Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

in potem se zbudiš s prstom v riti

hmm, nebi reku :grrr

sicr vozu ga še nism, ampak..3 konje ma več :glare: tk da neki se že more poznat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolk? 50 kil več

več k 110 ne vrjamm da gre, pospeškov pa tud ne more met dost boljših....recimo nekje enako :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem se zbudiš s prstom v riti

ja nitrota al pa turbota res nima, sam še zmeri usako YBR-ko uzad pusti .) :P

Po števcu je šou tut do 130 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ima kar prav :OK:

glede tankanja pa tkole...C4V4L13R vem kaj pomeni rezerva :kva1: fora je v tem da je grčar reku da je tud po 500km delu z enim tankom, pa sm si reku da bom malo probu kolk nardim s tankom...pr 360km sm mogu dat rezervo, pr 420km je blo pa konc veselja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oh :D

Otroc :devil:

dajte mi povedat-ta cdi enota kar dosti crkavle per daystarjih?

jas sem jo dans zamenjal-draga ZADEVA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat-ta cdi enota kar dosti crkavle per daystarjih?

jas sem jo dans zamenjal-draga ZADEVA

mislim da je grcaru tut crkno cdi ja...če ni se oproščam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nitrota al pa turbota res nima, sam še zmeri usako YBR-ko uzad pusti .) :P

Po števcu je šou tut do 130 :)

verjameš al ne, jaz sem v pospeških krepko nažgal daelima s svojim prdalom, pa sošolec je tut reko da mu ne gre več kot kakšnih 110-115... zaj pa nevem al je on mel tak čudnega al si vi zmišlujete :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat-ta cdi enota kar dosti crkavle per daystarjih?

jas sem jo dans zamenjal-draga ZADEVA

Ja mi je crknla, ja :BUA: ta pizderija stane 23k sit, sam ker sm se neki pizdu, k so pr ODARJU nesposobni, pa so mi navoj od svečje zjebal, sm dubu popust, pa je bla pol 19k sit (še vedno dragko k kurba) :BUA:

verjameš al ne, jaz sem v pospeških krepko nažgal daelima s svojim prdalom, pa sošolec je tut reko da mu ne gre več kot kakšnih 110-115... zaj pa nevem al je on mel tak čudnega al si vi zmišlujete :D :D

sej možno da si... je tut odvisno od zobnikov itd...

Moj daelimček... bl sm ga gonu, več je šou :D gas je biu skos do konca navit, pa je na ravnini pokazal 130, sicer je blo že v rdečem polju, ampak pustmo malenkosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjameš al ne, jaz sem v pospeških krepko nažgal daelima s svojim prdalom, pa sošolec je tut reko da mu ne gre več kot kakšnih 110-115... zaj pa nevem al je on mel tak čudnega al si vi zmišlujete :D :D

oni si zmišljujejo :)

Ja mi je crknla, ja :BUA: ta pizderija stane 23k sit, sam ker sm se neki pizdu, k so pr ODARJU nesposobni, pa so mi navoj od svečje zjebal, sm dubu popust, pa je bla pol 19k sit (še vedno dragko k kurba) :BUA:

sej možno da si... je tut odvisno od zobnikov itd...

Moj daelimček... bl sm ga gonu, več je šou :D gas je biu skos do konca navit, pa je na ravnini pokazal 130, sicer je blo že v rdečem polju, ampak pustmo malenkosti :D

čist bed...20k si dau na daelima pa naredu z njim 20k km??? :eek:

pa čista raketa je biu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni si zmišljujejo :)

čist bed...20k si dau na daelima pa naredu z njim 20k km??? :eek:

pa čista raketa je biu :slap:

ja daelim je tok brutaln motor, da mi je 2x ketno odtrgal :lol1: :D tko da je šlo še za to skor 40k, pa kurčevi servisi pr odarju so bli tut cele miljone... po 27k sit (zdej za kawasakija pa pride 18k sit :) )

sej je biu res raketa, pa vsaj delu je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za rezervne dele se tud pr odarju oglasi? bi rabu uno ploščico ko je na vrhu avspuha...pa ne uno ko piše daelim gor :)

rajš pust ODARja pr mer, k so glupi k telegraf štanga :D

rajš se obrn na MOTO MARIO (poglej, kkšno stran nazaj, sm dau enkrt podatke gor) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš pust ODARja pr mer, k so glupi k telegraf štanga :D

rajš se obrn na MOTO MARIO (poglej, kkšno stran nazaj, sm dau enkrt podatke gor) :)

mam eno vprašanje-na daystaru sn zamenjal cdi enoto in celotno vžigalno tuljavo, svečka je skoraj nova

in zadeva včasih noče vžgati, oz ugaša-sumim da je še nek problem z elektroniko ki ga ne najdem

kak nasvet? :?

je možno da je stator izrabljen-ma komaj motor 12000 km prvoženih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje-na daystaru sn zamenjal cdi enoto in celotno vžigalno tuljavo, svečka je skoraj nova

in zadeva včasih noče vžgati, oz ugaša-sumim da je še nek problem z elektroniko ki ga ne najdem

kak nasvet? :?

je možno da je stator izrabljen-ma komaj motor 12000 km prvoženih

A ti ugaša, ko prižgeš mrzuga, pa da ene pou minute laufa, pa pol crkne, al ko je že vroč crkne?

mislm da ne more bit izrabljen, k moj daelim je meu 23.000 km pa je še use delal. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

A ti ugaša, ko prižgeš mrzuga, pa da ene pou minute laufa, pa pol crkne, al ko je že vroč crkne?

mislm da ne more bit izrabljen, k moj daelim je meu 23.000 km pa je še use delal. :hmm:

peljem se recimo 1 kilometer, vgasne dol, pa noče vžgat,po moram pa cel čas vžigat da spet zalaufa!

fergazer pa vse ostalo je vredu naštimano-nekaj more bit z elektriko!

če ni stator je pa lahko generator impulzov, ki se nahaja v isti liniji ko se stator vrti??

vložo sn 35 jurjo za vžigalno tuljavo in cdi enoto pa še vedno zafrkava :headbang:

pa še nekaj bi te vprašal-kako imaš ti pritrjen prednji mali zobnik? jaz ko sem menjaval zobnike ni bilo tiste podložke,ki se pritrdi na ta mali zobnik, da ta ne zdrsne dol. zato sem uporabil dva vskočnika-pa me je malo strah da bi kaj popustilo

hvala za info :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

peljem se recimo 1 kilometer, vgasne dol, pa noče vžgat,po moram pa cel čas vžigat da spet zalaufa!

fergazer pa vse ostalo je vredu naštimano-nekaj more bit z elektriko!

če ni stator je pa lahko generator impulzov, ki se nahaja v isti liniji ko se stator vrti??

vložo sn 35 jurjo za vžigalno tuljavo in cdi enoto pa še vedno zafrkava :headbang:

pa še nekaj bi te vprašal-kako imaš ti pritrjen prednji mali zobnik? jaz ko sem menjaval zobnike ni bilo tiste podložke,ki se pritrdi na ta mali zobnik, da ta ne zdrsne dol. zato sem uporabil dva vskočnika-pa me je malo strah da bi kaj popustilo

hvala za info :hmm:

Kwa so pa na servisu rekl, zakaj ti crkuje? :hmm:

Jst sm daelima meu pred kawasakijem, tko da ga nimam več :) Meu pa sm tko kot je original, tudi pol ko sem menju zobnike.

Svetujem pa ti, da greš kupit to podložko, pa da se boš varno vozu (brez da se boš tresu, al bo popustilo, al bo pa držal.

Pa ko si menju zadnji zobnik... si menju tudi šuše, k pridejo v feltno?

Če nisi, menji TAKOJ, ker drugač ti bo tanovo ketno odtrgal, pa zobnik zadn zjebal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa so pa na servisu rekl, zakaj ti crkuje? :hmm:

Jst sm daelima meu pred kawasakijem, tko da ga nimam več :) Meu pa sm tko kot je original, tudi pol ko sem menju zobnike.

Svetujem pa ti, da greš kupit to podložko, pa da se boš varno vozu (brez da se boš tresu, al bo popustilo, al bo pa držal.

Pa ko si menju zadnji zobnik... si menju tudi šuše, k pridejo v feltno?

Če nisi, menji TAKOJ, ker drugač ti bo tanovo ketno odtrgal, pa zobnik zadn zjebal!

servisiram sam-ker je zadeva ko en moped! :doze:

tiste puše so ble še čist dobre-sem jih pregledal-ni blo potrebno menjat

zobnik pa ketna laufata normalno-prednji pa zadnji zobnik pa mora imet malo lufta, ker če nima se ketna ne more prilagajat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi prosm kdo poslika avspuh kjer sta tisti dve ploščici? rabm sliko da označm tist del...tnx

vse dele orginal dobiš tu www.dataparts.de/

poštnina v slovenijo je 17 euro, prvo jim nakažež dnar-pol pa zadevo dobiš po pošti čez 5 dni-preizkušeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!