Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

Ja tud moja dva bratranca mata tega čoperja, vsak svojga. Do zdj nista mela nobenih problemov in ga zmeri sm hvalta. Pa tud lep je. Mislm, sam nisem glih pristaš čoperjev ampak tole je pomoje kr kvaliteten motor lep na pogled. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej DAELIM-ovci... a ste za stvar, da se enkrt vsi dobimo nekje in gremo na eno skupno furo?

Ja, super ! :OK: Povej,KDAJ, KJE in KAM !

Jaz sem sigurno zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jst tud :P

a še delajo te daelime??

Seveda jih delajo ! :OK: Poleg DAYSTAR-a , imajo še dva zanimiva modela in sicer VS 125 in ROADWIN.Ne vem pa kako je z zastopniki pri nas oz. kje je najbližji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda jih delajo ! :OK: Poleg DAYSTAR-a , imajo še dva zanimiva modela in sicer VS 125 in ROADWIN.Ne vem pa kako je z zastopniki pri nas oz. kje je najbližji.

zastopnik za Daelima naj bi biu Suzuki ODAR. Daelime pa še izdelujejo :OK: ROADWIN je kot en nakedbike, sam ma malo slabšo mašino kot Daystar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej DAELIM-ovci... a ste za stvar, da se enkrt vsi dobimo nekje in gremo na eno skupno furo?

grcar presnet skrtar !!! to neki samo za daelimovce :( ze prow ze prow .... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno najlepši je tale daystar :D

ej baha sej veš kakšn je grčar...on sam sa bi čim cenej čez pršu...pa brez navlake... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno najlepši je tale daystar :D

ej baha sej veš kakšn je grčar...on sam sa bi čim cenej čez pršu...pa brez navlake... :P :P

men je tud daystar lep ...

sam tega posta p ane stekm ??? kaj bi cenej prsu pa kaj brez navlake ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha sej veš kakšn je grčar...on sam sa bi čim cenej čez pršu...pa brez navlake... :P :P

:hmm: o čem ti to zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega k ti ne štekaš je biu joke...

mislu sm pa da grčar noče navlake (ostalih motoristov razn daelimovcov) pa da hoče čimcenej pridt da mu ni treba nobenmu nč častit...pijačko....jokeeee grčar....mal nerazumn post če ne veš vsega kar se dogaja...

off topic smo!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jz tut resno razmisljam o nakupu tegale daystarcka k se mi zdi dost uredu glede na ceno.. ogledanega mam pa letnik 00 in sicer za 330.000 sit, prevozenih okoli 10.000km.. se vam zdi to uredu? bi se dalo dobiti ceneje? kak je pa s koncno pri teh chopperjih? tle sm prebral da bi naj mel do 120km/h in se vec, kolega mi je pa rekel da gre to slabih 100 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jz tut resno razmisljam o nakupu tegale daystarcka k se mi zdi dost uredu glede na ceno.. ogledanega mam pa letnik 00 in sicer za 330.000 sit, prevozenih okoli 10.000km.. se vam zdi to uredu? bi se dalo dobiti ceneje? kak je pa s koncno pri teh chopperjih? tle sm prebral da bi naj mel do 120km/h in se vec, kolega mi je pa rekel da gre to slabih 100 ?

tole je glede na ceno zelo zelo dober motor :OK: prevoženih 10k km za 330.000 sit je zlo dobr nakup, tko da cenej bi že bolj težko kje najdu.

Končna je po števcu okol 120 km/h, čeprav sem svoja naterov tut do 130km/h sam so bli obrati že v rdečem polju!

Dej ti tega prjatla vpraš, če se je sploh že kdaj pelov z daelimom, ker ponavad vsi naki nabijajo, pa motorja še od bliz niso vidl :slap:

vsekakor boš z nakupom Daystarja zelo zadovoljen

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jz tut resno razmisljam o nakupu tegale daystarcka k se mi zdi dost uredu glede na ceno.. ogledanega mam pa letnik 00 in sicer za 330.000 sit, prevozenih okoli 10.000km.. se vam zdi to uredu? bi se dalo dobiti ceneje? kak je pa s koncno pri teh chopperjih? tle sm prebral da bi naj mel do 120km/h in se vec, kolega mi je pa rekel da gre to slabih 100 ?

330.000 sit je zares malo za Dajstara - :hmm: - razen, če ni z njim kaj narobe? Ali ima servisno knjigo, ali si ga videl v >živo<, ...???? :hmm: Da ni VT Evolution 125 ? Ti imajo take cene !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jeseni kupu daystara z 8500km za 315k in ni z njim nč narobe, vsi so mislni da sm novga kupu kr je tolk lepo ohranjen :photo: ja pa 2000 letnik je :)

Popravljeno . Popravil DSBlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jeseni kupu daystara z 8500km za 315k in ni z njim nč narobe, vsi so mislni da sm novga kupu kr je tolk lepo ohranjen :photo: ja pa 2000 letnik je :)

Ja super :OK: ! Tisti, ki ti ga je prodal ni vedel, kaj ima. Upam, da ti bo dobro služil in da se kdaj srečamo na kakšni furi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojga daelimčka :blush:

Kupljen pred 3 leti in pol od sošolcovega soseda. Motor je 2000 letnik in je takrt imel prevoženih 5200 km, cena pa je bla 500.000 sit. Na motorju je tudi okoli 200.000 sit dodatne opreme ( naslonjalo, rollbar, custom ogledala, vetrobran...). Zdej ma motor prevoženih 19.000 kilometrov in še vedno dela kot nov :OK:

evo še slikca:

post-5510-1140437241_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da vidim kolk imate kaj prevoženih s temi malimi zverinami...? Js sem mojega prodav pred cca. 3 leti, biv je letnik 2000 in sem v 3 letih prevozo okrog 30.000 km in to brez enega samega problema :OK: ( pustimo plastična ogledala, ki so na vsem lepem odpadla)...drgac pa je kr soliden motorček! Kar pa se hitrosti tiče pa vsak od uporabnikov govori drugače.. moj je šel po števcu okrog 110...max 130 na avtocesti po klancu navzdol...dokazano pa je števec lagal za cca 10 km/h!! Je pa to motorcek res za enega 16 letnika in pa morda za enega 60. letnika, ki prvič vstopa v svet motociklizma...Moje mnenje....če izpolnjujete pogoje, raje pred nakupom premisite o kakšnem 250 +ccm chopercku...razlika je očitna!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da vidim kolk imate kaj prevoženih s temi malimi zverinami...? Js sem mojega prodav pred cca. 3 leti, biv je letnik 2000 in sem v 3 letih prevozo okrog 30.000 km in to brez enega samega problema :OK: ( pustimo plastična ogledala, ki so na vsem lepem odpadla)...drgac pa je kr soliden motorček! Kar pa se hitrosti tiče pa vsak od uporabnikov govori drugače.. moj je šel po števcu okrog 110...max 130 na avtocesti po klancu navzdol...dokazano pa je števec lagal za cca 10 km/h!! Je pa to motorcek res za enega 16 letnika in pa morda za enega 60. letnika, ki prvič vstopa v svet motociklizma...Moje mnenje....če izpolnjujete pogoje, raje pred nakupom premisite o kakšnem 250 +ccm chopercku...razlika je očitna!!! :D

jst sm si lih kar ubavu daelima, ni daystar ampak vt evolution. motor res tece kt urca, koncna je pa 115 km/h in nic vec pa če se na trepalnce postaviš....glede daystarja....totaln respekt, tud skoz ovinke gre laže kt vt evolution, sam koncna pa na avtocest ni več kt 120 km/h.... vt evo. sicer ni tolk vzdrzljiv kt daystar sam men pr 10000 km se zmer laufa kt now tud ogreje se hitr, edin problem je če motor ni ogret k mi pr visokih vrtljajih pr prestavljanju vrže s 1 prestave v ler :worship: :OK:

post-10471-1142971941_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil furious_b!ker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm si lih kar ubavu daelima, ni daystar ampak vt evolution. motor res tece kt urca, koncna je pa 115 km/h in nic vec pa če se na trepalnce postaviš....glede daystarja....totaln respekt, tud skoz ovinke gre laže kt vt evolution, sam koncna pa na avtocest ni več kt 120 km/h.... vt evo. sicer ni tolk vzdrzljiv kt daystar sam men pr 10000 km se zmer laufa kt now tud ogreje se hitr, edin problem je če motor ni ogret k mi pr visokih vrtljajih pr prestavljanju vrže s 1 prestave v ler :worship: :OK:

tole k si nakonc povedu, je pr vseh, se tut pr men učas zgodi...

drugač pa daelimi nasploh so zakon!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole k si nakonc povedu, je pr vseh, se tut pr men učas zgodi...

drugač pa daelimi nasploh so zakon!!! :OK: :OK: :OK:

a mislš da so res :P

evo še moje mnenje o daelimih zdej k sm ga že večkrat vidu :D

motor je najbolši med 125ccm 4T ne glede na to da je chooper...je pocen za kupit, pocen za vrzdrževanje, kaj bi pa še radi boljše??mitota?hehe...mito je pa druga pesm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorju res nimaš kj oporekat (glede na ceno) sam vlik folka ne kup daelima sam zato k je korejc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dejte mal povedat, kakšne gume mate no svojih daelimčih, ker zdej morm gume menjat, pa še ne vem kere nej dam gor. Napište model pa znamko gum, pa še vtise ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!