Skoči na vsebino

Motocross motor - kateri in kje kupit rabljenega


mamomu

Priporočene objave

moj best frend ma KMXa, pa je super motorcek (24 konjev, on je neki membrance predelu, tk d ma zdej baje okol 28), gre pa do stotke mim vsake aprilie (tud moje)! dober motorcek, pa se pije ne velik, ga komot spravis tud pod 5 litrov! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi to kupil bol za rekreacijo ne kot dirkanje.

Sicer KX je Cross verjanta KMX pa je ENDURO ?? Ima luči ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi to kupil bol za rekreacijo ne kot dirkanje.

Sicer KX je Cross verjanta KMX pa je ENDURO ?? Ima luči ipd.

Yes indeed ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce cisti cross pol uzem ksno hondo cr 125, al pa husquarno 125,.......... :D :D :D

oba sta zlo luskana motorcka za pelat, sam kako je pa z vzdrzevanjem pa ne vem,..........

verjetno zelo izdatno,........ :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš kupo keriga se lohk mal pr men zglasiš...mam kros progo cca.300m od bajte

p.s.:poglej mal tle

_Aerox_ Objavljeno 5 Jun 2003 @ 10:48

--------------------------------------------------------------------------------

V Oglasniku sem videl oglas za Kawasaki kx85 pa je letnik 98 in piše da ma zamenjano novo ojnico, novi zebnike, novi bat,... in prodaja za 160k

LP VSEM 

mal sumljivo mi je to....sam 160k sit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni nisem vedel kam naj dam to temo pa sem se odločil da jo bom dal sem.

IN sicer kupujem CROSS motor rabljen pa nevem kaj bi vzel:

- Kawasaki kx85 ali 125 ???

- honda cr85

- yamaha yz85

to si pribljižno predstavljem.Proso bi če bi mi kdo kaj svetoval, kupujem pa za rekreacijo in sicer rabljen motor :P

LP Vsem

jst sn se odločo da letos za cash od birme pač treba neki takga nabavt, nevem, sem kros addict. ;) sam jst sn se odločo med 85 pa 125 pa sn se odločo za 125. sn velki 173 pa težki 85 tak da bi 80ka mal :lol: tut po moči zato pa 125 :D jst pa presenečen nad njo :huh:

zdej da vidim kolko dnara bo od birme, mislim pa kupt motor za ene 250-300k.

kero firmo priporočate yamaha, honda, kawasaki. do zdej sn vozu sam yamaho in to 85 predelana na full za dirke. ( in mi je premala, ošesi do uh ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazek26 malo si se zmoto in te bom popravil.

85kx od kawe je isto velik kot pa 125ccm razn da lahko pri 85ccm kupiš majnše kole in v tem je vsa razlika.

Sicer pa sem jaz 175 pa mi ni premal 85kx razn da je 85 dost dražji od 80kx ker 85kx kawasakije delao samo od leta 2001.

LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sem jaz 175 pa mi ni premal 85kx razn da je 85 dost dražji od 80kx ker 85kx kawasakije delao samo od leta 2001.

sej ker samo od leta 2001 zato so pa cene tolk velke da so zame nedosegljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima. kako se da popravit gešte. tam pr zadnem koncu pr zicu je poču. kak bi ka popravli? z varjenjem in kakšnim ali kakšnim drugim postopkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

a pozna kdo od vas kaksen motocross al pa trgovino kjer jih prodajajo lahko tudi rabljen do 300.000 SIT, pa ce kdo pozna tudi kakno trgovino z opremo??????????

lp cross4

Popravljeno . Popravil cross4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

No jaz pa poznam amaterje ki so prvič slišali da je treba filter pucat,pa bat menjat na 20-25ur,ketno so v olju namakal.....

Če kupiš motor od Roka Sitarja,Fortune ali koga podobnega je motor zihr v redu ker ima ponavad tudi svojga mehanika.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

20 - 25 ur se tud zanimam za nkup crosserja sm vedu da je treba menjavat bate sa a nis mal pretiravu to pol pomeni vsak mesec menjat bat kolk pa sploh stane bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 - 25 ur se tud zanimam za nkup crosserja sm vedu da je treba menjavat bate sa a nis mal pretiravu to pol pomeni vsak mesec menjat bat kolk pa sploh stane bat

To je misleno 20-25 ur voznje,je pa tudi odvisno kak se vozis in kak vzdrzujes motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz pa nabavljam hard enduro.Kaj mi proporocate.

Lep Pozdrav.

KTM-zakon!!! Če si pa po poklicu mehanik pa Huso!!!

speed man

uradni podatki za SLO trg:

-2004: 102 prodana KTM -181 garancijskih zahtevkov

-2004: 12 prodanih Husqvarn - 5 garancijskih zahtevkov

garancijski zahtevek = za vsak pokvarjen del ali opravljeno delo (torej je lahko na enem motorju več kot en garancijski zahtevek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-2004: 12 prodanih Husqvarn - 5 garancijskih zahtevkov

Kje so pa taki podatki dostopni?

Lp

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A kdo ve če ima Kawasaki KX85 14 sorno ojnico? Sem klical na zastopnika pa mi je glih pol kurca povedal in me prepričeval, da to v elektroniku ne bo delalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.p. vsem skupaj.

nisem bral celeteme skoz ker je dolga. pa me vseeno zanima ce ima kdo kako crosso za prodat: 250 ali 500? pa ne preveč nove, komot lahko ima par let .

post-9810-1141333481.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!