Skoči na vsebino

nakupi v tujini


stevex

Priporočene objave

prosim da mi svetujete kako je s temi rečmi in če ma kdo kakšne izkušnje. Rad bi tud da mi kakšen poreduje ali objavi kakšno italjansko spletnu stran za nakup rablenih motorjev po možnosti v bližini slo meje tnx <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  prosim da mi svetujete kako je s temi rečmi in če ma kdo kakšne izkušnje. Rad bi tud da mi kakšen poreduje ali objavi kakšno italjansko spletnu stran za nakup rablenih motorjev po možnosti v bližini slo meje tnx dry.gif

taka stran za nakup je vsekakor ebay :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če se ne motm tud amazon pa še mnogo drugih sam mal časa si je treba uzet pa pregledat po netu pa vse najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tudi sam kupujem motor ciljam na nemčijo, ogledujem si jih pa TUKI pa TUKI

pametno nemcija...ebay je tud kr kull,sam mors zadevo jit pr useh treh pogledat gor..

lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prehod čez mejo, npr. če si v Italiji kupim RSko in jo peljem do meje na prikolici, bi mi na meji kaj težili zdaj ko smo v EU, je še kaj carine oz. kaj podobnega za plačat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prehod čez mejo, npr. če si v Italiji kupim RSko in jo peljem do meje na prikolici, bi mi na meji kaj težili zdaj ko smo v EU, je še kaj carine oz. kaj podobnega za plačat???

plačat ne rabiš nič. če pa bi te slučajno ustavili pa sam pokažeš papire od motora pa šibaš dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prehod čez mejo, npr. če si v Italiji kupim RSko in jo peljem do meje na prikolici, bi mi na meji kaj težili zdaj ko smo v EU, je še kaj carine oz. kaj podobnega za plačat???

matematika - spet: če kupuješ motor, ki pri nas stane milijon mora biti v tujini najmanj 10% cenejši da prideš na nulo.

če kupuješ motor za pol milijona mora biti najmanj za 100.000 cenejši kot pri nas drugače prideš črez s stroški.

In še neki: ko crkne jajca ki si jo kupu od Taljana, pozabi na kakršnokoli garancijo. Tut nemc te ne bo šmirglou - popravu bo le če mu motor pripeleš nazaj k njemu. In koliko stane šlepanje pokvarjenega motorja nazaj v NEMČIJO?

Saj pravim MATEMATIKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še neki: ko crkne jajca ki si jo kupu od Taljana, pozabi na kakršnokoli garancijo. Tut nemc te ne bo šmirglou - popravu bo le če mu motor pripeleš nazaj k njemu.

Kako narobe. :grrr

Špagetka pripeljal iz Berlina (leto dni in še nekaj malega je bil star). In ko je šel po gobe en senzorček, so mi lepo tukajlele naročili novega in zamenjali. Calunga: nič. nula. niente. nada. zero. null.

In veš zakaj, čudo prečudno? Točno, zato, ker je bil še v garanciji. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm... mislem da je tle govora o rablenem motrju... mal starejsmu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm... mislem da je tle govora o rablenem motrju... mal starejsmu  .)

Koolio tudi prav - ampak kadar je govora o garanciji (in zgoraj je le-ta omenjena), je zgodba malo drugačna.

Lahko pa da sem že malo debiln ker sem že kar lep cajt tule na šihtu. :wacko: Najbolj pomembno pa je itak to, da mi ni bilo treba nič plaćat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kje si tak đob dobu? Komp mas na sihtu :angry: pizda je enim lepo, drugi pa pac ceu dan stojimo za tekocim trakom :SS

aja :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!