Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

saj jaz imam tudi odspodaj v auspuhu eno luknjo narejeno da potem poka. Takega sem že kupil

Drugače sem se pa odločil da ne bom nič delal na auspuhu

okej tega ne deli preveč

škoduje mašini :krneki:

še man pa tega deli okol šotorov

ker lahk jst spim not :whistle:

drugač pa pamentno da pustiš pr mer avspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene zanima nekaj včeraj sem opazo da mi na levi sprednji strani manjka oranžni pokrovček od žmigavca in me zanima kje bi lahko dobo novega?? Gledo sn tuji te žmigavce v louisu ampak newem če bi šli gor kr nena znam nemško tak doro:D

http://www.louis.de/_208ef57163611599ae666...tnr_gr=10033401

Pa kaj toti križi svetijo belo al oranžno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima nekaj včeraj sem opazo da mi na levi sprednji strani manjka oranžni pokrovček od žmigavca in me zanima kje bi lahko dobo novega?? Gledo sn tuji te žmigavce v louisu ampak newem če bi šli gor kr nena znam nemško tak doro:D

http://www.louis.de/_208ef57163611599ae666...tnr_gr=10033401

Pa kaj toti križi svetijo belo al oranžno??

jst jih mam doma če jih čš

so še zapakirani

logično 4 komadi

kako pa svetjo pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno

80€, če pa vzameš še zadnjo luč pa

100€

Ja po 15. novembru bi jih lahko vzel kr zaj nimam dnara sn pred kratkim kupo motor pa še par stvari drugih pa zaj nimam. Zanima me če bi kaj škifi gnjavli če bi utripalo z belo pa ne z oranžno?? pa če se da to namontirat na daystara??

Popravljeno . Popravil blackman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dealima ne poznam tko da ne vem

polcaji pa dvomm da ti bojo težili

jst sem se 1 let vozu brez desnih žmigovcov pa niso nč težil

seveda pa morš merkt na druga pravila pa bo vse v redu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok te pa če bi mi jih lahko zadržo do 15 novembra se mogoče pa bom že prej mel dnar. se bi vrjetno mogli pasat gor :trance_33_sleep: pa še lepo bi zgledalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Hey! Sem nov na forumu in bi malo predstavil mojega daelim-čka.--- Daystar Vl125, letnik 2003, imam še kovčke, samo jih ni na sliki... Če vas še kaj zanima pa kar vprašajte... :D

Moj motor:XMmNG1jZn_fKWwnE.jpg

XKmSUhMiBVXrjZx0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Sem nov na forumu in bi malo predstavil mojega daelim-čka.--- Daystar Vl125, letnik 2003, imam še kovčke, samo jih ni na sliki... Če vas še kaj zanima pa kar vprašajte... :D

Moj motor:XMmNG1jZn_fKWwnE.jpg

XKmSUhMiBVXrjZx0.jpg

Hehe kolk časa si ga pa glancov da se tolk svet??

Welcome to MS

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe kolk časa si ga pa glancov da se tolk svet??

Welcome to MS

Hehe, res se sveti, imel sem poseben sprej za motor. Kupiš da v vsaki mto trgovini, ali pa če nimaš druzga pa uporabiš sprej za armaturo(za avto)...

lp, seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pokrovčku rezervoarčka te tekočine bi ti mogl pisat kero morš uporablat :whistle:

Na pokročku mi ne piše nič.

V knjigi, ki sem jo dobil poleg piše da priporočajo DOT3 na internetu na Louisovi strani sem pa videl da piše da je potreben DOT4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d DOT3... ma ne me lih jvzet za besedo :unsure:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj bi bilo kaj narobe če bi dal večji dot notri? Največ je mislim da 5.1 (najvišje vrelišče al kako že :) ) Mi smo dali 5.1 v vse skuterje (cirka 5,6), v mojega in v motor od kolega, povsod je pisalo DOT4, pa ni nobenihh problemov. Tako da čimvečji DOT pa je to to.

BTW, a se 3 sploh še da kupit?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HY!!

Imam en problem. Ko sem menjaval olje se mi je vijak kjer se olja izpušča zlomil.

Zdaj pa me zanima če bi ga lahko kje v Sloveniji dobil, da ga ne bi naročal iz Nemčije.

Mislim pa da bi ga lahko tudi zvaril, da bi bilo dobro dokle ne bi kupil novega.

Prosim za pomoč!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma u merkur pejt pa novga kup, sej verjetn ni ne vem kakšn posebn

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: BAUHAUS :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo mene pa dve stvari zanimata :D Jeseni sem nabavo daystara laufa odlično :D

1. Zanima me kolko pride registracija pa obvezno zavarovanje??

2. Kje v mb najceneje in najkvalitetneje opraviti servis?? Pregledati pa je treba vse 18 000km :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saus! Sm nov na forumu.

Js mam tut namen nabavt to zadeuco, kupu bi rablen z ene 20 000km, zdej pa kaku j s servisi pa du kolk km zdrži mašina, kolk pridejo stranski kovčki?

Hvala Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!