Skoči na vsebino

kakšen motor naj kupim


snoopy

Priporočene objave

mel že hondo, kawasakija, suzuki. Še yamaho sprobam, pol pa če ne bo nč, grem pa na italijane... :D

:topic: si se že gdaj vprašo kaj če ni problem v motorju ampak v tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi kupu najraj tazga lepga mopeda, da bi se punce nanga limale.

Pol pa iščeš podalšek kurca a <_< Če je tako je ženskam čist vseeno. Itaq se redkokatera spozna na to kaj je pod plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako naj si izberem motor(do350ccm)ki bo dober in dokaj poceni za začetnika.zanima me tudi kakšne so ponavadi težave z motorji.hvala

snoopy

okus jagode, vonj smokev in estetska vrednost notranjosti rezervoarja will make your day.

a tukaj imate enake tezave?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem sam men zdi al res ni noben pogruntov da se Brihta heca :)

Hvala ti lepa. Čeprav je pa res da sem z zdajšno punco začev, pred dvema letoma, glih k sm kawo kupu :hmm:....joke...ne vsega resno jemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sej je neki resnice v tem, da se limajo na motorje, že drgač te pogledajo :)

Sam jst ponavad slišm, "na motor se pa za nobedn dnar ne vsedem".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jst ponavad slišm, "na motor se pa za nobedn dnar ne vsedem".

itk da smo dojel, da se brihta heca (nismo blond- saj jst ne)! ej brihta, če to ponavad slišš, bi mogu pa bejbo zamenat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itk da smo dojel, da se brihta heca (nismo blond- saj jst ne)!  ej brihta, če to ponavad slišš, bi mogu pa bejbo zamenat!

Pa ne od svoje, od ostalih. Kolegic. Res pa je da tut moja ni glih ljubiteljica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujše je ko prideš do babe v lokalu, se meniš 5 min in pol te ona vpraša če maš motor. Če ni res ljubiteljica motociklov točno veš kolk je ura. Največja fora pa je ko ji rečeš da maš skuter, ona pa prbije:" a si boš kmalu kaj močnejšega kupu". Ma fak ju bič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ste mal falil zdej že temo... zato spet nazaj...

Kaj je boljše... čoper (virago 250), ki ma 41.000 km, letnik 2000 za 560k sit al enak motor letnik 98 z 15.000km za 700k sit.

Pa recimo da sta oba skoz lepo pedenana. A se na takih podhranjnih mašinah kilomtrina res tolk pozna, al bo še šel brez problema (npr. tist z 41k).

lp Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ste mal falil zdej že temo... zato spet nazaj...

Kaj je boljše... čoper (virago 250), ki ma 41.000 km, letnik 2000 za 560k sit al enak motor letnik 98 z 15.000km za 700k sit.

Pa recimo da sta oba skoz lepo pedenana. A se na takih podhranjnih mašinah kilomtrina res tolk pozna, al bo še šel brez problema (npr. tist z 41k).

lp Urban

ne eno ne drugo VIRAGO ker vas zopet j..e matematika. Nova virago 250 je leta 98 stala malo pod 900.000 sit torej bi za 7 let staro dal max. 450 tisoč. Mimgrede jaz lahko novo dobim iz nemčije za 850 tisoč!

Še enkrat ponavljam: MATEMATIKA!!!

je pa še en keč: al ma 7 let star motor res sam 15 tisoč na števcu? 2100 km na leto?? A je od stare mame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne eno ne drugo VIRAGO ker vas zopet j..e matematika. Nova virago 250 je leta 98 stala  malo pod 900.000 sit torej bi za 7 let staro dal max. 450 tisoč. Mimgrede jaz lahko novo dobim iz nemčije za 850 tisoč!

Še enkrat ponavljam: MATEMATIKA!!!

je pa še en keč: al ma 7 let star motor res sam 15 tisoč na števcu? 2100 km na leto?? A je od stare mame?

OK, kaj pa če pozabiš unga 7 let starega, pa se osredotočiš na "čoper (virago 250), ki ma 41.000 km, letnik 2000 za 560k sit"?

Jst na primer se peljem 2x na teden do službe (3km ke in nazaj skupi), pa si zrečunaj, kolk km. No to velja zdej za skuter, če bo zdej mal bolša mašina bo tud več km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kaj pa če pozabiš unga 7 let starega, pa se osredotočiš na  "čoper (virago 250), ki ma 41.000 km, letnik 2000 za 560k sit"?

Jst na primer se peljem 2x na teden do službe (3km ke in nazaj skupi), pa si zrečunaj, kolk km. No to velja zdej za skuter, če bo zdej mal bolša mašina bo tud več km.

si že bližje, najbolj blizu bi blo 480.000 ker ma velik kilometrov. Ulavfaj ga na mestu do delovne temperature nato dodaj ful gas da leti deset sekund nato hitro odvzemi gas. Če se bo iz auspufa modro pokadilo beži od takega motorja!

Tud če ma zelo črno-mastne obloge na izpuhu -znak da žre olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.Res ste mi na vse odgovoril.sam morm jst najprej mal pocakat na denarce pa na ''neomejen razred'' pol pa bom kupu eno zverinico.sicer mi vsi pickajo k hocm met motor sam...bojo ze prezvel.Jst bom :OK:

sicer pa...pazite nase in na svoje mrcine(s tem mislem motorje;)

pazte nase in imejte se radi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
si že bližje, najbolj blizu bi blo 480.000 ker ma velik kilometrov. Ulavfaj ga na mestu do delovne temperature nato dodaj ful gas da leti deset sekund nato hitro odvzemi gas. Če se bo iz auspufa modro pokadilo beži od takega motorja!

Tud če ma zelo črno-mastne obloge na izpuhu -znak da žre olje.

In kaj naj bi ta test pokazal, oz. če je moder dim je kaj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Zanimam se za nakup 125 ccm supermoto motorja. Zanima me kateri je najbolši in katerega se najbolj splača kupit? Jaz se najbolj nagibam k MZ-ju sx. Kako je kaj ta MZ?

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Zanimam se za nakup 125 ccm supermoto motorja. Zanima me kateri je najbolši in katerega se najbolj splača kupit? Jaz se najbolj nagibam k MZ-ju sx. Kako je kaj ta MZ?

Hvala za odgovor!

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Na avto.netu sed prodajajo honda crm 250 ter aprilia rx250, kaj priporočate?

LP

kokr sm na avto netu pogledu .... se ti bolj splaca aprilio kupit .... kr je 4taktna ... pa se nej bi bla obnovljena in definitivno v zelo bolsem stanju kakor ta honda ... tud ta honda je 2taktna ... pa neki vse popravskano pa tele plastike so kar neki cudne... ne vem no .... zgleda kokr da je tipo ze vse zgonu zej pa prodaja ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm na avto netu pogledu .... se ti bolj splaca aprilio kupit .... kr je 4taktna ... pa se nej bi bla obnovljena in definitivno v zelo bolsem stanju kakor ta honda ... tud ta honda je 2taktna ... pa neki vse popravskano pa tele plastike so kar neki cudne... ne vem no .... zgleda kokr da je tipo ze vse zgonu zej pa prodaja ... :)

a boste dal kšn linkec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!