Skoči na vsebino

Razlika Gilera Runner 180 FXR in 200VXR


Brazor

Priporočene objave

Zanima me kakšna je razlika med tema modeloma,razen to daje en 2T in drug 4T in da je slednji novejši model.Predvsem me zanima pospeševanje in pa poraba pa tudi katera bolje vleče v klanec(če je spolh kaka razlika)?Nekaj sem že bral in kolikor sem razumel ni nekega navdušenja nad 200vxr,kakšno je vaše mnenje?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah 2t ma vsekakor boljše pospeške itd itd.

je pa tud manj vzdržljiva od 4t sestrce pa več porabi

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema že obstaja :whistle:

VXR vs. FXR

Na kratko, FXR je precej bolj požrešen glede bencina, vendar ima tudi boljše pospeške (11s do 100km/h), VXR je pa bolj vzdržljiva stvar, manj porabi, vendar so pospeški zelo slabi (15s do 100km/h). Za 200ccm 4T je to precej slabo. Moj 4T B&W ima sicer 50ccm več, ampak vtrgava isto kot 2T Runner :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa si dal za Kymkota in kje si ga kupil?Ga nisem še imel možnost videt,zaenkrat sem ful napaljen na te gilere,pa tudi aprilia sportcity mi ni slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa si dal za Kymkota in kje si ga kupil?Ga nisem še imel možnost videt,zaenkrat sem ful napaljen na te gilere,pa tudi aprilia sportcity mi ni slaba.

Najprej sem imel Runnerja 180 FXR, žal samo nekaj ur, ker sta mi ga dva kurza čefurska vkradla. Torej, če si boš kupil Runnerja ga dobro zaklepaj. Tega mojega Kymca B&W 250 se pa letos sploh ne da kupiti. Kako bo naslednje leto nevem, ampak letos imajo naročene samo 50ccm različice. Sej mislim, da so tudi samo 3-je v Sloveniji. Aja, nov je stal 820.000sit, ampak moj je ležal dve leti kot razstavni eksponat, tako da sem ga dobil za 700.000sit. Aprilia sport city je zanimiv skuter predvsem zato, ker ima 15 konjev. Tega mislim da drugi 125ccm štiritakterji ne premorejo. Runnerja pa lahko kupiš rabljenega 2T ali novega/rabljenega 4T. Cena novih je precej zasoljena (okoli 850.000sit), cen raljenih VXR-ov še nisem videl (verjetno vse prej pokradejo), cene rabljenih FXR-ov pa so okoli 300.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš mogoče,kako je z uvozom iz tujine (v mojem primeru IT),če se splača in kako je s papirji,ker sem malo brskal in se da dobit bolj poceni in je dosti več ponudbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš mogoče,kako je z uvozom iz tujine (v mojem primeru IT),če se splača in kako je s papirji,ker sem malo brskal in se da dobit bolj poceni in je dosti več ponudbe?

Hm, poglej v temi maxi skuterjev, ker so se pobje nekaj pogovarjali o tem. Uvoz iz tujine baje poteka brez zapletov in še cenejši so skuterji tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hmm sem mal bral.... Aprilia Sportcity je kr zanimiva. Dobil sem nakaj podatkov za uvoz:

Cena v Italiji za Sportcity 200 je cca 3000 Eurov-pri, nas MPC z DDV v letu 2005 849.900 sit (za 125 ne vem- mogoče malo manjša), treba ga je naročit (čakaš cca 1 mesec) v Slovenijo ga je treba pripeljat s prikolico (pa smo v EU !?) ker drugače so zapleti-nimaš preizkusnih tablic pa to in nato sledi homologacija v Kopru (enih 30 000 sit).

Kako je z garancijo in servisi potem pri nas pa nevem. Vsekakor se splača prihraniš več kot 100 k sit.

Osebno sem mnenja da je Aprilia veliko bolša kot Gilera (večja kolesa, boljši amortizerji,... Slabost: majhen prtljašni prostor, 9l goriva, grd zadnji blatnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah 200ka se lah skrije prot 180ki :P pa se tist grd 4t glas..k mu prou ne pase :BUA:  ;)  B)

ah glas je prou hud gre pa tut za dost! res da gre 180ka bolš sam pije pa tut 2x več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah ja itak da 2x mn pije ce pa nikamr ne gre ;) men to cist logicno :D . Aja pa un 4t glas..polcaj bo bol tezko vrjeu da je 50ccm :BUA: :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!