Skoči na vsebino

Eksplozije na londonski podzemni železnici


Ervina

Priporočene objave

Bus III.

Eksplozija je razdejala tudi enega izmed znamenitih londonskih dvonadstropnih avtobusov, 'doubledeckerjev' (Foto: Reuters)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jeba :cry:

pa glih konc mesca se odpravlamo mal gor motorizirat po angliji in škotski ter seveda londonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma u kurac vse skup,lih treba je <_<

make love ne pa vojska O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terorizem bo v svetu prisoten toliko časa, dokler ne bodo odpravljene okoliščine, ki ga povzročajo.  <_<

Edina prava resnica. Tiskul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj je sedaj pomagala strpnost sngležev do musličev?  <_<  dajmo čistuni...napište kaj

Po zvoku in številu žrtev je zelo preprosto ločiti muslimansko bombo od krščanske.

Žal je policija nemočna, ker jim je Bush povozil enega najsposobnejših.

Na podzemski jasno piše "tuki bumbardiramo arabci". Dej se mal skuliraj in kot eden čistun al pizdun ti svetujem, da si namesto slinjenja nabavi nove baterije za tisto, s čimer se pač zabavaš.

Šit, spet sem ob en pir.

G-8 (ringabell?)

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji bodo peronosporo po vinogradih inštalirali... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavu nove baterije...težim naprej :fredy:

da napadajo le civilne lahko dosegljive cilje je pač del reklame in navadno sadistično klanje...torej, če so "voditelji" na G8 kaj voditelji, se ne bodo pustili motit zaradi tega in bodo konferenco speljali do konca in sprejeli kake uporabne ukrepe za pomoč manj razvitim in tudi kaj onkretnega storili. in še vam "strpnežem"..evropa je imela vedno odprta vrata za tujce, vedno...vendar,samo toliko jih lahko sprejme neka družba in nič več...tle se pa valijo horde v evropo. in ti skrajneži NE delajo nič dobrega za svoje države, NIČ! kvečjemu prispevajo k večanju medsebojnega sovraštva, natančno take razmere v katerih lahko uspevajo...po domače BOLI JIH KURAC ZA LASTEN NAROD.

mislim, da bo naslednja italija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terorizem bo v svetu prisoten toliko časa, dokler ne bodo odpravljene okoliščine, ki ga povzročajo. 

Tudi jaz sem tega mnenja. Tudi Slovenci smo bili neke vrste teroristi v svoji zgodovini. Če si majhen, oziroma šibkejši in če hočeš biti "enakopraven" večjim ti ponavadi ostanejo na razpolago samo "teroristična dejanja". In potem si terorist, ker to je paš trenutno biti "IN" in te pač cel svet potem ne mara in sovraži. Na ta način močnejši poskušajo biti še močnejši.

Na žalost UN zgublja svoj namen in vpliv, pridobiva pa ga USA in njegove priležnice. :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mene vpraša - glede na močnost eksplozije in glede na uro "napada" in na vse ostale okoliščine je hudičevo malo žrtev. Se sploh ne bi čudila, če bi bila to spet ena poteza "ta velikih" - igra usode, kjer pa jih ene par pač umre - sej škode ni velike. Al Kaidi je pa itak vseeno, ker dobiva svoje finančne resurse po drugih poteh pa reče: ja ja, mi smo bili.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še poradiu so obveščali krvodajalce, da ne rabijo krvi, ker je imajo dovolj na zalogi :blink: . A so si že vnaprej naredili zalogo?

Čudna so pota Gospodova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izsek pisma Dunje prijateljice, ki se trenutno nahaja v Londonu ... da dobite malo vtisa

ja, situacija tukej je precej razlicna od krogov, v katerih se gibljes. mi smo precej skulirani. cel dan je blo pa slisat tuljenje siren... roko na srce, noben v londonu ni presenecen, da se je to zgodil, so samo cakal, kdaj bo, sedaj pa upajo, da je to vse, da se slucajno ne bi kej bl zacel dogajat.

eni ljudje so pa bolj panicni... sej je tezko vedet, kaj je boljs. ostat apaticen in pac nadaljevat z lajfom s transportnimi tezavami ali se resno zacet sekirat in obupavat... po eni strani je kar mal grozno gledat ljudi, ki pac delajo to kar bi itak delal, se bolj grozno pa tiste s strahom v oceh, paniko, kricanje...

na busu je precej morece vzdusje, vsak k spleza na bus, najprej spod cela precekira vse potnike in takoj za tem njihove torbe,vsi so tiho, ce se kdo premakne, vsi trznejo in se delajo, da jih ne gane... no strah v ljudeh je pa vsekakor cutiti...

anglezi so tako zagreti za pogovore o vojni in temu, da so zdej mogoce (kokr je grozn rect) dobil mal zadovoljstva... in potem napihujejo vse dogodke... vsa gledalisca zaprta, kar se ni zgodil ze od ww II naprej...uuu...kok smo mi pomembni.

zalostno...

sej ni kej rect... clovk tezko vidi smisel v tem... oz ce ga, se je pomoje ze za vprasat! sploh pa napadajo london, ki nima nic z anglezi, se manj pa z blairom, ki ga tukaj itak noben ne mara odkar se je zapletu v to teroristicno sranje... mislm, a je treba tega??

tolk v razmislek...aha, pa se to... kokr sem brala in slisala slovenske novice, stvar zelo napihujejo, tako da vsega ni treba verjet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj je sedaj pomagala strpnost sngležev do musličev?  <_<  dajmo čistuni...napište kaj

Točno tko, zatret jih je treba - oz. najmanj kar je se jim ne sme v rit lest in prilagajat jim, namesto da bi bilo obratno.

Odkar Ira in Eta spita, velja v bistvu tole:

"ni vsak musliman terorist, je pa vsak terorist musliman" :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima na koga se bodo sedaj spravili ameri in angliji... Na slovence?  :devil:

a ni bla Pupa pred kratkim tam? /JOKE :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Cyc, posplošuješ..... :doze:

Morda, ampak se dejansko ne morem spomnit za kako izjemo. Gotovo se boš pa strinjala, da imajo tu - če drugega ne - muslimanske skupine vsaj levji delež ... Slučaj? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu d teroristen kej bol obvladajo tole....

...mogoče so v gozdu....

LP

Popravljeno . Popravil strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu d teroristen kej bol obvladajo tole....

...mogoče so v gozdu....

LP

ne ne, tistim v gozdu so včasih rekli "zi banditen" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!