Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

Ja pr smodišu neboš nč pocen dubu. Verjemi sm zdele kr dostkart tm ker pač nucam dele k jih dela. Raj najdi kkšno cenejšo vrjanto.

kok pa je prbližno naslonjalo za daelima???

tk brbližn??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
MOTOR JE ZAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!! :)  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

jp. a že maš naslonjalo pa torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja torbe že mam.... po naslonjalo sm pa šol danes k smudišu sam sm bil prepozn k je mel sam do 6h odprt.. :( ... a se še da kje drugje dobit k pa sam pr njemu? jaoo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no lastniki daelimov, dejte mal povedat svoje mnenje o motorju, ste mel kkšne slabe izkušnje z njimi...

jst mam daelima že mal več kot 1 let in do zdej kkšnih velikih problemov ni blo! edino kar sm mogu zamenjat je bla elektronika (CD enota), drugače pa motor dela k urca!

uglavnm men ni žal, da sm kupu daelima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lastniki daelimov, dejte mal povedat svoje mnenje o motorju, ste mel kkšne slabe izkušnje z njimi...

jst mam daelima že mal več kot 1 let in do zdej kkšnih velikih problemov ni blo! edino kar sm mogu zamenjat je bla elektronika (CD enota), drugače pa motor dela k urca!

uglavnm men ni žal, da sm kupu daelima :OK:

Povej ti men , kam voziš Daelimčka na servis? Pa če mi lahko daš telefonsko , da se naročim .

Pa hvala že naprej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ti men , kam voziš Daelimčka na servis? Pa če mi lahko daš telefonsko , da se naročim .

Pa hvala že naprej !

do zdej sm ga vozu na uradni servis, pol so mi pa navoj v glavi cilindra zjebal (ker so svečko postran notr zašravfal), od zdej naprej bom pa vozu k enmu privatniku, ki baje ful dobr zrihta, pa še mal računa (okol 16k)

na uradnem servisu si lahko privoščijo napake, saj so uradni uvoznik in serviser, malo manjši privatniki pa si napak ne morejo privoščit, zato tut bolj pazijo na motor!

poglej na stran od tega privatnika, pa ga poklič, pa se zmen! klik

uradni servis je pa odar ODAR (sam cena je pri odarju skor 1X višja = do zdej je blo skos okol 30k)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

no, dejte se v tej temi javt vsi lastniki daystarov, pa če mate kkšne slikce jih prlepte, da vidmo kok ma kdo zrihtanga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, dejte se v tej temi javt vsi lastniki daystarov, pa če mate kkšne slikce jih prlepte, da vidmo kok ma kdo zrihtanga :D

:OK: To je moj Daelim. No sedajmi pa povejte vaše izkušnje s servisi, cenami....post-9450-1137529178_thumb.jpgpost-9450-1137529178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam daelima 1 leto in 4 mesece, v tem času sm naredu okol 13.000 kilometrov, brez velikih problemov! servise delam redno na vsakih 6000 kilometrov in do sedaj sem motor vozu na servis k uradnemu uvozniku (avtohiša ODAR), sam sm meu tm neke probleme, tko da bom zdej motor servisiral drugje!

Ker cene pri Odar-ju so ble zmeraj čez 30000 sit, kar pa je absolutno preveč.

Do zdej sm na motorju zamenjal: zajlo za sklopko - 4500 sit, CDi enoto - 21000 sit (crknila, ker je prejšni lastnik motor ugašal s stikalom ON/OFF), ogledala - 60 evrov in še razni filtri in druge potrošne stvari!

drugač sm pa z mojim motorjem zelo zadovoljen! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep motorcek lep :wub:

hm ej grcar ..... a ti res lahko crkne CDI ce ugasas s stikalm on off ???? sej doro sm se zej navadu da na kluc sam nism vedu da pa zato kar crkne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam daelima 1 leto in 4 mesece, v tem času sm naredu okol 13.000 kilometrov, brez velikih problemov! servise delam redno na vsakih 6000 kilometrov in do sedaj sem motor vozu na servis k uradnemu uvozniku (avtohiša ODAR), sam sm meu tm neke probleme, tko da bom zdej motor servisiral drugje!

Ker cene pri Odar-ju so ble zmeraj čez 30000 sit, kar pa je absolutno preveč.

Do zdej sm na motorju zamenjal: zajlo za sklopko - 4500 sit, CDi enoto - 21000 sit (crknila, ker je prejšni lastnik motor ugašal s stikalom ON/OFF), ogledala - 60 evrov in še razni filtri in druge potrošne stvari!

drugač sm pa z mojim motorjem zelo zadovoljen! :OK:

Ja jaz sem tudi zelo zadovoljen.Sem ga pa kupil od enga tipa :eek: k je mislu, da vse ve in zna- je nekaj eksperimentiral na avspuhu. Me je koštalo 15k,da so mi nazaj zrihtal. Drugače pa dela super,pa še zgleda kot taprav motor -KAR TUDI JE !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem tudi zelo zadovoljen.Sem ga pa kupil od enga tipa :eek: k je mislu, da vse ve in zna- je nekaj eksperimentiral na avspuhu. Me je koštalo 15k,da so mi nazaj zrihtal. Drugače pa dela super,pa še zgleda kot taprav motor -KAR TUDI JE !!! :OK:

a mi lahko razjasniš, kaj je prejšni lastnik počel na avspuhu? Ker jst sm odstranil zadnje dušilce (na koncu cevi) in motor ima res hud glas in dela brez problemov!

Pa še napiš, kaj te je koštalo 15k

drugač pa daelim je TAPRAV MOTOR (NAPISANO Z VELIKIMI ČRKAMI!) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prebiram tole vaše navduševanje nad Daelimčki, pa še jaz svoj piskerček pristavim. Leta 200 sem začel svojo kariero na Daystar-u . V sezoni in pol, sem naredil cca 1600 km in pri tem obvozil skoraj celotno mototransverzalo (dokončal sem jo na BMW-ju :OK: ). Največ km skupaj v enem dnevu je bilo okoli 600 in to brez problemov. Od težav z motorjem sem imel le problem z elektroniko, ki so jo zamenjali v garanciji, tako da stroškov nisem imel posebnih. Stvar je vsekakor špica za 16 letnika pa tudi za začetnika, ki šele vstopa v motosvet (tu ne mislim foruma :kva2: ). Ugoden je tudi zaradi cene in majhne porabe.

Voste se še naprej previdno pa po pameti in upam, da se kje srečamo pa kako rečemo. No dodajam še par sličic z mojih potepanj z "zvezdo dneva" , več pa najdeš spodaj v podpisu.

post-5391-1137559727_thumb.jpg

post-5391-1137559734_thumb.jpg

post-5391-1137559740_thumb.jpg

post-5391-1137559747_thumb.jpg

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko razjasniš, kaj je prejšni lastnik počel na avspuhu? Ker jst sm odstranil zadnje dušilce (na koncu cevi) in motor ima res hud glas in dela brez problemov!

Pa še napiš, kaj te je koštalo 15k

drugač pa daelim je TAPRAV MOTOR (NAPISANO Z VELIKIMI ČRKAMI!) :OK:

Ja, hmmm.... Na servisu kjer so mi zadevo popravli so mi razložili,da je prevrtal :BUA: ene komore, pa še od strani,pa še.... Če bi naročili nove originalne bi bilo predrago, tako pa so jih kar sami naredili in privarili. Kolikor sem videl so naredili dve sevi z luknjami ob strani in zadelano glavno odprtino.

Odkar so mi to popravili ima motor lepši- bolj motorski zvok; prej je bilo slišati kot ena stara konzerva. Gre pa celo malo hitreje :D.

Drugače pa.... komaj čakam, da skopni sneg pa...... :P :kva2: :OK: :devil: :devil: tako kot pravi BMWSLO mogoče se kje srečamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Daystar ampak zelo lep VT, ki se prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)....Mašina je ista kot na VL-u?

post-463-1137577768_thumb.jpg

post-463-1137577783_thumb.jpg

post-463-1137577804_thumb.jpg

post-463-1137577860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli daelimčki pa tale VT, so pa zelo lepi...

a se vam zdi da zadnja feltna pr VT-ju malo grdo izpade ker je zapolnjena?

ker drgač bi meybi clo VT-ja nabavu, sam ne verjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No a ne bo dos noben več pohvalu svojga :wub: Daelimčka ? Ga bom pa jaz ! Moj je tolk fjst :OK: , da ga še moja mama :eek: vozi. Če ne verjamete mam slike ... :devil: :devil: :devil: . ! Oče svojga guzzija :fredy: , mama mojga daystarčka :wub: pa gresta :yea1:

Na sliki moja mama na Daelimu :OK: , na BMW ju policaj :eek: jaz slikam z avta.... posebna zgodba B)... ni za pisat :devil: :devil:

No a ne bo dos noben več pohvalu svojga :wub: Daelimčka ? Ga bom pa jaz ! Moj je tolk fjst :OK: , da ga še moja mama :eek: vozi. Če ne verjamete mam slike ... :devil: :devil: :devil: . ! Oče svojga guzzija :fredy: , mama mojga daystarčka :wub: pa gresta :yea1:

Na sliki moja mama na Daelimu :OK: , na BMW ju policaj :eek: jaz slikam z avta.... posebna zgodba B)... ni za pisat :devil: :devil: post-9450-1137619275_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lokostrelc ti pa dost uporablaš tele smajlije...se use tko neki svet pa mežika k u diskaču...sam še per mi manka...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lokostrelc ti pa dost uporablaš tele smajlije...se use tko neki svet pa mežika k u diskaču...sam še per mi manka...hehe

Res ja. Pa še računalnik me neki zajebava.Saj sedaj bom pa nehal. Mal je pa krivo to, da ne vem kaj bi počel medtem ko čakam, da sneg skopni pa, da se ogreje,pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli daelimčki pa tale VT, so pa zelo lepi...

a se vam zdi da zadnja feltna pr VT-ju malo grdo izpade ker je zapolnjena?

ker drgač bi meybi clo VT-ja nabavu, sam ne verjamem...

Glede VTja je samo en problem...je dokaj majhen. Jaz imam 180cm in sem se gori počutil dokaj "utesnjeno", možno da se sčasoma navadiš, jaz sem ga peljal samo kakih 200km. Feltna je meni čist kul, tudi VL je imel nekaj časa "polno" feltno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da pristavim še svoj piskrček ...

Daelima si lastim že od l. 2002 in sem z njim izredno (!) zadovoljen. Vem, da se marsikdo pritožuje zaradi ogledal (tudi moj kolega, ki je imel leto starejšega od mojega), ampak jaz res nisem imel nikoli težav z njimi. Edino, kar je bilo "narobe", je bil akumulator, ki se ni polnil in so mi ga pod garancijo tudi zamenjali.

Ker sem iz Zasavja, sem motor servisiral pri Odarju v Celju, ampak me zdaj ne vleče več tja (nekako imam glede njih slab občutek). Zato bi ob tej priliki vprašal, če kdo ve za kakšen drug (kvaliteten) servis v moji okolici ?

Najdaljša tura je bila pred 2 leti, ko sem šel (iz Trbovelj) na morje (Pašman). Brez problemov, z enim polnim tankom.

Ko sem kupil motor, sem bil v druščini samih nadebudnih motoristov, 125tke večinoma pravzaprav (rs-ke, cagiva w8, mito, ...) in moram se pohvaliti, da sem imel daleč najmanj težav (pravzaprav nobenih!) z motorjem med njimi.

Vsekakor zadeva, katero toplo priporočam vsem, ki vstopajo v svet dvokolesnikov in si želijo uglajene, mirne vožnje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!