgovino z deli,rečejo blajerca!!tisti ravni del nad blajerco pa je ojnica!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :closedeyes: :fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš v trgovino z deli,rečejo blajerca!!tisti ravni del nad blajerco pa je ojnica!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :closedeyes: :fredy: :fredy:

dobro umir se dej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok,umirjen sem,če si ti! :alien1: LP :rolleyes:

ok,umirjen sem,če si ti! :alien1: LP :rolleyes:

ves da sm :evilgrin:

sam useen bi se kregu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

LP.

Mene neki zanima.Kupu sm novo yamaho dt 50 r. zdy me pa zanima kje so blokadi in ce pozna kdo koga iz okolice slovenj gradca da bi jih odstranil? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam si nebi upu al kaj

 

Itaq da neb upu...me je use mal predrago prslo da bi sam šraufu k niam pojma.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da neb upu...me je use mal predrago prslo da bi sam šraufu k niam pojma.... :glare:

tam ko si kupu bi ti mogl dat tut vn oz kje bos servis meu tam ti bo dau mehanik blokade vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Hoj! Imam yamaho dt 50r 2007 letnik in je čez zimo nisem uporablo. Včeraj sej jo hoto mal spet oživet in sploh mi ne daje kontakta vendar ko ga probam vkurblat se mi na ekrančku zasveti rumena lučka in se mi na ekranu izpiše : rb 47:06 ???? Prosim help me :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

//živjo. jaz nameravam kupiti novo yamaho dt50x, pa me zanimajo podrobnosti pa kakšne izkušnje imate znjo, pospeški itd...

vse informacije so dobrodošle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klikneš na stran št.1 in začneš brat (neki boš že zvedu), drgač pa iskalnik uporabiš pa gugl :whistle:

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

//živjo. jaz nameravam kupiti novo yamaho dt50x, pa me zanimajo podrobnosti pa kakšne izkušnje imate znjo, pospeški itd...

vse informacije so dobrodošle

Pozdravljen!

Tako kot je kolega Fric omenil, najbolje, da si prebereš celotno temo pa boš sigurno našel nekaj primernih podatkov.

Sem vozil DT50 letnik 2005,in tudi sam sem si lastil 2 leti Yamaho TZR50, ki ima enak agregat kot DT50,Minarelli AM6.Kar se tiče samega agregata nimam pripomb,zaprta je sicer zelo,zelo boga, z športnim izpuhom pa zadeva postane že lepo vozna.Za po kakšnem resnem terenu ima sicer premalo moči,ampak kakšne utrjene makedamske poti so lahko precej zabaven "poligon" za izživlanje s tem mopedom.Tudi zavore in vzmetenje so kos hitrostim, katere dosega odprta verzija tako, da oprema je za ta kubaturni razred zelo solidna.

Sedež je v supermoto/enduro stilu precej neudoben na dolgih vožnjah,ampak dvomim, da boš ravno 200km+ na dan delal s 50ccm :)

Če jo boš redno servisiral in vzdrževal,točil dokaj kvalitetno olje, in malo pazil nanjo bo sigurno zvesto služila svojemu namenu.

LP,Roky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene pa zanima kje use pridejo blokade pri motorju (yamaha dt50x)in kako se jih odstrani. odstranil bi jih sam samo nevem je so.

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!