Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

Pozdravljen.

Kot prvo, ti predlagam da si prebereš telih 19 strani, boš marsikaj koristnega zvedu (tud nekaj nabijanja, amapk saj veš, brez tega ne gre)

Motorček ma da laufa, 4 taktna mašina, vzdržliva, na avto netu vem da se je prodajal en Daystar z 44k km, pa ni blo nč narobe. Tko da, glede kilometrov nej te ne skrbi. Mogoče pride v poštev kkšno nastavlanje ventilov pa menjava filtra (za olje pa za zrak, oz. za zrak lahko tako samo spihaš pa je) pa mogoče še svečka. Kej več ti pa pri takih mašinah ni treba servisirat. Olje, je fajn menjati vsako sezono, tako da se z mirno vestjo voziš.

Glede torb, pa teh dodatkov pa lahko pogledaš na strani www.louis.de -> KLIK

Tako da, stranski torbi te prideta od 30€ naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene pa zanima, ali se da kje v sloveniji dobit sprednje žmigovce, in pa tiste končne čepe na ročajih balance. Ker so malo popraskani pa bi jih zamenjal. Pa rabil bi tudi zadnje naslosnjalo za sopotnika.

Drugače pa predvidevam da je louis najbližja in najcenejša varianta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam FISMO ma svojo ceno, vem kr je moj brat (prej virago 125, zej dragstar 650) skoz pr njem dodeloval motor (naslonjala, avspuhi, balance,...)

Je pa res da prodaja pravo robo. Nobenga sranja.

Pa še lepo dodelan je vse.

FISMO je kr zakon ja... .)

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hy!

meni je pa na mojen daystaryu šel rele, tako da mi levi žmigavec vedno utripa.

Zanima me či mi lahko kdo pove kje bi lahko te rele kupil, da ga nebi naročal od dataparta.

Zanima me še če je kdo imel podobno situacijo!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Živjo! tko ti bom reku jst mam daelima 125 vl koncno ma okrog 140 na h :unsure: pospeski pa so taki kot je grcar napiso jst sm zadovoln sam mi je že mal prešvoh se mi zdi. tko da za zacetek je ok ko se bos pa navadu boš pa vidu kaj hočes.lp :alien1:

lp forever alien intruder :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Živjo! tko ti bom reku jst mam daelima 125 vl koncno ma okrog 140 na h :unsure: pospeski pa so taki kot je grcar napiso jst sm zadovoln sam mi je že mal prešvoh se mi zdi. tko da za zacetek je ok ko se bos pa navadu boš pa vidu kaj hočes.lp :alien1:

lp forever alien intruder :alien1:

140 na uro ti z daelimom ne boš vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Živjo! tko ti bom reku jst mam daelima 125 vl koncno ma okrog 140 na h :unsure: pospeski pa so taki kot je grcar napiso jst sm zadovoln sam mi je že mal prešvoh se mi zdi. tko da za zacetek je ok ko se bos pa navadu boš pa vidu kaj hočes.lp :alien1:

lp forever alien intruder :alien1:

Hm, 140 z Daelimom, to je mal kruto, ali ti pa števc ne kaže pravilno. Meni gre max. 120km/h...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

sem lastnik daystara (2001, 25000km, 125ccm...) in bi vas prosil za kakšen nasvet glede vzdrževanja

Katero olje uporabljate, kater bencin točite, s čim in na koliko mažete ketno.. pač na kaj je treba pazit.

Pol me pa zanima še, kako je s tistimi kovčki zadaj. Ker se še odločam ali naj kupim le naslonjalo za sopotnico, ali raje kovček. Kovček se mi zdi bol praktična zadeva, samo verjetno niso vsi za na vsak motor, morajo biti prava vodila verjetno?

Pa še, če lahko priporočite kakšen servis v ljubljani, ker bi ga peljal na servis preden se z njim podam na dalše ture (nikoli se ne ve kaj je z njim delal prejšnji lastnik :D )

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

glede tistega ščitnika na motorju če se prevrne da se ščitnik opraska ne pa motor , kak se to pršraufa gor,ka v gišteli so že lukne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tistega ščitnika na motorju če se prevrne da se ščitnik opraska ne pa motor , kak se to pršraufa gor,ka v gišteli so že lukne?

bo kej al nč? ???

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel še eno vprašanje: Kako je kaj z menjevanjem prestav?

Sem opazil, da je leva noga na polički, pa nimam izkušenj s takšno

podlago nog. Se da lepo prestavljati gor in dol?

Se namreč ogrevam, da bo naslednje prevozno sredstvo kak

cruiser :hmm: , maybe even daelim ... :photo:

Hvala :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo prosim powe kje dobit zajlo za sklopko za daelim vl . v vesoljnem celju in okolici je ne moreš dobit naj mi edn napiše za druge konce slovenije serviserje da jih pokličem okol ;)

hvala lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo daelim ne, kupi karkoli druga ;)

zakaj pa ne? Kolko vem je nas grco naredo kr nekaj kilometrov z njim, brez kaksnih vecjih tezav...

to je isto, koda bi nekdo kupoval tomosa SM, pa bi reko samo tega ne kupit, ker ti pac tomos nebi bil "pri srcu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? Kolko vem je nas grco naredo kr nekaj kilometrov z njim, brez kaksnih vecjih tezav...

to je isto, koda bi nekdo kupoval tomosa SM, pa bi reko samo tega ne kupit, ker ti pac tomos nebi bil "pri srcu"

za tomos dobiš bilokir del hočeš.. za daelima pa ne dobiš čisto nič več.. saj v sloveniji ni več nobenega zastopnika in se ne da več dobit čisto nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka res ni več delov možno za dobit????!!!če ve kdo kam se hodi po dele nej hitro napiše ,ker sm glih pred nakupom daelima pa zdej bism čist sigurn :unsure: :krneki:

pa hitro prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo prosim powe kje dobit zajlo za sklopko za daelim vl . v vesoljnem celju in okolici je ne moreš dobit naj mi edn napiše za druge konce slovenije serviserje da jih pokličem okol ;)

hvala lp!

č maš tastaro... na dolgem mostu jih edn prou dela... ti nardi tako ko hočeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka res ni več delov možno za dobit????!!!če ve kdo kam se hodi po dele nej hitro napiše ,ker sm glih pred nakupom daelima pa zdej bism čist sigurn :unsure: :krneki:

pa hitro prosim

prosim !!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim !!!!!!!!!

Poiskusi pri " Moto Mario" v Velenju. Jaz tam dobim vse.Če nima na zalogi, naroči v Avstriji in dobim čez kakšen teden. Je pa res, da letos nisem še nič rabil. Lansko leto pa tam ni bilo problema.

Kar se pa tiče Daelima na splošno ; po mojem mnenju ni boljšega 125 ccm motorja za začetek. Lepo dela ( če seveda ravnaš z njim tako kot se z motorjem dela), malo kuri, izgled kot kakšen močnejši motor, se ne kvari ( vsaj moj) pride povsod ( pa tudi, če bolj počasi)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!