Skoči na vsebino

Yamaha DT 50/R,X


race

Priporočene objave

mene pa zanima kje use pridejo blokade pri motorju (yamaha dt50x)in kako se jih odstrani. odstranil bi jih sam samo nevem je so.

LP.Denis

če boš menju vse kar je blo omenjeno v temi od kita blokad nebo več drgač pa si uzemi mal časa pa si preberi temo o rs-ki (tm notr najdeš use)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej drgač jst sprašujem zarad kolega k je zdej jo kupu, pa ga zanima kje je blokada v izspuhu pr tej yamahi all pa če bi dobil kšn načrt auspuha da vidi kje so tam notri blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sm novi na forumu in imam zelo pomembno vprašanje na katerega mi prosim odgovorite.oprostite če sm izbral napačno temo ampak prosim če mi vseeno odgovorite ker mi to veliko pomeni.

glejte odločam sem med dvema motorjema:

-gilero gsm:http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2016454

-yamaha dt50:http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2064759

Ni rečeno da bodo isti kot na sliki ampak isti model in približno letnik 1999-2004.

Pa lepo prosim da mi povedate čim več se da o tema dvema motorjema njihove slabosti do dobre stvari,njihove tehnične lastnosti kakšni avspuhi so najboljši za njih in njihovo opremo(kakšen je vžig, poraba, dostopnost do rezervnih delov).

Skratka čim več podatkov in katerega mi priporočate.prosim vas da mi ne pišete da si pregledam forum ker je zelo velik in ga je nemogoče celega prebrskati(sm že izprobal).Zato prosim da mi vse povedate o teh dveh motorih in se mi pomagate odločit :worship: :worship: :worship: :worship: .

hvala

lp

Popravljeno . Popravil raikonen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Sm novi na forumu in imam zelo pomembno vprašanje na katerega mi prosim odgovorite.oprostite če sm izbral napačno temo ampak prosim če mi vseeno odgovorite ker mi to veliko pomeni.

glejte odločam sem med dvema motorjema:

-gilero gsm:klik

-yamaha dt50:klik

Ni rečeno da bodo isti kot na sliki ampak isti model in približno letnik 1999-2004.

Pa lepo prosim da mi povedate čim več se da o tema dvema motorjema njihove slabosti do dobre stvari,njihove tehnične lastnosti kakšni avspuhi so najboljši za njih in njihovo opremo(kakšen je vžig, poraba, dostopnost do rezervnih delov).

Skratka čim več podatkov in katerega mi priporočate.prosim vas da mi ne pišete da si pregledam forum ker je zelo velik in ga je nemogoče celega prebrskati(sm že izprobal).Zato prosim da mi vse povedate o teh dveh motorih in se mi pomagate odločit :worship: :worship: :worship: :worship: .

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite za dvojno objavo imel sem probleme z objavo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa res zanima a ma dei dt 50x (2004 l. pa do 2008) el. vžig ?? , ker na njihovi strani piše da ima samo nožni ??

Ker men se to zdi kr smešn.. :whistle: :whistle:

Hvala za odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa res zanima a ma dei dt 50x (2004 l. pa do 2008) el. vžig ?? , ker na njihovi strani piše da ima samo nožni ??

Ker men se to zdi kr smešn.. :whistle: :whistle:

Hvala za odgovore..

Nožnega samo..ti si smešn :D Vse 50-ke supermoto/enduro varjanta majo tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, še neki sei vem da je neumn uprašanje.. Ma 6 brzin ane (am6, tko k tzr pa rs) ??

ker nism 100% :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Lp.

V lasti mam Yamaho dt50r pa mam probleme. Sem že prebral vse teme o tem modelu vendar nikjer nisem našel odgovora za svoje probleme. Motor je letnik 2007. Na njem sem namestil Leo Vince V6 izpuh. Motor gre 75 vendar ko gre čez 50 ga začne zelo tresti in cukati. Ka naj bi to blo in kako to odstranit? :wacko:

post-21223-1237489697_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poglej frgazar pa ga spuci, al pa sklopko če je kej z njo...hitrost bi morala biti vsaj 80km/h po števcu. Edino če imaš elektronsko blokado še pa ti zato trokira pa cuka. Za to blokado pa poglej pod zic, če pa ne veš kako bi odstranil tole blokado vprašaj kakšnega frenda ki mogoče zna ali pa na servisi vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poglej frgazar pa ga spuci, al pa sklopko če je kej z njo...hitrost bi morala biti vsaj 80km/h po števcu. Edino če imaš elektronsko blokado še pa ti zato trokira pa cuka. Za to blokado pa poglej pod zic, če pa ne veš kako bi odstranil tole blokado vprašaj kakšnega frenda ki mogoče zna ali pa na servisi vprašaš.

Tud na servisu sem že reku serviserju če bi slučajno vedu če je še kkšna blokada pa zkai to dela , je reku da blokad ni več pa da on nebi vedel zka je tko...serviser pa tak... :glare: Zdy pa a bi mi lohka kdo od vas točno razložu če kdo  ve točno kj nardit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej za vsak slučaj pod sedež, če ni nobene škatlice spodaj nimaš blokade več tam tudi, drugače pa jo imaš. Frendi je šla enaka dtjka 90 z leovice V6. Tako da bi morala iti tvoja tudi vsaj 80km/h z leovince. Poglej pod zic pa boš vidu če je kej prikloplen še al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej za vsak slučaj pod sedež, če ni nobene škatlice spodaj nimaš blokade več tam tudi, drugače pa jo imaš. Frendi je šla enaka dtjka 90 z leovice V6. Tako da bi morala iti tvoja tudi vsaj 80km/h z leovince. Poglej pod zic pa boš vidu če je kej prikloplen še al ne.

ja, sam kukr jz vem gre z org. prenosi lih 75...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej za vsak slučaj pod sedež, če ni nobene škatlice spodaj nimaš blokade več tam tudi, drugače pa jo imaš. Frendi je šla enaka dtjka 90 z leovice V6. Tako da bi morala iti tvoja tudi vsaj 80km/h z leovince. Poglej pod zic pa boš vidu če je kej prikloplen še al ne.

Ja jst se ne spoznam na to lih najbol sam sm pogledu pod zic pa je škatlca , sam kokr jst vem je to elektronika ane...mislim...taka škatlca pa ful neki kablov not...tale škatla je čist blizu akumolaturja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je mel drugo vse org, razen V6 in mu šla 90km/h po števcu

s kakimi prenosi je šla 90? za dt-jke nevem vem pa za tzr da so po letu 2006 začeli zadaj dajat 60 zobnike da ko odblokiraš gre 75 če pa hočeš 90 pa moraš dat še zadnji zobnik 47 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ka se ti zdej delaš pametenga. Glej jest nevem kateri prenosi so bili not. Vem pa da smo menjal sam izpuh in mu je šla po števcu 90km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ka se ti zdej delaš pametenga. Glej jest nevem kateri prenosi so bili not. Vem pa da smo menjal sam izpuh in mu je šla po števcu 90km/h.

v čem pa se zdaj jas pametnega delam mi povej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima katero olje naj nalijem v mašino pa katerega bi priporočali za zavore?

imam pa yamaho dt50x

hvala za ogovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah olje za mešanco mam jst od valvoline 2t za zavore morš met pa olje DOT 4, vsaj tko u knjižici piše :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!