Skoči na vsebino

Husqvarna 125 SM


Lupek

Priporočene objave

kar se endura tiče... DT125R kupte ! To je zakon motor, bom pa že vedu k ga mam 8) . Lohk ga tiščiš kolkr češ pa ne bo ribnu ...vsaj moj ...45min na avtocesti gas do konca (30stopinj) in kazalec za temeraturo je bil še kilometerrrr od rdečega polja... tišu bi lohk cel dan pa ne bi blo nč.

Pa tud po kros progi sem se vozu z njo brez problema ...skaku ...nč ni zabil do konca (kak meter višine),... ko sem padu ... je šel žmiguc in ročka ,... nobene plastike nism podrsu NČ ,... Žmiguc + nosilec zanj + ročka = 8500sit!!!!!!

DT je ZAKON!!!!!!! ENDURO JE ZAKON!!!!!  8)  :D  :lol:  

actionDT.jpg

Ej Enduraš tale tvoj DT so ene kamilce zato pa nč ne crkne, če mi ga pa daš za en krog na Cross pisti ti pa oblubm da ti ga na taprumu triplu zlomim na polovico.

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model ... verjamem ... sam za za svojo ceno je odličen motor in zelo vsestranski... pa pejd na kros progo ,pol še mal na cesto zalagat in potlej v lesce na letališče na sok s kako kroso oz. motorjem ,ki ga ne bi na pol prelomu na te tvoji pisti. S kerim motorjem lohk še vse to naredš?!? ZELO MALO motorjev je zmožnih tega (+ zanesljivost,ker je zaprt-ma sam 14,1KM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Enduraš tale tvoj DT so ene kamilce zato pa nč ne crkne, če mi ga pa daš za en krog na Cross pisti ti pa oblubm da ti ga na taprumu triplu zlomim na polovico.

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejd na kros progo ,pol še mal na cesto zalagat in potlej v lesce na letališče na sok s kako kroso oz. motorjem ,ki ga ne bi na pol prelomu na te tvoji pisti. S kerim motorjem lohk še vse to naredš?!? ZELO MALO motorjev je zmožnih tega (+ zanesljivost,ker je zaprt-ma sam 14,1KM)

husqvarna WRE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sewj nisem mislu vse na en mah, 50km na dan,18 do Portoroža,18nazaj, pa še kaj do kakega prjatla pa prideš čez, al pa zelo blizu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejd na kros progo ,pol še mal na cesto zalagat in potlej v lesce na letališče na sok s kako kroso oz. motorjem ,ki ga ne bi na pol prelomu na te tvoji pisti. S kerim motorjem lohk še vse to naredš?!? ZELO MALO motorjev je zmožnih tega (+ zanesljivost,ker je zaprt-ma sam 14,1KM)

husqvarna WRE?

Ja WRE je že mau bliži kt DT, pa še ta ni za profi ligo, je bl za une k jih ferbc matra kako je na cross progi.

model ... verjamem ... sam za za svojo ceno je odličen motor in zelo vsestranski... pa pejd na kros progo ,pol še mal na cesto zalagat in potlej v lesce na letališče na sok s kako kroso oz. motorjem ,ki ga ne bi na pol prelomu na te tvoji pisti. S kerim motorjem lohk še vse to naredš?!? ZELO MALO motorjev je zmožnih tega (+ zanesljivost,ker je zaprt-ma sam 14,1KM)

DT je že fajn moped zate k se mal kurčiš po cross progi, pa mal na makedamu počes da mal šodr leti ispod gume, NI PA TO ENDURO sploh pa na HARD. To so kamilce za mulce ki jim glih puh pod nosom poganja, pa si pol nadenejo ime ENDURAŠI in to tisti ta HARD.

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram:

pa pejd na kros progo ,pol še mal na cesto zalagat in potlej v lesce na letališče na sok s kako kroso oz. motorjem ,ki ga ne bi na pol prelomu na te tvoji pisti. S kerim motorjem lohk še vse to naredš?!? ZELO MALO motorjev je zmožnih tega (+ zanesljivost,ker je zaprt-ma sam 14,1KM)

husqvarna WRE?

Ja WRE je že mau bliži kt DT, pa še ta ni za profi ligo, je bl za une k jih ferbc matra kako je na cross progi.

za to kar je naštel je WRE zakon. kar je pa hujšga od WRE npr. WR al pa TE pa že ni več za po cesti pa za na sok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT je čist ql motorček...vam da je večina tuki počena na neke kur.eve aprilije pa podobno italijasko sranje sam DT ma zame vse kar mora met motor:

1.ni italijan

2.ni italijan

3.ni italijan

4.ni italijan

5.JE ENDURO

To je v glavnem vse kar rabim...

LP

Vince

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak men pa na DR125 ne pridejo taki ščitniki ker nima na koncu balance šraufa :(

Saj sraufa z alu vlozkoma na konus dobis zraven scitnikov, vse kar rabis je votla balanca :D :D

V gumo od rock pri strani naredis luknjo veliko kot premer balance, vanjo vtaknes vlozek in zasraufas scitnik gor. Vlozek je zarezan in ko vanj zasraufas vijak se zaradi konusa v vlozku le ta razsiri in se v balanci zakajla :D :D

Tisti scitniki brez pritrditve na koncu balance so pa bolj samo za muhe limat :lol: , pri padcu ne verjamem da kaj pomagajo :(

Jaz nimam rock in ogledal trdno zategnjenih. Ce motor pade po tleh (no, saj v luft ne more :? ), se ponavadi rocka premakne na balanci in ne odlomi ali kaj podobnega , samo nazaj jo naravnas pa je. :) :lol: :D

Sem pa videl se eno resitev, vsaj delno. Rocke-zavore,sklopke prevrtas :shock: z kakim malim svedrom nekje na 2/3 dolzine. Ce pades in se odlomi, naj bi se odlomilo tam kjer je prevrtano, tebi pa se vedno ostane en strcelj (1/3 rocke) za bremzat al pa speljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vse ročke in podobne alu zadeve nosim k Jermanu švasat, pocen...

do zdej sem ga že 4X nucu, pol k zašvsa malo poflexam odvečen material in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT je že fajn moped zate k se mal kurčiš po cross progi, pa mal na makedamu počes da mal šodr leti ispod gume, NI PA TO ENDURO sploh pa na HARD. To so kamilce za mulce ki jim glih puh pod nosom poganja, pa si pol nadenejo ime ENDURAŠI in to tisti ta HARD.

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT je že fajn moped zate k se mal kurčiš po cross progi, pa mal na makedamu počes da mal šodr leti ispod gume, NI PA TO ENDURO sploh pa na HARD. To so kamilce za mulce ki jim glih puh pod nosom poganja, pa si pol nadenejo ime ENDURAŠI in to tisti ta HARD.

:twisted: :twisted: :twisted:

Kdo da se tle kurči enduraš al ti, model?

Enduraš :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT je že fajn moped zate k se mal kurčiš po cross progi, pa mal na makedamu počes da mal šodr leti ispod gume, NI PA TO ENDURO sploh pa na HARD. To so kamilce za mulce ki jim glih puh pod nosom poganja, pa si pol nadenejo ime ENDURAŠI in to tisti ta HARD.

:twisted: :twisted: :twisted:

Kdo da se tle kurči enduraš al ti, model?

Enduraš :twisted: :twisted: :twisted:

Bodi prijazen, da ne bo kaka kamilca šla mimo tebe, ki si tako oh in sploh najboljši ta hip!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!