Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

bom juter bol natančno sliko

tam ko je obkroženo sta 2 šravfa pa mi tolk spuša da se vidi lepo črta od olja

:eek:

to je pa čudn... :huh: mogoče je to hladilno olje? dej bom jutr pogledu na svojm, kwa naj bi tm blo, pa ti napišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prvo mislo da nista dost zategnjena sm probo pa ne gre več , pomoje sta gumici ki sta odspodi zjebani pa zato spuša

dej odšravfi šravfke, dvign un pokrov, pa poglej kwa je tm... ker tm ti ne bi smel nč vn tečt :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah pušča sam če je jajc...in tak motor je ane grčar :P

:devil: :devil:

:hmm: F O V Š I J A !!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prvo mislo da nista dost zategnjena sm probo pa ne gre več , pomoje sta gumici ki sta odspodi zjebani pa zato spuša

sm dons gledov, kaj naj bi tm blo, pa je tut pr men mal mastno, sam sm obrisu zdej je pa suho. A teb dobesedno vn teče, al je sam tm okol mal mastno? Ker mislm da tiste dva šravfka sta nekak povezana s hladilno tekočino (hladilnim oljem) in če je motor precej segret in s tem bolj tekoč, mogoče mal pronica ven. Dokelr motor dela, se nimaš kej bat ;)

velik varnih kilometrov na Daelimu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: F O V Š I J A !!! :angry2:

grčar že ve :P

sva učer z grčotom gledala kaj nej bi pušal...to ti neki auspuh ne pride dobr na cilindr...in pol ti tm puša k se ti plini utekočinjo...vsaj če mi je grčar učer prou kazu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar že ve :P

sva učer z grčotom gledala kaj nej bi pušal...to ti neki auspuh ne pride dobr na cilindr...in pol ti tm puša k se ti plini utekočinjo...vsaj če mi je grčar učer prou kazu :D

tist sm ti jst neki druzga kazov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni :D

js mam sam eno vprašanje.pred kratkim sm naredu izpit za 125ccm zdej pa si morm umislt en motor!izbiram med hondo shadow,daelim daystar, hyosung aquilo kymco zing al pa keeway!v poštev pride tud nsr-ka sam je full več stroškov tko da dvomim :D pa nej mi že edn pove kolk pride registracija za chooperja 125ccm 11kw !eni rečejo tko drugi drgač!en nej mi pove kolk me pride brez popustov ,voznik začetnik:D ajde :P :surrender: :oops:

post-12003-1152955998_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

33.000 registracija + 1500 cestninska pizdarija + da ti oni to nardijo 1500 :angry: ( 0 % ugodnosti)

8000 tehnični pregled

4000 tablca

1000 (ne vem točno) zelena karta

to bi bilo use :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pravi 49.000 te pride maximum?ka pa še tisto obvezno zavarovanje?kolk te pride minimalno da greš lahk z motorjem na cesto :D đizs!k sm šou na amzs pa pride čez 100.000

:Dnevem več...

hvala za tole ;)...ajde

O:-) :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pravi 49.000 te pride maximum?ka pa še tisto obvezno zavarovanje?kolk te pride minimalno da greš lahk z motorjem na cesto :D đizs!k sm šou na amzs pa pride čez 100.000

:Dnevem več...

hvala za tole ;)...ajde

O:-) :grupni:

ja lej jst ssm sam čist tazgorno vrsto plaču ... pa je blo 37.000 ... tisto je pa eno zavarovanje za voznika ki ni obveezno.

aja pa tole ni najbolj primerna tema da bi o tem razpravlal

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

33.000 registracija + 1500 cestninska pizdarija + da ti oni to nardijo 1500 :angry: ( 0 % ugodnosti)

8000 tehnični pregled

4000 tablca

1000 (ne vem točno) zelena karta

to bi bilo use :)

Najbrž si mislil obvezno zavarovanje.

Celotni strošek za 125ccm motor z 11kW je okoli 42.200 sit. Izračunano na amzs.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene je na grawe pršlo 31k (tisto ko je dal jernej 37)

grawe ma cenejš, tko da pejt k njim (osnova je drgač 26k, sam pol pride še mladi voznik pa prideš na 31k, zelena karta je pa zastonj, pa če hočeš jo vzameš če ne pa ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž si mislil obvezno zavarovanje.

Celotni strošek za 125ccm motor z 11kW je okoli 42.200 sit. Izračunano na amzs.si

maš prov ja.... 42.200 je vso zavarovanje razen nezgodno zav. voznika + TABLICA

jst sm pa dou 37.000 oz. 37.107 ker imam samo podalšanje registracije in imam isto TABLCO .)

tako da če ima že tablco in bo to samo podaljšal (kot jaz) bo plačal 37.107 IN NIČ VEČ (na AMZS) in ne 42.200

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carsk...mene pa tle folk straši z neki 120.000!sm že čist obupan! matr mi bo za motor zmankal :D

aja...pa tta aquila je 15kw ne!to ne smeš vozt z a1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carsk...mene pa tle folk straši z neki 120.000!sm že čist obupan! matr mi bo za motor zmankal :D

aja...pa tta aquila je 15kw ne!to ne smeš vozt z a1?

:grrr :grrr ne res ne smeš (če je pa 15 konjev pa lahko) + mal dražji te pride registracija

11kw ....... 15 KM

15kw ...... 20.45KM

;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov ja.... 42.200 je vso zavarovanje razen nezgodno zav. voznika + TABLICA

jst sm pa dou 37.000 oz. 37.107 ker imam samo podalšanje registracije in imam isto TABLCO .)

tako da če ima že tablco in bo to samo podaljšal (kot jaz) bo plačal 37.107 IN NIČ VEČ (na AMZS) in ne 42.200

Njemu tudi ne bo treba plačati tehničnega? :)

Tu je razlika v najinih cenah in ne v tablicah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha lej tega tud nism vedu!se prav če piše 15KM je to 11kw!aha sam aquila ma 15KM tko da pol jo lahk! js sm mislu da je to isti kurac (kw pa KM) dobr da vem :D

ja js jo bom sam podaljšal ker itaq bo rablen motor!zaka pa ne rabim tehničnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problemč mam...če se vozim ponoči in preklopm na dolge luči, potem ko preklopim nazaj na kratke se mi pržgejo kr pozicijske...tko da če hočem kej videt se morm skoz z dolgimi vozit...žarnco sm že zamenju tko da to ni problem...ima kdo kašno idejo kaj bi lahko blo?

ps: BaHa to mi je delalo že predn smo mi šraufal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problemč mam...če se vozim ponoči in preklopm na dolge luči, potem ko preklopim nazaj na kratke se mi pržgejo kr pozicijske...tko da če hočem kej videt se morm skoz z dolgimi vozit...žarnco sm že zamenju tko da to ni problem...ima kdo kašno idejo kaj bi lahko blo?

ps: BaHa to mi je delalo že predn smo mi šraufal :D

verjetno je kej s stikalom narobe. užgi motor, pa enen 20 krat preklapli iz kratke na dolgo in obratno, ker mogoče je sam kkšna smet notr med kontakti in da ne dobi stika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to sm naredu tud podru stikalo vse in je delalo...podnevi sm lahko preklaplu kolkr sm hotu in je štimalo...zdej ponoč pa s5 ne dela :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!