Skoči na vsebino

Žar Mojster 2005


Hanzi

Priporočene objave

pri nas pa ni tako, to wem že preko 20 let :grim

Pri vas Feuerwehr tanka pir? :) Pridem za gasilca imidijetli. :grim Majo kako funkcijo za, recimo, predstavnika za stike z javnostmi (predvsem ženskimi)? :hmm: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem za gasilca imidijetli. :grim Majo kako funkcijo za, recimo, predstavnika za stike z javnostmi (predvsem ženskimi)? :hmm: :grim

To sm že jaz :whistle:

a bi bil strojnik/hišnik, ti pripada dupla porcija pirow & chewapchicew :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm že jaz :whistle:

a bi bil strojnik/hišnik, ti pripada dupla porcija pirow & chewapchicew :yes:

eee.... :hmm: .... eee.... okej deal. :grim sicer bo cela bajta bolj ali manj fkurcu, ampak to pač treba vzet v zakup. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz: moram te razočarat: :? piva ne bo, bo pa Union v "neomejenih" količinah in mogoče kak Banditos(ampak če napoveš obisk, skrijem samo zate v hladilnik en plato Piva) .)

vabim te, da se včlaniš v naše društvo,lahko takoj postaneš predsednik Komisije za žene. Naloga: zamenjal boš obstoječo predsednico in upam, da "pripelješ" kako novo članico (ali pa vsaj kelnarco za dva dni na veselici) :devil:

@vapotek: lani je bilo v dveh dneh 1x oddojkov premalo (poleg seveda čevapov in klobas). še bolje pa se tebi najbrž sliši tole: Vsak tekmovalec speče pet porcij: dve za komisijo, tri gredo pa na licitacijo. In tukaj lahko probaš marsikaj :OK: , res pa da je ponavadi malo dražje kot "serijska porcija" (licitacija, letos bo vsak prešern prinesel eno točko zmagovalcu, največ dvajset, najdražja zlicitirana porcija bo dobila kupnino vrnjeno....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz: moram te razočarat: :? piva ne bo, bo pa Union v "neomejenih" količinah in mogoče kak Banditos(ampak če napoveš obisk, skrijem samo zate v hladilnik en plato Piva) .)

vabim te, da se včlaniš v naše društvo,lahko takoj postaneš predsednik Komisije za žene. Naloga: zamenjal boš obstoječo predsednico in upam, da "pripelješ" kako novo članico (ali pa vsaj kelnarco za dva dni na veselici) :devil:

Ooo Hanzi moj prijatu :OK: glede obiska ti še sporočim - če bo gužva kaj ponehala, zna bit. B)

precednik bi pa bil bolj one Komisije za ženske do 40 let. Stare kepice z rutkami me nekako s tega vidika ne zanimajo preveč. :fredy: PA da se razumemo: članice bi vi vozli k meni, ne jaz k vam. :grim :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precednik bi pa bil bolj one Komisije za ženske do 40 let.

Sem še not, sem še not... :kva2: :kva2: :kva2:

Hanzi, mi pa RES pridemo. :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še not, sem še not... :kva2: :kva2: :kva2:

Odlično. Javi se pri našem registracijskem šanku ... eee ... pultu. Hmm :hmm: .... no, pri naši registracijski info točki. :grim :beer2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tekmovanje se bo odvijalo v soboto 8. julija popoldan pred Gasilskim domom v Ihanu

to bo wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Naj vas ne bo strah napovedanega dežja, najdete me na koncu šotora pri šanku (za blagajno) :kva2:

No lahko pridete tudi vedrit :?

post-85-1152209810_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, koliko "brancinov" boste pa žrtvovali za letošnje pečenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zdrawc: dovolj, čeprav v špici jih zna za nekaj časa zmanjkat (ni toliko peči v okolici, peče se pa le nekaj ur in potem jih okrog 9-10 zmanjka za nekaj časa dokler niso drugi pečeni. (sicer pa v skupni vrednosti okoli pol mio .) )

Manu: v vsakem primeru bo bolj "goveje" tko kot je nekako klasika za gasilce (čeprav prejšnji teden so imeli v Študi The Drinkerse :kva2: , najprej pa Gamsi .) )

No sicer pa danes Brendi, Vandrovci in Viktorija,

jutri ob ŽARMOJSTRU pa ans. Fis in povezovalec Boris Kopitar, zvečer pa že 14. zapored :blink: Toni Verderber. To se pravi, danes nekoliko bolj za mlade, jutri za starejše (kot ponavadi .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toni Verderber :OK: :OK: :OK:

Borisa Kopitatrja pa probajte upjant do takrat, ko jest pridem... ga mal težko poslušam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj Boris Kopitar bo samo povezoval od 13-do 19 ure, peli bodo Fis .) . No razen če ti gre na splošno njegov glas na jetra :hmm:

Sicer pa 1. 1/2 pečenja (vseh skupaj se je včeraj žtrvovalo 10, nekaj podobnega tudi danes :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno spoznal Hanzija :yea1: in videl tele zgora prilimane tri brancine .

Je bla gužva, pa smo moral naprej. Škoda ker ni blo časa za daljši klepet.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo tudi danes spoznali Hanzija - kot že nekajkrat doslej :P

Ful je blo vredu, prašiček sočen, da smo kar sline pod mizo v kozarčke cedili :P

Skulirani Axel ( by onkel PEPE) je pa od vsega najbolj porajtal Tonije Verderberje, ko so zašpilal eno podomače :)

Je takoj zaspal in sanjal pujske :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem domov prišel se ne spomnim čisto točno, čeprav je bilo "še" podnevi :?

post-85-1152347441_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za obisk(ne bom našteval) in hkrati se opravičujem, ker se nisem mogel kaj več posvetiti vam :? O:-)

Opravičujem se tudi tistim, ki so prišli na oddojka, pa ga niso dobili toliko kot so ga želeli. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za obisk(ne bom našteval) in hkrati se opravičujem, ker se nisem mogel kaj več posvetiti vam :? O:-)

Opravičujem se tudi tistim, ki so prišli na oddojka, pa ga niso dobili toliko kot so ga želeli. :wacko:

Tudi tebi hvala, Hanzi. :K

p.s.

Mi smo dobili odojka ravno toliko, kot smo si ga želeli :P :OK: :D

p.p.s.

Pa čevapi so bli tudi dobri. :P :OK:

p.p.p.s.

Pa ajvar in kruh tudi. :P :OK:

p.p.p.p.s.

Pa čebula. :P :OK:

Ampak, Verderberji pa rulajo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, Verderberji pa rulajo B)

Špilovi? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kruh je bil od tvojega "soseda" čez cesto .)

:yes: Se mi je zdelo. :yes:

Je bil tok dober, da je kar piskal :slap:

Špilovi? :devil:

:D Ans. Tonija Špilverderberja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!