Skoči na vsebino

kakšen motor naj kupim


snoopy

Priporočene objave

Zanima me kako naj si izberem motor(do350ccm)ki bo dober in dokaj poceni za začetnika.zanima me tudi kakšne so ponavadi težave z motorji.hvala

snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako naj si izberem motor(do350ccm)ki bo dober in dokaj poceni za začetnika.zanima me tudi kakšne so ponavadi težave z motorji.hvala

snoopy

Zakaj smetiš, prvo poglej malo kataloge na motosvetu in že odprte teme na forumu !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj smetiš, prvo poglej malo kataloge na motosvetu in že odprte teme na forumu !!!

a ne vidiš da ima tip šele eno objavo in da je novinec, ti pa ga že nap.zdevaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pravila, potem naj veljajo za vse  :P

to sevede, sam lohk bi mu vsaj lepo povedov

no pa saj ni važno, važno je sam da bo zok spet mev delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok zadne čase kr precej zamuja z odvažanjem odpadkov. Je ratal že precej onesnaženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je dost podobnih tem na teh straneh, sam tm sam sprasujejo med cem izberajo.jst pa prvic kupujem tezji motor in bi rd sam mal mnenj da vidm s cim bi blo dobr zacet da ne bi mel prevec problemov z neobvladljivim motorjem.

snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je dost podobnih tem na teh straneh, sam tm sam sprasujejo med cem izberajo.jst pa prvic kupujem tezji motor in bi rd sam mal mnenj da vidm s cim bi blo dobr zacet da ne bi mel prevec problemov z neobvladljivim motorjem.

snoopy

kupi KAWASAKI ZZR 250, je pocen, l.99 je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) za 500k sit, 4T, 250 ccm, mislim da ima 36 KM, končna okrog 180km/h, dober za potovanja, poraba 4l/100km, uglavnem fest motor tudi za začetnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zigaspy, pa kje si ti te barve najdu :)

Jst sem pa zmer mislu da gre tko, cagiva rdeča, aprilija črna (ne, če ma majhno rdečo nalepko ne šteje), tzrka je pa bela, pol ma pa barvaste nalepke gor, en na forumu pa ma modro ja, sam tisto je blo štrihan :).

Drgač pa mal resnosti, snoopy najbolš je res, da katalog mal pogledaš, pa da vidš ker se ti najbol dopade. Pol pa upraši v temi za ta motor kakšen je. Problemi pa so z motorji z enim mal več z enim mal mn. Cenovno je pa drag šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok zadne čase kr precej zamuja z odvažanjem odpadkov. Je ratal že precej onesnaženo.

Da se ni Zok obesu zaradi te kategorije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upejmo da ne :lol1: zok bi mogu že zdavnej zrihtat da bi biu en nov moderator al pa dva da se to lepo ureja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok ma neke izpite... sj je ze zadnc razlagu... drgac pa ta tema res nima prihodnosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me! tak je an stvari! gre se za mojega kolega! det hoče met eno 125ko 4takno pa naj bo čim bol športnega izgleda. imate kaj v mislih ker jaz res nevem kaj mu naj predlagam. aja pa po možnosti da bi se ta motor dal kupit rabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu, ki je resen v temi: Preglej kataloge 4 taktnih 125tk. Zberi favorite. Preberi teme o njih. Prašaj kar te še zanima in to je to...

Ostalim v tej temi: S tem da se pritožujete kako je vse neurejeno ni nič bolj urejeno... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me! tak je an stvari! gre se za mojega kolega! det hoče met eno 125ko 4takno pa naj bo čim bol športnega izgleda. imate kaj v mislih ker jaz res nevem kaj mu naj predlagam. aja pa po možnosti da bi se ta motor dal kupit rabljen.

Husyong Comet GT125

Naked motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi KAWASAKI ZZR 250, je pocen, l.99 je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) za 500k sit, 4T, 250 ccm, mislim da ima 36 KM, končna okrog 180km/h, dober za potovanja, poraba 4l/100km, uglavnem fest motor tudi za začetnika

Matematika Slovenci, matematika: leta 1999 je ZZR stal 890.000 sit, motorji zgubljajo cca 15 do 18 odstotkov letno, nato odšteješ nekurentni model (danes ni več v programu) in odšteješ še modelsko starost (kako dolgo je ali je bil model na trgu nespremenjen).

Primer ZZR 250 letnik 1999: današnja tržna vrednost je max: 350.000 sit in +/- tehnično stanje (obraba gum, verige, verižnikov, zavornih oblog, kolutov, stanje dvovaljnika...) kar lahko varira zopet +/- 10%.

A kaj kupiti. Gotovo ne daljnovzhodni izdelek, ker japonski motocikli do 500 ccm večinoma niso japonskega porekla (malezija, koreja, kitajska, indonezija...) in zaradi tega zelo zgubljajo vrednost kot rabljeni. Pa tudi tehnološko so zelo zastareli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bi pa jaz nekaj vprašal. Kater motor mi svetujete kupit Mitota al Aprilio RS125. Tu ne mislim na zmogljivosti ampak na porabo, stroške vzdrževanja, servise, menjava bata - mimogrede na koliko km se menja? Pa dajte kaj povedat še lastniki teh dveh motorjev in kako bi se splačalo kupit kakšnega od starejših Mitotov na avtonetu, saj je oblika povsem ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi kupu najraj tazga lepga mopeda, da bi se punce nanga limale.

pol ti iščeš motor , na katerga bojo padale pleh punce? ups PLASTIK PIČ*E :P

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti iščeš motor , na katerga bojo padale pleh punce?  ups PLASTIK PIČ*E  :P

joke

mel že hondo, kawasakija, suzuki. Še yamaho sprobam, pol pa če ne bo nč, grem pa na italijane... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!