Skoči na vsebino

Žar Mojster 2005


Hanzi

Priporočene objave

Sicer vem da vam muzka ne bo všeč (ali pa komu bo :hmm: Vrhovci in Podokničar .) ) mogoče bi koga zanimalo sledeče tekmovanje kot gledalec lahko pa tudi kot tekmovalec. (letos že tretjič)

Vse skupaj se bo dogajalo v soboto 9.7. popoldne po 14. uri v deželi Ihanskih brancinov (Ihanu) pred gasilskim domom (v centru Ihana).

Tudi če ne mislite tekmovat, lahko pridete poskusit Ihanskega brancina že v petek, ko bo krajšala večer "Prepovedana" Natalija (Verboten) ali pa v soboto če ste bolj k frejtonarci nagnjeni (Vrhovci in Verderber).

Več o tekmovanju pa:

Žar Mojster 2005

Saj je res malo reklame, ampak to organiziramo kot PGD in je treba dolgove plačat za kamion) :blush:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :OK: :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njam, njam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa letos se žrtvuje 22 odojkov tko, da upam, da jih ne bo zmanjkalo (kot pred dvemi leti ali lani :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedano nekoliko slabše vreme naj vas ne skrbi.

bo vse pokrito s šotori tko da :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, vidla, se najedla. :yea2:

noro kk znajo dedci dobr kuhat :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je :blush:

Sicer pa se je povezovalcu vseskozi zdelo čudno, da ni nobene tekmovalke. Mu bom kar tule odgovoril zakaj: zato ker to je Žar Mojster in ne Žar Mojstrica :P

Sicer pa baje, da drugo leto Reza pride tekmovat s svojo ekipo. Se pravi da bo drugo leto še ena kategorija več O:-)

A je bil tvoj dec tudi med njimi :hmm:

Škoda, ker se nisva spoznala (no ti se mene mogoče lažje spomniš kot jaz tebe) .) , če si le kaj za pit naročala, si mi morala dat $

Zanimivo je to da je med profiji zmagal tekmovalec ki je pripravil "Irski obrok"

med amaterji pa najstnik, ki je bil tudi najmlajši tekmovalec (predvidevam da so mu kje čez prste pogledal, ali pa tudi ne, nisem videl kaj je pekel in kako)

Ima odlično popotnico za kako poklicno karirero :) (bo pri kakem gostincu mahal s priznanjem ko bo iskal službo :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, ni pekel. sma še premlada (beri: premal izkušena), za tole pa mislim da morš met kr neki izkušenj. še moj očka ki res dobre čevape prprav si ni upal it. no tista irska hrana je zgledla kr zanimivo pa tip je mel res pojma kaj dela. sm večino časa stala ob njegovi plošči. kter pa je bil najstnik? najmlajš ki se ga js spomnem je bil pr profijih a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, ni pekel. sma še premlada (beri: premal izkušena), za tole pa mislim da morš met kr neki izkušenj. še moj očka ki res dobre čevape prprav si ni upal it. no tista irska hrana je zgledla kr zanimivo pa tip je mel res pojma kaj dela. sm večino časa stala ob njegovi plošči. kter pa je bil najstnik? najmlajš ki se ga js spomnem je bil pr profijih a ne?

Kolikor je Podokničar govoril je bil zmagovalec med amaterji NAJSTNIK- se pravi je imel manj kot dvajset let. :hmm:

Na žalost nisem imel možnosti cel popoldan greti se pri pečicah. Je blo treba $ merkat, sem pa z enim ušesom in očesom stalno spremljal tekmovanje

@brihta: ti si Žar mojster? O:-)

(če bi vedli da bi bla Reza pa tisti z Godoviča sploh ne bi Podokničarja pa Vrhovcev najemali? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upsala. prejšn post je moj. sm pozabla gospoda očka izpisat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ker je na motosvetu kar nekaj ljubiteljev oddojka in podobnih mojstrovin z žara,vas vabim v kraj kjer je največ oddojkov na enem mestu v SLO.(Ihan)

Tudi letos vas člani PGD Ihan vabimo na tekmovanje ŽAR MOJSTER 2006. Lahko tekmujete v kategoriji »Profi« in »Amater«, lahko pa samo pridete pogledat in pobrat kako dobro idejo za peko na domačem žaru. Tekmovanje se bo odvijalo v soboto 8. julija popoldan pred Gasilskim domom v Ihanu (Domžale)ob vsakem vremenu (pod šotorom). Več informacij in prijave lahko dobite tule oziroma pgd.ihan@volja.net ali pa na PM

Če moderatorji smatrate to kot reklamo, jo pač brišite(samo na forumu je cel kup vabil predvsem za moto dogodke, ne vem zakaj ne bi še za kulinarične. Dogodek bo vpisan tudi v koledar dogodkov, samo imam občutek, da je tule več »obiska«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piva bo kaj? :hmm:

A nea widiš, da to watrogasci organizirajo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nea widiš, da to watrogasci organizirajo :beer1:

Pri nas Feuerwehr pretežno vino tankajo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas Feuerwehr pretežno vino tankajo. :fredy:

pri nas pa ni tako, to wem že preko 20 let :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!