Skoči na vsebino

Eksplozije na londonski podzemni železnici


Ervina

Priporočene objave

Lubica zlata, ravnokar si dokazala, da je sposobnost branja pri tebi skoraj enaka 0!

Napisala sem, da je razpravljanje o tem, ali so dvojčke porušili Američani ali ne oz. ali je za napad dejansko zadaj Anglija ali ne je tako, kot če bi razpravljali ali obstajajo marsovčki ali ne. Eni bodo rekli ja, drugi ne...... vemo pa ne!

Ker pa mislim, da si že prešla tisto mejo, ko nimaš več argumentov in začneš žaliti, bova kar končali tu in mogoče nadaljevali, ko bo tvoj nivo komunikacije ustrezen temi. Če mogoče še ne veš, zgubljaš na kredibilnosti, ko namesto argumentov podajaš "žaljivke" koliko lahko nekdo razmišlja in koliko ne.

In khmm.... si prebrala knjigo o dvojčkih, napadu na Pentagon itd..... vem ne, ker je to kot marsovčki a obstajajo al ne, možnosti pa obstajajo - in ravno tako tu. In to možnost sem jaz izbrala. NE TRDIM, DA JE TAKO, MISLIM SI......

Žal ni isto kot diskusija o marsovcih :closedeyes: ....govorimo o trdih argumentih za in proti...o spodbijanju argumenta z argumentom....pri marsovcih jih ni (vsaj za nas navadne smrtnike ne).

In v srce si me zadela s svojo tezo o kredibilnosti...tečem na urgenco, da mi ga zašijejo.... :slap:

In ne jemlji si vloge zlatega prinašalca (leti na : ,,mogoče še ne veš,,) ker tazadnja v življenju mi je ugajati kakšnemu ,,društvu za nenasilno komunikacijo,,. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj je sedaj pomagala strpnost sngležev do musličev?  <_<  dajmo čistuni...napište kaj

Gorazd!!

a ti si zadnjih nekaj let prespal?? Trnuljčica?

Ali se sprenevedaš??

Kolikor vem, so Angleži pomagali Amerom napasti Irak in Afganistan. ups... osvobodili je pravi izraz. Osvobodili so Afganistan in Irak. Tako kot so Rusi osvobodili Vzhodno Nemčijo, pa Poljsko, pa Čehoslovaško, pa Madžarsko.

vsi proarabsko usmerjeni motosvetovci... vprašte se a mate za svojega ševa rajš đorđa k sploh ne ve da obsatjate al pa recmo sadama k bo posiljeval ženske pa dau poklat vse tiste tipe k jim posiljevanje njihovih žena in deklet ne bo všeč... pa kolk ženskam bi všeč da jih bojo do smrti kamenjal za popolnoma osebne polomije(prešuštvo), da jim bodo odrekl pravico do izobrazbe, da bojo ukinl tv in radio da ja ne bo pršla do vas kakšna vest da je življenje nekje tud drugačno, boljše...

to dame in gospodje je skrajni islamizem... to vas čaka če bodo oni zmagal v naslednji vojni ali pa v tej

Dragi moj, očitno si pomešal par stvari....

Za posiljevanje, pa pobijanje ... OK, Sadam KRIV

Ampak islamizem, pa kamenjanje, pa to??

Jok brate.

Sadam ni bil islamist. Ni hodil v mošejo, ni dovolil šeriatskega prava, .....

Obstajajo pa te zadeve v v Saudski Arabiji. V državi, od koder je 12 od 15-ih teroristov ki so bili udeleženi 11/9. Od koder je Bin Laden.

In ki so jo Američani uvrstili v os zla. :?

Ali pa sem jaz nekaj pomešal??

Nikoli jih niso obsodili za svoje početje??

Niso diktatorji iz Saudske Arabije prvi na spisku za odstranitev???

.

.

.

Pa saj menda niso prav oni najboljši zavezniki Amerov na Bližnjem vzhodu????

sedaj pa mi nekaj ni jasno........... širjenje demokracije pa tole.......pa pravice žensk.........

:hmm: :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In khmm.... si prebrala knjigo o dvojčkih, napadu na Pentagon itd..... vem ne, ker je to kot marsovčki a obstajajo al ne, možnosti pa obstajajo - in ravno tako tu. In to možnost sem jaz izbrala. NE TRDIM, DA JE TAKO, MISLIM SI......

pa kaj bi tebi razlagali, k pa je itak prav samo to, kar ti rečeš........

Pupa, brez amere, ne leti direktno nate, vendar si pa najbolj v nebo vpijoč primer: problem je v tem ,ker ljudje "izbirajo teorije, ki jim bodo verjeli" - čeprav dejansko pojma nimajo, ka jse dogaja in kaj ne ... nihče od takih ni sposoben rečt "ne vem, nisem bil tam, nimam dovolj podatkov, da bi se odločil, čemu bom verjel"... in potem se z pomočjo medijev (ki so, kot vemo, bolj dvomljivi nosilci informacij) - širijo ideologije, teorije, ... in ravno zaradi takih ljudi imajo razni politiki itd. "moč" - ker taki posamezniki idealno nasedejo bolj ali manj populističnim prijemom ... hitro verjamejo nekaj, kar je sicer praktično nemogoče dokazati ...

Vem samo, da mi doslej pod ritjo ni eksplodirala nobena bomba (razen po pasulju zadnjič, ampak tisto je drugo)...

skratka - samo, da se dogaja ...

PS: in ob vsem tem taki posamezniki še celo verjamejo, kako zelo "odprti" so in kako zelo znajo "razmišljati"...

Še enkrat - Pupa, ne pljuvam neposredno tebe, samo na glas razmišljam o tem, kar s svojo skromno pametjo razberem iz debat predvsem na tem forumu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno bom raje verjel ljudem, ki so pisali v knjigah kako so tekle stvari (z njihovega vidika), vsaj navajajo svoje vire, katere lahko poiščeš in prebereš in si lahko ustvariš sliko. jebe_ti boga, pa saj nismo vsi od včera in nepismeni <_< . kar je po časopisih in na tv je poden od podna. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj ,ko sem se službeno vračal iz Milana, sem po Italijanskem radiu ulovil novico o terorističnem napadu. Groza. Italijani so v preplahu, saj mislijo da so naslednji prav oni.

Prvič, me je preletel čuden občutek, občutek tesnobe. Stvari niso tako enostavne, ne razumem, da se nekateri na forumu še "zajebavajo iz tega", ja no, s polno ritjo je lahko srat".

Ste pomislili, da EU ni več kot je bila, da se nekako ne moreš tako brezkrbno gibati sem pa tja, žrtve, upad gospodarstva, bresposelnost......

Kaj če bi da bi umrl kdo on nas, nekdo ki ga imaš rad, umrl ali bil ranjen zaradi stvari, ki nimajo veze s teboj.......žalostno......no, očitno ne dovolj za nekatere.

Žal.

LP

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Prvič, me je preletel čuden občutek, občutek tesnobe. Stvari niso tako enostavne, ne razumem, da se nekateri na forumu še "zajebavajo iz tega", ja no, s polno ritjo je lahko srat".

Ste pomislili, da EU ni več kot je bila, da se nekako ne moreš tako brezkrbno gibati sem pa tja, žrtve, upad gospodarstva, bresposelnost......

Kaj če bi da bi umrl kdo on nas, nekdo ki ga imaš rad, umrl ali bil ranjen zaradi stvari, ki nimajo veze s teboj.......žalostno......no, očitno ne dovolj za nekatere.

Žal....

LP

in kdo je kriv za to. se jest takole vprašam.

nihče drug kot pohlepni ljudje s patološko željo po oblasti in vladanju svetu.

in v ta namen izrabljajo vero , medije itd...

interes kapitala in želje po oblasti je in bo zmeraj prevladal nad ceno človeškega življenja.

in do kam bo to šlo...do tja ko bo vsega konec.

in potem spet od začetka....

in nekdo je rekel: s kakšnim orožjem bo 3. svetovna vojna ne vem, ampak 4. bo s koli in fračami :hmm:

tako ,da nima pomena se kej velik kregat pa žalit kdo je za te in kdo za one.

življenje je prekratko za take neumnosti. na koncu vsi umremo eni prej drugi kasneje. eni od bombe , drugi od starosti in tako dalje....

dr.looney :devil:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še poradiu so obveščali krvodajalce, da ne rabijo krvi, ker je imajo dovolj na zalogi :blink: . A so si že vnaprej naredili zalogo?

Čudna so pota Gospodova.

:slap:

jao....za 800 ranjenih ljudi ma london zagotovo dovolj krvnih rezerv....

Vsak  dobi tisto kar išče-tako al pa  drugače!!!

ko bomo mi dobili le-to bomo sposobni isto reči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so v preplahu, saj mislijo da so naslednji prav oni.

Naslednje akcije so taisti teroristi napovedali za Rim...

in nekdo je rekel: s kakšnim orožjem bo 3. svetovna vojna ne vem, ampak 4. bo s koli in fračami :hmm:

Einstein.

Seveda je za vse kriv denar...iz vseh strani.

Še malo špekulacij: Naftnih zalog v Aziji naj bi bilo samo še z naslednjih 60 let....me zanima kaj bo potem....bogati Arabci bajno vlagajo v turizem in ozelenitev puščav...baje bo to vodilna panoga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, brez amere, ne leti direktno nate, vendar si pa najbolj v nebo vpijoč primer: problem je v tem ,ker ljudje "izbirajo teorije, ki jim bodo verjeli" - čeprav dejansko pojma nimajo, ka jse dogaja in kaj ne ... nihče od takih ni sposoben rečt "ne vem, nisem bil tam, nimam dovolj podatkov, da bi se odločil, čemu bom verjel"... in potem se z pomočjo medijev (ki so, kot vemo, bolj dvomljivi nosilci informacij) - širijo ideologije, teorije, ...  in ravno zaradi takih ljudi imajo razni politiki itd. "moč" - ker taki posamezniki idealno nasedejo bolj ali manj populističnim prijemom ... hitro verjamejo nekaj, kar je sicer praktično nemogoče dokazati ...

Vem samo, da mi doslej pod ritjo ni eksplodirala nobena bomba (razen po pasulju zadnjič, ampak tisto je drugo)...

skratka - samo, da se dogaja ...

PS: in ob vsem tem taki posamezniki še celo verjamejo, kako zelo "odprti" so in kako zelo znajo "razmišljati"...

Še enkrat - Pupa, ne pljuvam neposredno tebe, samo na glas razmišljam o tem, kar s svojo skromno pametjo razberem iz debat predvsem na tem forumu ...

Delno se strinjam s tabo! Samo zaključke vlečem sama - pa ne zaradi tega, ker je to popularno - to bi že lahko vedel, da me ne zanima! Gre čisto v drugi smeri. KER NE VEMO, KAJ SE DOGAJA....... KER MISLIMO DA VEMO, PA POJMA NIMAMO! Ta del me veliko bolj skrbi. Pa veš zakaj (da se vrnem na ta primer nazaj), ker imajo od tega stanja veliko ljudi koristi -govorim za tiste vodilne na vrhu (to je itak samo peščica ljudi, katere lahko preštejemo na prste ene roke) in držijo vse niti in se vsi tile veliki ljudje igrajo z našimi življenji. Če se bo Amerika spravila počistiti Slovenijo, da si bo Bush tu naredil prostor za svojo vilo, bo to brez večjih problemov naredil. IN nisem rekla, da za to tezo 100% stojim in sem PREPRIČANA, da je temu tako - že cel čas poudarjam, da je to tako kot marsovčki - ne vemo ali obstajajo ali ne.... možnost pa obstaja, da obstajajo

Ergo - ne vemo ali je to res igra velikih mož z velikimi igračami ali ne, možnost pa obstaja - in meni se ta možnost sploh ne zdi tako nemožna. Obratno - prej bi bila lahko prepričana, da je temu tako, kot ne. A vedela ne bom verjetno nikoli in vedno bo to samo moje mnenje in moj pogled na zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ne se tolk kregat. Po mojem mnenju je bilo dejanje nečloveško. Terorizem in vojna nista ravno eno in isto, za eno veš za drugo ne...predvsem drugo je zahrbtno. Menim, da je postala splošna kritika Amerike na naših ulicah nekoliko pretirana...v glavnem so vsi proti Ameriki, redki proti zatiranju nam normalnih pravic. Mislim, da je to tudi zato, ker so naši mediji, ki so še vedno v večini pod vplivom prejšnje vlade (beri ostanek praktičnega komunizma), zelo kritični do Amerike in mnogo manj do načina vladanja, ki je prisoten v nekaterih vzhodnih državah. Tudi mirovniki se mi zdijo čudni, saj se mi zdi da protestirajo samo proti Ameriki...čudno. Če kritiziraš 'Sadama', ne pomeni, da se ti zdi Amerika ideal, kar ti pa večina antiamerikov pripiše. Kot zanimivost naj povem, da so zadnjič slovenski intelektualci (oz eden od neke skupine njih) izjavili, da nova vlada prevečkrat uporablja besedo Slovenstvo...kaj takega za islam ne bi rekli. Nisem proti islamu, sem samo proti fanatičnim islamistom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je za vse kriv denar...iz vseh strani.

Še malo špekulacij: Naftnih zalog v Aziji naj bi bilo samo še z naslednjih 60 let....me zanima kaj bo potem....bogati Arabci bajno vlagajo v turizem in ozelenitev puščav...baje bo to vodilna panoga.

ampak kdo bo tam turistiziral? Verjetno Kitajci, k ise jim bo v nekaj letih blazno dvignil standard... ameriom in evropejcem bo pa predvidoma padel ... no, le peščica bo ostala premožnih bastardov, ki si bodo vse to lahko res privoščili z veliko žlico ...

PS: sem že razglabljal o sanjskem dopustu v dubaju? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!