Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

fajn je zato ko niso dragi deli

no o tem bi se dal govort. Ketna od daelima pride 20.000 sit, pa vsak zobnik (rabiš 2) dodatnih 8.000 sit :BUA:

za eno pof*kano ketno z zobniki bom dau 36k, k drugač se dobi od Regine oz. DID-a za močnejše motorje za okoli 100 evrov (24.000sit) :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no o tem bi se dal govort. Ketna od daelima pride 20.000 sit, pa vsak zobnik (rabiš 2) dodatnih 8.000 sit :BUA:

za eno pof*kano ketno z zobniki bom dau 36k, k drugač se dobi od Regine oz. DID-a za močnejše motorje za okoli 100 evrov (24.000sit) :angry2:

popravek! Pri ODAR-ju pride set ketne z obema zobnikoma 44.000 sit :blink:

Uglavnem... motorjev ne vozit na uradni servis k ODAR-ju, ker so tam sami oderuhi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr grem po motor, ketna + zobniki so pršl 110 evrov (v italiji), tko da se lahko čez prvomajske praznike zmenmo za eno skupno furo daelimov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem zravn! Pr skupni furi Daelimov mislim. Imam tudi predlog ture : Krožna pot : Kamnik - Črnivec - Gornji Grad - Ljubno ob Savinji- Solčava - Pavličevo sedlo - Avstrija ( par km ) Jezersko - Predvor - Cerklje - Komenda- Kamnik . Lep krog :OK: ! Kaj pravite ? :hmm:

Še nekaj me zanima : 1. Pro koliko km si menjal zobnik in ketno ?

2. Kje v Italiji si kupil material ?

3. Kdo ti je zamenjal ? ( opravil servis )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem zravn! Pr skupni furi Daelimov mislim. Imam tudi predlog ture : Krožna pot : Kamnik - Črnivec - Gornji Grad - Ljubno ob Savinji- Solčava - Pavličevo sedlo - Avstrija ( par km ) Jezersko - Predvor - Cerklje - Komenda- Kamnik . Lep krog :OK: ! Kaj pravite ? :hmm:

Še nekaj me zanima : 1. Pro koliko km si menjal zobnik in ketno ?

2. Kje v Italiji si kupil material ?

3. Kdo ti je zamenjal ? ( opravil servis )

Ja tale fura bi bla res lep krog :OK:

Jst sm ketno pa zobnike menjov pr 19.000km, ker mi je ketno odtrgalo, ker ni bila dost namazana in bla je vlažna, ker sm takrt motor pral, pol pa takoj furat.

Serviserov mi je Jure Primec, ki je sicer serviser za yamaho ampak je tut mojga daelima zrihtu tko kot more bit in ma tut profesionalen odnos do strank :OK:

On je tut šou po ketno in zobnike ki so bli v Italiji 110€.

tuki pa je njegova spletna stran klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino !

Predlegajte datum, da se dogovorimo... Pa odpeljemo.

Servis bom pa preizkusil ! Doslej sem bil na dveh, pa sem imel vedno občutek, da so me malo :eek: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino !

Predlegajte datum, da se dogovorimo... Pa odpeljemo.

Servis bom pa preizkusil ! Doslej sem bil na dveh, pa sem imel vedno občutek, da so me malo :eek: ...

Na uradnem servisu (ODAR) dobesedno nategujejo... Pa še pou motorja ti sfukajo :slap:

ta ti pa res računa tko kot je... tko da nasledn servis sigurno spet k njemu :yes:

za datum pa ne vem... kaj pa okol 1 maja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :OK: ! Jaz imam počitnice od četrtka 27. aprila do torka 2. maja. Čeprav za skupno furo Daelimov lahko tudi kakšnega plavga :kva2: u šoli usekam...

Bo treba pogledat vremensko in :slap: določit datum in uro ter it !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zasledil sem da se da dobit t.i. "Big Bore Kit". Prostornina motorja je potem 165cm. Zanima me če kdo ve da bi se dalo to kje dobit tudi v sloveniji oz.da bi to naredili.

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledil sem da se da dobit t.i. "Big Bore Kit". Prostornina motorja je potem 165cm. Zanima me če kdo ve da bi se dalo to kje dobit tudi v sloveniji oz.da bi to naredili.

Hvala

lp

tema o daelimu že obstaja: KLIK drugač pa mislm, da se tega ne splača rihtat, ker je škoda 500€ (za kit) + keš za vgradnjo. V Sloveniji mislm da se tega ne da dobit, tko da bi mogu naročit v ameriko, da bi poslal v SLO.

No odločitev je tvoja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš čoperja da greš hitrostne rekorde postavlat al da se vozš "zaston" pa da uživaš v vožnji??

pomisl mal .) pa odloč se sam...rajš dej ta keš na kupček za drug MOČNEJŠI motor...mislm da je tuki grčar zelo lep primer...kr upraš ga kako pa kaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš čoperja da greš hitrostne rekorde postavlat al da se vozš "zaston" pa da uživaš v vožnji??

pomisl mal .) pa odloč se sam...rajš dej ta keš na kupček za drug MOČNEJŠI motor...mislm da je tuki grčar zelo lep primer...kr upraš ga kako pa kaj .)

joj, pa vedno se najde nekdo ko kar nekaj bluzi !! :BUA:

1.) Hitrostne rekorde s 165cm :?

2.) vprašal sem za ceno tako da ne sklepaj tako hitro

3.) Zanimalo me je razmerje med MALO večjo močjo in ceno, nikakor pa ne kaj drugega.

Je pa normalno da toliko denarja za takšno stvar ne bom vlagal ker se potem bolj splača kupit nekaj močnejšega! Ampak prej tega nisem vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, pa vedno se najde nekdo ko kar nekaj bluzi !! :BUA:

1.) Hitrostne rekorde s 165cm :?

2.) vprašal sem za ceno tako da ne sklepaj tako hitro

3.) Zanimalo me je razmerje med MALO večjo močjo in ceno, nikakor pa ne kaj drugega.

Je pa normalno da toliko denarja za takšno stvar ne bom vlagal ker se potem bolj splača kupit nekaj močnejšega! Ampak prej tega nisem vedel

500€ + poštnina...

razmerje cena/moč

se ne splača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500€ + poštnina...

razmerje cena/moč

se ne splača ;)

Ja že ko sem videl mi je bilo jasno ... 500eur :BUA:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk... dons sm se pelju po cesti za Bežigradom, in se mi je odšravfal ščitnik pri avspuhu (na sliki)

[attachmentid=70063]

sm meu tako smolo, da je ta ščitnik odnesl direkt pred gumo kombija k je za mano vozu in ko je zapelju čez, je ta ščitnik zelo zvil, ker je pa to zlo trdo, ga je pa težko poravnat.

Če ma kdo to kje v garaži al pa če lahko kje dobi, bi prosu, da mi sporoči, da odkupim od njega :)

Dejte mal povprašat če ma kdo oz. mal po garažah poglejte :D

post-5510-1147722138.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst ti lahk prodam kr cele lonce od yamahe dragstar 1100, če slučajno rabš :lol1:

hec, hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst ti lahk prodam kr cele lonce od yamahe dragstar 1100, če slučajno rabš :lol1:

hec, hec

bom kr lonce dol vrgu, pa se brez furov :P

pol bo pa sekal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jst unga uprašu k sva se prem menila...če pa nima...

kaj pa kšni prodajalci teh motorjev?morjo met dele :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti si lastim VT evolution. Dela skos brez problemov, razen tega, da sem polomil en retrovizor, in imam samo enga...

Nekdo je spraševal glede gum, lani sem nabavil zadnjo michelinko, cena 13k, spredaj pa mitas, cena 9k. Obe cene z montažo.

Pa glede servisov, ki jih omenjate... jst na 5k km pač menjam olje. In to je to. A je treba še kej menjat pa to? Ker nimam servisne knjižice, in pojma nimam, kaj bi še menjal tko preventivno na tko preprosti mašini. Svečko bom pač menjal, ko bo ta zanič...

Sicer pa moj stroj:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti si lastim VT evolution. Dela skos brez problemov, razen tega, da sem polomil en retrovizor, in imam samo enga...

Nekdo je spraševal glede gum, lani sem nabavil zadnjo michelinko, cena 13k, spredaj pa mitas, cena 9k. Obe cene z montažo.

Pa glede servisov, ki jih omenjate... jst na 5k km pač menjam olje. In to je to. A je treba še kej menjat pa to? Ker nimam servisne knjižice, in pojma nimam, kaj bi še menjal tko preventivno na tko preprosti mašini. Svečko bom pač menjal, ko bo ta zanič...

Sicer pa moj stroj:

Če mogoče kdo ve kje bi dobil zajlo za sklopko ?

Nazadnje sva jo s sinom kupila pri Luisu. Če ima kdo doma v garaži :worship:

post-5346-1148294271_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glede servisov, ki jih omenjate... jst na 5k km pač menjam olje. In to je to. A je treba še kej menjat pa to? Ker nimam servisne knjižice, in pojma nimam, kaj bi še menjal tko preventivno na tko preprosti mašini. Svečko bom pač menjal, ko bo ta zanič...

Pri servisu se menja tut filtre oz. se jih očisti.

Če mogoče kdo ve kje bi dobil zajlo za sklopko ?

Nazadnje sva jo s sinom kupila pri Luisu. Če ima kdo doma v garaži :worship:

zajlo za sklopko lahko kupš pri ODAR-ju (če jo imajo)... cena okol 4500sit, če je pa tam ne boš dubu, greš pa v Fužine k enmu majstru, k ti nardi zajlo kakršno hočš... cena okol 1000 sit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri servisu se menja tut filtre oz. se jih očisti.

zajlo za sklopko lahko kupš pri ODAR-ju (če jo imajo)... cena okol 4500sit, če je pa tam ne boš dubu, greš pa v Fužine k enmu majstru, k ti nardi zajlo kakršno hočš... cena okol 1000 sit ;)

al pa zaston :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri servisu se menja tut filtre oz. se jih očisti.

zajlo za sklopko lahko kupš pri ODAR-ju (če jo imajo)... cena okol 4500sit, če je pa tam ne boš dubu, greš pa v Fužine k enmu majstru, k ti nardi zajlo kakršno hočš... cena okol 1000 sit ;)

Mogoče veš za naslov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš za naslov?

dej ti pol popoudan napišm. Na pamet ga ne vem, bom pol fotra uprašu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!