Skoči na vsebino

Zaparkirani prostori za invalide


.T.

Priporočene objave

Večkrat pred raznimi Leclerci, Baumaxi, Spari,... vidim, kako brezbrižen folk parkira na prostorih za invalide, kljub temu, da je le nekaj korakov stran prosto parkirno mesto, ampak treba se je pripeljat čisto na vhod, po možnosti kar v trgovino.

Danes pa so se "odgovorni" končno zmigali in ukrepali. :OK: :OK: :OK: :OK:

Samo škoda, ker ni kazen za tako parkiranje 250.000 SIT + lisice :fight2: :fight2:

Upam, da bodo ukrepali večkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me jezi. :fight2:

Ampak tisti ki tam parkirajo , upravičeno ali ne, so invalidi. Eni tapravi eni pa na duhu ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram to, da jih polistkajo in jim dajo lisice gor in visoke kazni. Problem pri lisicah je le to, da potem en tak avto še dlje časa tam stoji, kot bi sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so res :slap: . Za vse, ki neupravičeno parkirajo na prostorih za invalide iskreno upam, da jih bo v najkrajšem času doletelo, da bodo tam iz upravičenih razlogov :krneki:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nikoli ne parkiram na mestu za invalide vendar se mi zdi da je teh placov več kot je dejansko invalidov. Vseeno mi je za kazen...pač tega ne počnem iz drugih razlogoV.

Tole tvoje ,,urgiranje,, je pa za bruhat..,,ŠPICELJ,, :SS :SS

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dokler mi živca ne potegne nekdo iz elitne soseske...ne veš kako preziram, gnusijio se mi, špec kahje...na kozlanje mi gre..resno....če imaš kaj za povedat povej direk..ne pa mobitela vrtet in za drevesom stat... :SS, :SS

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dokler mi živca ne potegne nekdo iz elitne soseske...ne veš kako preziram, gnusijio se mi,  špec kahje...na kozlanje mi gre..resno....če imaš kaj za povedat povej direk..ne pa mobitela vrtet in za drevesom stat... :SS, :SS

in kaj ga bo bolj bolelo: tvoje jokanje ali _,00 SIT?

get serious..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me jezi.  :fight2:

Ampak tisti ki tam parkirajo , upravičeno ali ne, so invalidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno jokanje?....

Parkplace naj ,,ureja,, trgovina pred katero je ali policaji na obhodu ali redarji ali naj se razpizdi invalid...

Sej je brezveze karkoli razlagat....res me vsake tok fajn preseneti kak tak čistun...kot zgražanje nad vožnjo v kratkih hlačah ...to ti je vse isto....pa ne pozabi nove čelade kupit vsake 7 let...ker prepari :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Lina

A uganeš ker GSM mam, da dea tako dobre slike?

O elitni soseski. Nikoli nisem govoril o elitni soseski ampak o elitni lokaciji. Upam, da razliko poznaš.

Kaj ti morem pomagat, če se tvoj (če je sploh še tvoj) vozi naokol z motorjem v kratkih hlačah, pa ne bom tko nesramen kot si ti in bom ostal samo pri temu.

Prosim moderatorje, da zbiršejo vse Linine poste iz tega topica, ker to ni topic za spušanje osebnih frustracij in kompleksov.

Prosim držite se topica.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat pred raznimi Leclerci, Baumaxi, Spari,... vidim, kako brezbrižen folk parkira na prostorih za invalide, kljub temu, da je le nekaj korakov stran prosto parkirno mesto, ampak treba se je pripeljat čisto na vhod, po možnosti kar v trgovino.

Danes pa so se "odgovorni"  končno zmigali in ukrepali.  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Samo škoda, ker ni kazen za tako parkiranje 250.000 SIT + lisice  :fight2:  :fight2:

Upam, da bodo ukrepali večkrat.

Boli me kurac... Nisem invalid, tako da se mene to ne dotakne... je pa res, da tudi sam ne parkiram na teh mestih (ne maram morebitnih spicljev in posledicno kazni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa gre najbolj na jetra, da VEDNO ko grem v razne Leclerce, Baumaxe, Spare NIKOLI ne najdem nakupovalnega vozička tam kjer pričakujem, da bo ... :angry2:

sem čudna ... :doze: a ne

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno ne parkiram na invalidskih parkirnih prostorih.

Se je pa že zgodilo, da sem.

In mi ni nič nerodno.

Ker, kam so izginili vsi enaki, vsi enakopravni.

Ga skoraj ni invalida, ki ne bi naokoli razlagal, da ga najbolj moti to, da ga ljudje obravnavajo kot invalida.

Kadar gre pa za taboljše parkirne prostore jih pa obravnavanje kot invalidov ne moti.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nikoli ne parkiram na mestu za invalide vendar se mi zdi da je teh placov več kot je dejansko invalidov.

Ne glede na to, ali ostanejo v celem nakupovalnem središču parkirni prostori za invalide nezasedeni, so le-ti še vedno namenjeni njim in nihče nima pravice neuporavičeno zasedati teh prostorov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno ne parkiram na invalidskih parkirnih prostorih.

Se je pa že zgodilo, da sem.

In mi ni nič nerodno.

Ker, kam so izginili vsi enaki, vsi enakopravni.

Ga skoraj ni invalida, ki ne bi naokoli razlagal, da ga najbolj moti to, da ga ljudje obravnavajo kot invalida.

Kadar gre pa za taboljše parkirne prostore jih pa obravnavanje kot invalidov ne moti.

:SS

No ja Brrrm ni tako enostavno. Je še kako res, da imajo nalepke za invalide tudi takšni, ki jih res ne potrebujejo, predvsem ne za posebna parkirišča, ker so le-ta namenjena predvsem tistim v invalidskih vozičkih, saj so širša, da imajo dovolj manevrskega prostora, da lahko normalno izstopajo in vstopajo v avto in so ponavadi bližje vhodom. Je pa res, da ponavadi na ta parkirna mesta parkirajo tako svojci teh invalidov, ki vozijo njihove avte, ali pa imajo celo registrirane avte na njihovo ime in jih invalidi sploh ne vozijo, pa tisti invalidi, ki bi lahko parkirali na navadnih parkirnih prostorih, itd. itd. itd. itd.

Sama nikoli ne parkiran na teh parkirnih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, upam, da so policaji tudi pospravili un konjski drek levo od avta (in ne vem zakaj imam obcutek, da niso)

niso ! je takoj en gor zapelal z novimi gumami na vozičku ! pa rekel: uuu nove gume pa nič ne primejooooooo... bum ! tresk ! :devil:

Tadej - osebna dopolnilna dejavnost: BKUS ! bilo kuda udba svuda !

Upam da se post ne bo brisal s trani moderatorijev saj se delno drži teme in tal ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozilo onačeno z nalepko invalida lahko parkira na mestu označenem za invalide samo v primeru, če ga opravlja invalid ali je invalid prisoten v vozilu ob prihodu in odhodu iz parkirišča (!). Poleg nalepke upravna enota, na podlagi mnenja strokovne komisije in prošnje invalida, izda tudi potrdilo o ''pripadnosti'' nalepke, ki ga lahko preveri policist oz. redar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Lina

A uganeš ker GSM mam, da dea tako dobre slike?

O elitni soseski. Nikoli nisem govoril o elitni soseski ampak o elitni lokaciji. Upam, da razliko poznaš.

Kaj ti morem pomagat, če se tvoj (če je sploh še tvoj) vozi naokol z motorjem v kratkih hlačah, pa ne bom tko nesramen kot si ti in bom ostal samo pri temu.

Prosim moderatorje, da zbiršejo vse Linine poste iz tega topica, ker to ni topic za spušanje osebnih frustracij in kompleksov.

Prosim držite se topica.

Tadej

1. Vseeno mi je kakšen GSM imaš...gelede na tvoj hobi verjamem da nosiš s sabo tudi fotoaparat.

2. Kotnikova...je bila še nedolgotega socijalna soseska...pa sej nima veze...elitna lokacija zraven centralne železniške in avtobusne postaje...sorry mogoče samo pri nas.

3. Moj je ...še vedno moj....in ja vozi se v kratkih hlačah in kratki majici... (ni tako vesten kot ti, ki se iz elitne soseske pripelješ do 3M v popolni bojni opremi pri +30)če ti to ni všeč...mu povej osebno-predlagam, da mu omeniš tudi to, da meče slabo luč na vas motoriste.

4. frustriran si sam kajti frustriranca vedno motijo drugi..pa naj gre za kratke hlače na motorju ali slikanje napačno parkiranih avtomobilov.

5. Kaj bi pa ti sploh rad da pišemo v ta topic? Mogoče, da se zgražamo skupaj kako brezobrazni so nekateri in kako pohvalno je tvoje dejanje in da sledim tvojemu zgledu.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je v bližini frej parking parkiram na "navadnega", ker pa imam že nakaj časa

"sprinatano "nalepko (ta prave mi ne dajo dokler ni zdravljenje zaključeno - takrat jo pa ne bom potreboval več :SS ), se pa poslužujem tudi invalidskih parkingov. Ponavadi je tko, da parkiram na njih za največ pol ure.

Ker pa mi gredo taki "invalidi" ki parkirajo na invalidskih parkirngih čedlaje bolj na jetra, že nekaj časa govorim da se bom osebno "spravil" na njih. (z zobotrebcom za začetek (v ventilček, da bo menjal gumo če ne drugega)) :devil: :angry:

Seveda bom pred pričetkom uporabe zobotrebca preveril kak "invalid" je izstopil iz avta, (ne mislim komu po krivem gume spustit)

Sicer pa prilagam eno slikco kjer se lepo vidi lastnika avtomobila in se naj malo zamislijo nad parkiranji svojih uslužbencev (mulo star cca 30 let) v lj pred City parkom 18.3.2005 v dopoldanskem času. :hmm:

post-85-1120739567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, upam, da so policaji tudi pospravili un konjski drek levo od avta (in ne vem zakaj imam obcutek, da niso)

:lol1: :lol1: :lol1:

Mene moti, kako lahko nekdo parkira na mestu za invalide, pa sama nisem invalid. Nikoli ne parkiram na teh mestih ampak grem raje malo peš...

Sicer pa kreganje (invalidov ali pa lastnikov trgovin oz. whatsoever) ne pomaga - pomagajo kazni in te naj bodo visoke. Nikomur ne privoščim, da bo nekoč v tem položaju, da bo moral na takem mestu parkirati, potem pa zaradi takšnih in drugačnih idiotov ne bo našel mesta... :angry2: :fight2:

VISOKE KAZNI in PAJEK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..samo enkrat sem parkiral na mestu za invalide v Portorožu in nikol več...prišel iz plaže...avta ni bilo..bil je odpeljan v tri krasne materne,v nek zakoten kraj v Luciji,kjer jim je alarm tulu non-stop (prov naj jim bo!!),pošteno plačal in zginu od tam in do nadaljnega se izogibam park placev za invalide in razne privat zadeve napisane po tleh in dodane razne table z možnostjo odvoza vozila....postal sem zgleden državljan.....kdo pa je parkiran na placu rezerviranem za invalide me pa eno malo boli...če so mene dobili - bodo tudi vas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!