Skoči na vsebino

Eksplozije na londonski podzemni železnici


Ervina

Priporočene objave

Če se mene vpraša - glede na močnost eksplozije in glede na uro "napada" in na vse ostale okoliščine je hudičevo malo žrtev. Se sploh ne bi čudila, če bi bila to spet ena poteza "ta velikih" - igra usode, kjer pa jih ene par pač umre - sej škode ni velike. Al Kaidi je pa itak vseeno, ker dobiva svoje finančne resurse po drugih poteh pa reče: ja ja, mi smo bili.............

No, prav posebej ni nihče vprašal :P tko da res ne vem... :P

Sicer pa - no, mamo vsaj o čem za nabijat ... mal ugibat, teoretizirat, moralizirat, sodit, obsojat, pametovat ... rešit pa itak ne mormo nič :(

upam sam, da ne bom kdaj sedel na kakem sedežu, pod katerim bo skrita bomba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam sam, da ne bom kdaj sedel na kakem sedežu, pod katerim bo skrita bomba ...

Pod lastno rit bos pa ze pogledal... in ce pogledas se pod riti svojih sosedov (sosedinj :love1: ) si pa na konju. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi proarabsko usmerjeni motosvetovci... vprašte se a mate za svojega ševa rajš đorđa k sploh ne ve da obsatjate al pa recmo sadama k bo posiljeval ženske pa dau poklat vse tiste tipe k jim posiljevanje njihovih žena in deklet ne bo všeč... pa kolk ženskam bi všeč da jih bojo do smrti kamenjal za popolnoma osebne polomije(prešuštvo), da jim bodo odrekl pravico do izobrazbe, da bojo ukinl tv in radio da ja ne bo pršla do vas kakšna vest da je življenje nekje tud drugačno, boljše...

to dame in gospodje je skrajni islamizem... to vas čaka če bodo oni zmagal v naslednji vojni ali pa v tej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da ne bo kdo mislu da obtožujem samo grozote ki so bile storjene v imenu alaha, v imenu krščanstva je bilo storjeno velik več pizdarij, od inkvizicije pokristjanjevanja pa do holokavsta k ga ma rim na vesti...

spljuvejte me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gliha vkup štriha - sej zato pa smo vsi na tale forum prjavljeni ,... namest da bi kaj pametnejšga delal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, Tony osebno je naročil in plačal napade preko by-pas firme, ki jo ima...bla bla bla. :doze:

Če že zganjaš veleum...dej počaki, do rezultatov...če sem lahko jaz, ki nisem bogsigavedi kako šokirana in zainteresirana in v bistvu slišim, ker drugega skorajad ne poročajo....izogibajo se paniki, ne napihujejo, ne omenjajo otrok itd.....ko se po prvi strah polegel in žrtve preštete natančno, ne na pupin uč...potem bodo podatki točni...za sedaj pa samo taka št. ki je stoprocentna, da manj ne bo.

Britanci niso glih branjevke, ko gre za tako resne stvari.

to vas čaka če bodo oni zmagal v naslednji vojni ali pa v tej

Nas?...kam jo pa ti mahaš?

Včasih nekaterim strašno zavidam, ker jim je vse tako jasno in brez težav suvereno pljunejo ven trdilno poved kot edino zveličano resnico..... :grrr

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo da si našla nekaj, po čemer lahko spet pljuvaš.

povedala sem svoje menje in do tega sem opravičena. Če se ti s tem ne strinjaš, je pa tvoje mnenje, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našla nekaj...spet....?pri tebi sploh ni potrebno iskati

Oprosti Pupa, ko boš nehala buče prodajat bom nehala pljuvat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas?...kam jo pa ti mahaš?

Včasih nekaterim strašno zavidam, ker jim je vse tako jasno in brez težav suvereno pljunejo ven trdilno poved kot edino zveličano resnico..... :grrr

vas proarabsko usmerjene...

glede zveličane resnice... to nism mislu kot to ampak zgolj kot neko možno alternativo bushevi prevladi na svetu zdej pa lahko spet neko svojo teorijo vržeš o tem kako bi (če ne bi blo amerike) tud terorizem zamrl...

teroristi so vedno bili in vedno bodo ne glede na to kdo je na oblasti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej, če so "voditelji" na G8 kaj voditelji, se ne bodo pustili motit zaradi tega in bodo konferenco speljali do konca in sprejeli kake uporabne ukrepe za pomoč manj razvitim in tudi kaj onkretnega storili. ...

ja, to bo. :glare:

http://24ur.com/naslovnica/svet/20050708_2058796.php?Nri=1i1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas proarabsko usmerjene...

glede zveličane resnice... to nism mislu kot to ampak zgolj kot neko možno alternativo bushevi prevladi na svetu zdej pa lahko spet neko svojo teorijo vržeš o tem kako bi (če ne bi blo amerike) tud terorizem zamrl...

teroristi so vedno bili in vedno bodo ne glede na to kdo je na oblasti...

To je letelo na rkc in holokavst....in tudi o vsem ostalem si strašno prepričan, da vse veš in se obračaš na nas s prižnice kot človek, ki je pogoltnil vso pamet tega sveta, mi (sem spadam namreč tudi jaz...in to samo zato, ker berem tvoje poste)pa čakamo, da ti kaj iz ust pade. Mogoče je to komu všeč...meni pač ni.

In.....mogoče preden mi nalepiš etiketo pro arabskega in ,,spet neko svojo teorijo navržem o tem kako bi,,...se prepričaj v kater predal si me pospravil oz. s kom si me zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je zarota! :devil:

Tisti Live 8 je preveč pozornosti namenil dogovoru predstavnikov G8 o pomoči revnejšim državam. Kako iz zagate? Postaviš nekaj manjših eksplozivnih teles, ki bodo terjale čim manj žrtev, povzročiš paniko, v ljudeh spodbudiš strah in odpor do muslimanov, in naenkrat nikjer več govora o revnih državah in njihovih problemih. Live 8? Kaj je že to bilo? :whistle:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenemu nič ne prodajam. In takrat, ko me boš nehala pljuvat se bom v bistvu zasikirala, ker bom očitno začela tako misliti, kot ti!

Imam svoje mnenje - lahko? mi dovoliš?

I don't give a shit.... imam pa in mi precej dol visi, če se strinjaš z njim ali ne.

In khmm.... si prebrala knjigo o dvojčkih, napadu na Pentagon itd..... vem ne, ker je to kot marsovčki a obstajajo al ne, možnosti pa obstajajo - in ravno tako tu. In to možnost sem jaz izbrala. NE TRDIM, DA JE TAKO, MISLIM SI......

pa kaj bi tebi razlagali, k pa je itak prav samo to, kar ti rečeš........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tile Britanci jokajo in da so barbarsko napadli njihovo prestolnico. Kolikor jaz vem je Velika britanija uradno v vojni in jebat ga če včasih bombe padajo po tebi.

Ni realno pričakovati da lahko iz varne razdalje bombandiraš domove ter pobijaš nedolžne ljudi. Slej ko prej se bo našel nekdo in ti vrnil milo za drago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenemu nič ne prodajam. In takrat, ko me boš nehala pljuvat se bom v bistvu zasikirala, ker bom očitno začela tako misliti, kot ti!

Imam svoje mnenje - lahko? mi dovoliš?

I don't give a shit.... imam pa in mi precej dol visi, če se strinjaš z njim ali ne.

In khmm.... si prebrala knjigo o dvojčkih, napadu na Pentagon itd..... vem ne, ker je to kot marsovčki a obstajajo al ne, možnosti pa obstajajo - in ravno tako tu. In to možnost sem jaz izbrala. NE TRDIM, DA JE TAKO, MISLIM SI......

pa kaj bi tebi razlagali, k pa je itak prav samo to, kar ti rečeš........

Seveda imej ga,(blo bi fajn da zase...pa kaj čem) Pa ne trdi kaj sem in kaj nisem prebrla...res pa da poflja bolj malo prebiram....sam te znam presenetit.

In verjamem, da boš imela dooooooolgo življenje brez, da bi se enkrat samkrat zasekirala,da isto misliš kot jest....tu ti tudi genetika ne more pomagati. :grim

In od kje ti ideja da ne verjamem v marsovce?....

Čudno Pupa da te niso v MI 6 povabili...ko imaš vse tako naštudirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ah, tale PupoLinarski čiknfajt je že pregovorno tradicionalen...

Let's get ready to ruuuuumble!!

On topic (zakaj ni smeška?): ena sodelavka je imela včeraj brata v Londonu.. baje, da jo je odnesel z lažjimi notranjimi poškodbami, revica pa je bila danes čisto fertig.. na slovenskem MZN pa vztrajno trdijo, da slovenci niso fasal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od kje ti ideja da ne verjamem v marsovce?....

A v bele miši tut?

Moj deda je tudi bil vedno popadljiv kdaj ga je kaj drinknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imej ga,(blo bi fajn da zase...pa kaj čem) Pa ne trdi kaj sem in kaj nisem prebrla...res pa da poflja bolj malo prebiram....sam te znam presenetit.

In verjamem, da boš imela dooooooolgo življenje brez, da bi se enkrat samkrat zasekirala,da isto misliš kot jest....tu ti tudi genetika ne more pomagati. :grim

In od kje ti ideja da ne verjamem v marsovce?....

Čudno Pupa da te niso v MI 6 povabili...ko imaš vse tako naštudirano.

Lubica zlata, ravnokar si dokazala, da je sposobnost branja pri tebi skoraj enaka 0!

Napisala sem, da je razpravljanje o tem, ali so dvojčke porušili Američani ali ne oz. ali je za napad dejansko zadaj Anglija ali ne je tako, kot če bi razpravljali ali obstajajo marsovčki ali ne. Eni bodo rekli ja, drugi ne...... vemo pa ne!

Ker pa mislim, da si že prešla tisto mejo, ko nimaš več argumentov in začneš žaliti, bova kar končali tu in mogoče nadaljevali, ko bo tvoj nivo komunikacije ustrezen temi. Če mogoče še ne veš, zgubljaš na kredibilnosti, ko namesto argumentov podajaš "žaljivke" koliko lahko nekdo razmišlja in koliko ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajta no Lina in Pupa,:inlove:, frendici

Ne bit malenkostni. Na tej strani razpravljamo ja o mrtvih v Angliji. O njihovi tragediji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!