Skoči na vsebino

Husqvarna 125 SM


Lupek

Priporočene objave

Tako kot v prejšnji temi tudi mene zanimajo izkušnje z določenim motorjem. Sam nameravam kupit Husqvarno sm 125 pa me zanimajo vaše izkušnje. Predvsem me zanima po kolikikih Km delat generalno in stroški pri generalnih.

Lp: Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok model :) Sam nameravam kupt SM 125 pa me zanima kakšne izkušnje maš glede tega motorja na splošno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kupu sm novega in mi je po par tisoč kilometrih zaribu. bla je ena tovarniška napaka in sm dubu nov cilinder in bat valda na garancijo. pol mi je kokr tok lepo delu do 8000km ko mi je šel servo motor isp. ventila. to je bla prva dražja stvar k sm jo mogu kupt - 54000 SIT + servis. vmes so bli pa še kakšni manjši problemi.

sigurno sm eno polovico kilometrov off road naredu tko da ni samo za po cesti sam v blatu si pa mrzu. stol je zelo trd samo se ga navadiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej mi še ker letnik je ta motor, pa ali mogoče veš ali imaš samo ti tako grozno smolo ali so ti motorji na splošno slabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je 99 letnik. sigurno nimajo drugi tok problemov jst mam tut drugač tako srečo:(

uglavnem je motor zakon sam ne za dolge ture pa da bi ga skoz tišu. lahko bi šel tut na morje sam bi mogu it po stranskih cestah pa s spremenljivo hitrostjo...

ILASK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko poveš še koliko približno obratov ma in kakšni so pospeški. Kaj mi svetuješ glede na svoje izkušnje ali naj kupim ta motor ali pa je za po mestu in všasih tudi malo offroad bolje kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrati so dost visoki točno pa ne vem ker nima obratomera. pospeški so zakon zato je tut dobr za po mestu. za offroad sm pa že reku da pridem skor povsod dokler ne pridem v blato:)

ILASK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ja kupu sm novega in mi je po par tisoč kilometrih zaribu. bla je ena tovarniška napaka in sm dubu nov cilinder in bat valda na garancijo. pol mi je kokr tok lepo delu do 8000km ko mi je šel servo motor isp. ventila. to je bla prva dražja stvar k sm jo mogu kupt - 54000 SIT + servis. vmes so bli pa še kakšni manjši problemi.

sigurno sm eno polovico kilometrov off road naredu tko da ni samo za po cesti sam v blatu si pa mrzu. stol je zelo trd tko da se morš po parih urah vsaj za 10min ustavt pa tut ne moreš it na avtocesto pa se pelat 120 (ali več) na morje ker ti bo ribnu

Napake ki si jih napisal se pri Husqvarni pojavljajo zelo pogosto.Kolega je imel z njim popolnoma iste pizdarije.

Če hočeš met mir kupi Japonca al pa KTM kar se Evrope tiče!

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še neki :) A maš mogoče kakšno sliko od tvojga motorja, de vidn kak zgleda še z kešnga druzga kota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je motor se z blokado, potem ni panike, teh je seveda zelo malo, vazno pa je tudi kdo je blokado odstranil. Ce pa blokade ni vec potem pa je motor od 8-10 tisocakov zrel za menjavo bata, pa se kaksna malenkost bi se nasla. Cena takega servisa bi znala stati okrog 45.000-50.000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od BCja in še nekaterih sem slišal da imajo dosti problemov z tem motorjem, češ da pogosto crkujejo in radi zaribajo . Če ima še kdo kaj izkušenj bi bile dobrodošle!

Sicer pa če bi se izkazalo da husqvarna ni dobra kater motor 125ccm super moto ali pa enduro mi svetujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

kar se endura tiče... DT125R kupte ! To je zakon motor, bom pa že vedu k ga mam 8) . Lohk ga tiščiš kolkr češ pa ne bo ribnu ...vsaj moj ...45min na avtocesti gas do konca (30stopinj) in kazalec za temeraturo je bil še kilometerrrr od rdečega polja... tišu bi lohk cel dan pa ne bi blo nč.

Pa tud po kros progi sem se vozu z njo brez problema ...skaku ...nč ni zabil do konca (kak meter višine),... ko sem padu ... je šel žmiguc in ročka ,... nobene plastike nism podrsu NČ ,... Žmiguc + nosilec zanj + ročka = 8500sit!!!!!!

DT je ZAKON!!!!!!! ENDURO JE ZAKON!!!!! 8) :D :lol:

actionDT.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!