Skoči na vsebino

Potovanje z maxi scooterjem


burgman

Priporočene objave

Živ,

kot sem lahko prebral ni ravno "veliko" lastnikov maxi skuterjev v Sloveniji. Zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje o potovanju s skuterejm v tujino, npr za več dni, kam, kako,.. Sam se zanimam (skupej s svojo ženo) za obisk Grossglocknerja, pa me zanima če kdo že planira... Nekje druga polovica avgusta al kkšn vikend prej. Sam imam burgmana 400, vse skupaj pa mi paše bolj taka turistična vožnja...

Joc :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mesecu avgustu od 7 do 23 imam dopust.Zanima me ce gre kdo kam na potovanje v tem terminu.Sem sam in v postev pride kampiranje.Cenejsa varijanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lani sva z ženo bila na dveh potovanjih:

- Lošinj (pri kolegici v šotoru), bila vseskozi suha

- Pag (s svojim šotorom), bila pol časa mokra (ko to doživiš se stežka odločiš za šotor)

Letos sem zopet razmišljal o šotoru, šla sva v Bosno za teden dni. Po 4 dneh kafetarjenja in nažiranja z njihovo hrano sem omagal. S polnimi želodci sva šla v nesigurnem vremenu domov. V Bosni je vseskozi deževalo in sedaj mi ne pride več na misel razmišljanje o šotoru.

Sedaj še samo rezervacije preko interneta, sobe bungalovi itd.

Konec tedna se z mojo odpravljava na ogled Avstrije in Italije. Našel sem bungalov za 20e blizu Mojstrane in od tam bova imela izhodišče. Vreme je zopet nesigurno, kaj čmo.

Tako pa to zgleda, ko si moker na potovanju. Ni prijetno, sploh če je več dni sranje. Se je zgodilo, da sva stvari prevezala na motor, kajti le tako sva posušila (adidaske)

post-12625-1187039321_thumb.jpgpost-12625-1187039500_thumb.jpg

Scarabeo 500

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!