Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

em.... mene zanima, ki v sloveniji bi se dalo daystar kupit sem bil danes pri odaru pa je reko da oni niso zastopnik za nih :eek: pa hvala za odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.... mene zanima, ki v sloveniji bi se dalo daystar kupit sem bil danes pri odaru pa je reko da oni niso zastopnik za nih :eek: pa hvala za odgovor :D

Novga Daelima ne boš nikjer več dubu ;)

a ve kdo za koga k prodaja daelima daystar kolkrtolk ohranjenga za kakih 300-350k sit???če kdo ve nej hitr pove :grupni: :blush:

ve kdo :D

prepozn si 14 dni... takrt sm ga jst prodaju za 350k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novga Daelima ne boš nikjer več dubu ;)

kak te to?? pa v avstriji al pa nemčiji?? sem lejo je zaj neki novi daystar prišo vun neka nova barvna kombinacija :D pa puna doro zgleja old school :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sm za Slovenijo. V drugih državah, pa bi se ga dal dobit ;)

Zakwa pa v SLO ne kupš rablenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sm za Slovenijo. V drugih državah, pa bi se ga dal dobit ;)

Zakwa pa v SLO ne kupš rablenga?

pa v družini mam to da če kupimo kaj kupimo novo :D sicer pa si me tak prestrašo da sem zaj že malo okoli lejo pa sem našo Hyosung GV 125 Aquila

Link: http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_505

pa me zanima če za njega velja tuji malo dnara dosti muzike tako za daystar?? pa ja se vem da je tema samo za daystar samo neom nove teme odpiro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v družini mam to da če kupimo kaj kupimo novo :D sicer pa si me tak prestrašo da sem zaj že malo okoli lejo pa sem našo Hyosung GV 125 Aquila

Link: http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_505

pa me zanima če za njega velja tuji malo dnara dosti muzike tako za daystar?? pa ja se vem da je tema samo za daystar samo neom nove teme odpiro :P

Lej, to so 4T motorji in tut če kupiš rablenga, ti ne more kr tko crknt. Sej greš motor pogledat, greš na testno vožnjo... in če je kej z motorjom narobe, boš čutu, drugač pa vzameš sabo enga k se spozna in ti bo lepo povedu, če se splača kupt. Jst sm meu Daystarja 2 let biu sm ubistvu 3 lastnik in motor je delov brez problema... tko da tut če mate v družini to, da vse novo kupte, ti povem da pr 125ccm motorju se to ne splača ;)

Večji riziko je, če bi kupovov motor k je 2T in tm se loh res zajebeš, ampak pr 4T motorjih se pa ne morš tok zajebat.

No odločitev je tvoja, sam na tvojm mestu bi kupu rablenga daelima, pa ti sigurno ne bo žal ;)

Iz kje pa si?

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja no bom vido tnx za nasvete pa odgovore :D

ni problema.

Če boš še kej o daelimu hotu zvedt, me loh kontakteraš, pa ti bom povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kolk km nardite z enim tankom? jst sm dans ostal brez benza pa sm naredu 412km...še dobro da le 400m pred bajto...sm mislu da se z rezervo nardi mal več kot 50km

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk km nardite z enim tankom? jst sm dans ostal brez benza pa sm naredu 412km...še dobro da le 400m pred bajto...sm mislu da se z rezervo nardi mal več kot 50km

je treba met polno rezervo :P

Drugač sm jih pa jst delu okol 420 pa sploh nism še rezerve uklopu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti objavo oglasa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst bom mogu pa zdej gume menjat...kakšne priporočate za daelimčka?

Spredna: Bridgestone A356 (neki tazga)

zadna: Bridgestone G508

cena okol 35k z montažo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ali kdo prodaja kakšne dele za daystarja

rabo bi ročko za sklopko, desni spredni žmigavc in pa če bi kdo imel avspuh

Ročko kup na servisu, žmigovce rajš aftermarket uzem (Louis), avspuh dej pa tut aftermarket gor (odprt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam ponavad skos na rezervi ko tankam...a se tko natanka rezervo al ki?

ti mej ročko obrneno na normalo, pa natankej povno...pol pa ko zmanka benza (ko začne crkavat, cukat) pa obrneš pipco na rezervo in ti kur rezervo, sm ko te zmanka je treba pa tankat :P

kokšn tank pa je na daelimu sploh? pa kolko kur? nekej velik se mi zdi teh 420km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mej ročko obrneno na normalo, pa natankej povno...pol pa ko zmanka benza (ko začne crkavat, cukat) pa obrneš pipco na rezervo in ti kur rezervo, sm ko te zmanka je treba pa tankat :P

kokšn tank pa je na daelimu sploh? pa kolko kur? nekej velik se mi zdi teh 420km

Daelim ma 17,3 l tank, z enim tankom sm največ naredu 530km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!