Skoči na vsebino

Danes bi bil...


Priporočene objave

Snegulčica, ki bi se po pravlicah podila z moj ljubico na dveh kolesih a zbudila bi se šele po 1.000.000 leti!!!!

Kaj je že dan danes lepega?????'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa s tabo :OK: sam če bo vse kače polovu okol bajte :grim

:lol1: :lol1: pol pa mawa iste želje oz. zahtewanja....jest bi letos med počitnicami lahko šla...ampak sm se odliočila da ne grem k se bojim kač pa mrčesa pa sploh črncew :grim čeprow :hmm:.....ampak tam jim martinčki po stenah lezejo da jim mrčes žrejo :blink: .....to ni sploh ni zame :nono: :nono: :nono:

soncy grewa drugo leto...ker grem kmal na delawnice da izgubim strah nad takimi žwaucami :grim.......pa uzamewa še ene par moških da naju bodo warowal pa bo :010

lp mina

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: pol pa mawa iste želje oz. zahtewanja....jest bi letos med počitnicami lahko šla...ampak sm se odliočila da ne grem k se bojim kač pa mrčesa pa sploh črncew :grim čeprow :hmm:.....ampak tam jim martinčki po stenah lezejo da jim mrčes žrejo :blink: .....to ni sploh ni zame :nono: :nono: :nono:

tud zame ne :grrr bi od upitja še brez glasilk ostala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud zame ne :grrr bi od upitja še brez glasilk ostala :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: ..........jest pa bi jih po celi afriki lowila :lol1: .... predn bowa šle si morwa umislt ene take kletke pa ful mreže čez....da nč ne more pridet notr :grrr.....pol pa bo mal bolš....

sam glede udobja pa tega...bi nama pa blo žou če ne bi šle...ko widiš slike k mi jih pošilja..... :eek: .....fuuuuuuuuuuuuuuuul lepo wse okol.....da o ''hiši'' in okolici ne goworim :OK: :OK:

jest bi se preselila dol če ne bi blo tok teh žwauc :grim :whistle:

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok grem zravn .)

:grim .....lepo powabljena .....bomo bežale pred kačami,lovile glasilke,jedle in pile bog we kaj :naughty: :lol1:

boš ti mrčes lovila jz pa črnce :lol1: mina se vseh boji

:grim :grim :grim ......no.....če bo kkšn črnček tak zame :blush: .....mi ga boš posodila :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao bejbe, alo pakirat :010

:lol1: :lol1: :lol1: a že za drug let?? :hmm: .......jest bom rajš še mal počakala.....k mogoče w tem času srečam kkšnga črnčka :lol1: :lol1: .....

če pa ne pride do sprememb.....pa drugo leto pakirat :010

jz mam že spakiran,sam še led uzamem pa pejmo

a btartamo pa iz brnka al kako :hmm:

:hmm: :grim ....jest poznam samo to pot.....iz brnika do pariza...pol pa tam prespat pr mojemu bratrancu :010...nas mal nabilda pol pa via johanesburg....in tam nas počaka cela limuzina mojih sorodnikow in neki črnčkow :010 :OK: :blush:

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošten plan,no k bomo pa glih še v parizu gremo pa lohka še mal u uno tardečo četrt pogledat,še enkrat mi ne bo škodlo .) še sreča da bo kmal drug let :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!