Skoči na vsebino

Daelim DAYSTAR


teo

Priporočene objave

servisiram sam-ker je zadeva ko en moped! :doze:

tiste puše so ble še čist dobre-sem jih pregledal-ni blo potrebno menjat

zobnik pa ketna laufata normalno-prednji pa zadnji zobnik pa mora imet malo lufta, ker če nima se ketna ne more prilagajat .)

še useen MENJI tiste puše, razn če maš preveč keša, pa hočš še enkrt menjavat.

Je utrgalo JAXu, men, pa še 2m drugim, ko so menjavali, pa pr useh zarad istega razloga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še useen MENJI tiste puše, razn če maš preveč keša, pa hočš še enkrt menjavat.

Je utrgalo JAXu, men, pa še 2m drugim, ko so menjavali, pa pr useh zarad istega razloga!

zakaj bi menjaval nekaj kaj ni porebno?

kaj pa če sploh nebi menjal zobnika, na mopedu se mi je cela zadnja kola majala za 5 cm pa mi ni kaj odtrgalo

nikoli ne kompliciraj tam kjer ni potrebno!

star fora :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi menjaval nekaj kaj ni porebno?

kaj pa če sploh nebi menjal zobnika, na mopedu se mi je cela zadnja kola majala za 5 cm pa mi ni kaj odtrgalo

nikoli ne kompliciraj tam kjer ni potrebno!

star fora :grim

kok km maš z novim zobnikom? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok km maš z novim zobnikom? :)

čez 400, pa še redno preverjam morebitno odstopanje v gibljivosti zobnika!

spredaj in zadaj

:D

tudi v servisni knjigi piše da zamenjaj po potrebi-se pravi če so popokane ali slabe,a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez 400, pa še redno preverjam morebitno odstopanje v gibljivosti zobnika!

spredaj in zadaj

:D

tudi v servisni knjigi piše da zamenjaj po potrebi-se pravi če so popokane ali slabe,a ne?

moje so ble kot nove.. po 1200km, je šla ketna v kurac, zobnik pa tut ;) pa se prej tut ni nč majal :)

no sej kukr veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje so ble kot nove.. po 1200km, je šla ketna v kurac, zobnik pa tut ;) pa se prej tut ni nč majal :)

no sej kukr veš.

pa si mogoče pomislil na to, da si imel slabi zobnik ali verigo že kupljeno? :D

sej bi menjal te gume-samo je ena čez jurja-pa se mi zdi škoda da bi kar naprej vlagal v motor, ki tega zaradi cenovnega razreda ni vreden :cry: :cry:

sicer pa mislim hitro preskočit na kako enduro varianto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si mogoče pomislil na to, da si imel slabi zobnik ali verigo že kupljeno? :D

sej bi menjal te gume-samo je ena čez jurja-pa se mi zdi škoda da bi kar naprej vlagal v motor, ki tega zaradi cenovnega razreda ni vreden :cry: :cry:

sicer pa mislim hitro preskočit na kako enduro varianto

ne, zobniki in ketna niso bli slabi, ker so bli novi znamke RK, ki so dost dobre verige, tko da je biu vzrok le v pušah ;)

če bi meu še daelima pa če bi mogu menjat verigo pa zobnike, bi OBVEZNO zamenju tut puše, ker tko sm dau pa pol še 17k :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zobniki in ketna niso bli slabi, ker so bli novi znamke RK, ki so dost dobre verige, tko da je biu vzrok le v pušah ;)

če bi meu še daelima pa če bi mogu menjat verigo pa zobnike, bi OBVEZNO zamenju tut puše, ker tko sm dau pa pol še 17k :BUA:

maš prav-bom premislil

pa še nekaj me zanima-kuplunga je bila pri tebi tudi tako mehka-pa ko spelaš v prvi malo cukne?

pa mam nastavleno do konca-da niso tudi kuplung diski znucani?'

ne vem če je tale daelim tako dober...pa kaj jaz vem kot začetnik :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav-bom premislil

pa še nekaj me zanima-kuplunga je bila pri tebi tudi tako mehka-pa ko spelaš v prvi malo cukne?

pa mam nastavleno do konca-da niso tudi kuplung diski znucani?'

ne vem če je tale daelim tako dober...pa kaj jaz vem kot začetnik :hmm:

tole glede sklopke ti ne morm na pamet povedat :) če bi se pelu z njim, bi ti loh povedu, tkole ti pa žal ne morm.

Daelim je kr ql, večino ni velik problemov, kdaj pa kdaj pa kej crne, odvisn od sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je boljši kot Hyosung :D

sej je hyosung tud lep motor

po moje je odvisno od posameznika a ne :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre se zato, ali je Hyosung lep ali ne :)

Če sodim po tem, mi je npr. Aquila bolj ušeč od Daystarja. Gre se za vzdržljivost/kvaliteto/ipd.. Ne vsm sicer kako se obnese Hyosung pri chopperckih, ampak Comet je poden od motorja kar se tega tiče :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
te moti, ker ni 100 tem od tzr 50? :doze:

sej nikjer ne smeti, je vprašal v pravi temi .)

risko je to napisu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tema o daelimu obstaja (jo bereš) in lahko mirne volje vprašaš v tej temi karkoli se tiče tega motorja...ni pa treba za vsak šrauf odpirat svoje teme, ker si lahko predstavljaš kaj bi bilo tle gor po enem letu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je moja tema zaklenjena??

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=23684

Stran www.dataparts.de je zelo zanimiva-zanima me kako konkratno pa zgleda nakup, glede na to da to morajo naročiti iz Koreje in potem kako je s stroški pošiljanja iz Nemčije?

lp

ti naročiš dele,pol ti na mail pošlejo transakcijski račun ki ga odneseš na banko in tja nakažeš dnar ,ki ti ga oni določijo z stroški pošiljanja!

deli pridejo na dom v enem tednu preko dostave-poštnina je 17 e -če naročiš sto delov ali pa enega-imajo dele na zalogi.

zadeva laufa-ko sem jaz mel ta motor sem vse kupoval na tak način

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dober dan......mene zanima da če grejo sprednje vilice tudi na daystarja??mislim mere pa to??

hvala za odg.[ :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima če ve kdo če je v sloveniji kaka trgovina z daelimi in če je ni če bi mi prosim povedali za kako v avstriji al pa mi vsaj dali uradno stran od daelima v avstriji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!