Skoči na vsebino

Husqvarna 125 SM


Lupek

Priporočene objave

HM videm da ste tle ful HARDDDDDD enduraši.Jaz bi vas povabu na enduro da videm kok ste hard.

Samo ne mi hodet na furo brez nove hard enduro oziroma kros gume .Jaz vam ne mislem motorju prerivat.

Če vam pa to ne bo dost har bomo šli pa k mojim kolegom v Litijo.Tam vam pa vrjetno tud nova kros guma ne pomaga.

p.s.

Makedam še nikdar ni bil hard!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Hard ti si tolk hard da bom kr hard ratal ob tebi :shock: :oops: :oops: 8) :wink: :?: :arrow: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še prav spomnim je blo na začetku govora o Huzi 125SM a ne...

Zakaj pa ne pogledate nič KTM 125 SM?

Letos jih ne delajo več. Pa še zlo zlo malo jih je v slo. Je pa kr fletn motorček. In kar je najbolj važn - KTM je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Saus!

Js mam neki prublemu, ki bi jih čimprej popravil, pa ne vem kva je narobe.

1. ko dam kontakt, se mi prižge lučka za hladilno tekočino (motor je čist hladen)

2. akumulator se mi noče polnit, pol pa luči ne delajo itd.

Če kdo kej ve o tem povedat naj mi prosm puve, d bom vsaj približn vedu kva je narobe

thenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.če se ti lučka prižge samo za 2-3sekunde,je vse OK-to je pri vseh motorjih.kontrolno bi ti mogla zasvetit tudi lučka za olje!

če ti sveti skoz,je mogoč fuč senzor

2.preglej če maš dovolj kisline,drugače dolij destilirano vodo.lahko pa je akomulator fuč in ga boš mogu zamenjat (frend je na wre zamenjal že 2!) kupi z garancijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je zanič regler, če pa ta normalno funkcionira potem je možna samo še baterija...Preglej še kablovje ter mase in podmaži kontakte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjane bol skrbi za vodno hlajenje.

dons zjutri sm sou pugledat, dal kontakt (motor je bil čist mrzu), pa je začela goret lučka za vodo. Sam je vs čas gorela. Zdej pa nevem, al je termostat fuč al je pumpa za vodo, al pa še kej hujšga.NEVEM!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam pa huso cr 125 letnik 94 in me zanima zakaj(ker sem ravno kupil ta motor) mi motor če dam v prvo pa sklopko stisnem ne vžge ampak naprej cukne,če pa dam v ler pa motor vžgem pa vžge pa če ga dam pol na mestu v prvo pa dela pa nč ne cukne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. akumulator se mi noče polnit, pol pa luči ne delajo itd.

to se je men tut zgodlo! pa je foter sam neko varovalko menjal ker je tista pregorela zaj točno ne vem ki se nahaja najverjetno pa med kabli ki gredo iz akuta!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjane bol skrbi za vodno hlajenje.

dons zjutri sm sou pugledat, dal kontakt (motor je bil čist mrzu), pa je začela goret lučka za vodo. Sam je vs čas gorela. Zdej pa nevem, al je termostat fuč al je pumpa za vodo, al pa še kej hujšga.NEVEM!!! :angry:

poglej če maš vodo v kilerju,kva pa vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zdej vas mam pa dost. človek je odpru temo z nekim namenom: in ta nemen je da mu svetujete kaj o husqvarni 125 sm ali če ne ker motor je bolj zanimiv................................................................

vi HARD se pa kregate tle nemestu da bi človeku pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vas mam pa dost. človek je odpru temo z nekim namenom: in ta nemen je da mu svetujete kaj o husqvarni 125 sm ali če ne ker motor je bolj zanimiv................................................................

vi HARD se pa kregate tle nemestu da bi človeku pomagal.

Mi mamo pa takih dost k se spravo 4leta staro temo načet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vas mam pa dost. človek je odpru temo z nekim namenom: in ta nemen je da mu svetujete kaj o husqvarni 125 sm ali če ne ker motor je bolj zanimiv................................................................

vi HARD se pa kregate tle nemestu da bi človeku pomagal.

:lol1: a ti nas maš dost :worship: maš srečo da nimam jaz tebe dost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vas mam pa dost. človek je odpru temo z nekim namenom: in ta nemen je da mu svetujete kaj o husqvarni 125 sm ali če ne ker motor je bolj zanimiv................................................................

vi HARD se pa kregate tle nemestu da bi človeku pomagal.

ti še nimaš dost let da bi loh mu koga dost... poleg tega pa je forum namenjen razpravi že od rimskih časov. tko da tud če kje v družbi neki vpršaš dvomnm da boš prejemal odgovore na tisto vprašanje več kot 2min poj bo pa zadeva prešla drugam... tko da če te kej zanima vpraš drugač pa bl mirno pa šparej tipkovnco ker tale je bla res mem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kaj pravite kaj se bolj splača kupiti husqvarno sm 125 ali aprilio sx125?

Maš na isti strani anketo in mnenja...Mislim da je naslov naj 2 taktni supermoto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!