Skoči na vsebino

Zaparkirani prostori za invalide


.T.

Priporočene objave

1. Vseeno mi je kakšen GSM imaš...gelede na tvoj hobi verjamem da nosiš s sabo tudi fotoaparat.

2. Kotnikova...je bila še nedolgotega socijalna soseska...pa sej nima veze...elitna lokacija zraven centralne železniške in avtobusne postaje...sorry mogoče samo pri nas.

3. Moj je ...še vedno moj....in ja vozi se v kratkih hlačah in kratki majici... (ni tako vesten kot ti, ki se iz elitne soseske pripelješ do 3M v popolni bojni opremi pri +30)če ti to ni všeč...mu povej osebno-predlagam, da mu omeniš tudi to, da meče slabo luč na vas motoriste.

4. frustriran si sam kajti frustriranca vedno motijo drugi..pa naj gre za kratke hlače na motorju ali slikanje napačno parkiranih avtomobilov.

5. Kaj bi pa ti sploh rad da pišemo v ta topic? Mogoče, da se zgražamo skupaj kako brezobrazni so nekateri in kako pohvalno je tvoje dejanje in da sledim tvojemu zgledu.... :blink:

2. Jao LIna. Pejt mal po svetu. Lokacije v bližini ŽP in AP niso elitne soseske ampak elitne lokacije. Če pa je zraven ša KC, glavna pošta in ostalo pa naredi lokacijo še bolj elitnejšo. To pa pomeni, da ima dobro ceno in ne to, da tam stanuje elita.

3. Sam, da ne bo pol joku, k bo fuknu. Pa upam, da mu ZZS ne bo plačal celotnega zdravljenja, ker ni bil v ustrezni motoristični opremi.

In če hodim na 3M v skoraj popolni "bojni opremi" pomeni, da skrbim zase in svojo varnost.Če pa tvojega zaradi kratkih hlač folk primerja z raznimi izbrisanimi na ukradenih motorjih in skuterjih je pa njegov problem. Lahko si ponosna na image svoje fanta.

4. Ti si v neki xy temi navrgla na dan fusracije. Jaz sem dal samo sliko gor v zadoščenje tistim, ki jih jezi tako nemarno parkiranje.

5. Pejt raje pisat v psihološko čistilnico.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da majo pogodbo s snago, da za njimi pospravla. :hmm:

A, ne. Imajo svoj mini avtomobilček za dreke pucat, z lučko in napisom POLICIJA.

Problem je, kadar ga konj spusti na šipo namesto listka....

Sicer pa imamo premalo parkirnih prostorov za invalide, od teh jih kar nekaj ni primernih ampak so samo rezervirani. Bistvo parkirnega mesta za invalide je v obravnavanju težje invalidnosti, kjer si uporabnik pomaga z dodatno opremo (voziček, ostali tehnični pripomočki) in je zaradi manevriranja vozila ter pozneje iztovora in prehoda s teh. opremo nujno projektirati predimenzionirana mesta. Prav tako morajo biti na idealni lokaciji za vstop v bližnje objekte ali s parkirnih ploščadi (klančine, dvigala).

Podobno je Frauenparking ali parkplac za ženske nekoliko širši ne iz razloga, ker so štoraste, ampak ker imajo nekatere opravka z otroškimi vozički ipd.

Res pa veliko število lažjih invalidov, ki tehničnih pripomočkov ne potrebujejo, uporablja taista mesta, ker jim "dovolilnica" to pač omogoča. In je ustreznih mest premalo.

V vsakdanu pa vozila parkirajo po pločnikih in ploščadih pred vhodi v nakupovalne silose, tako da invalidski parkingi pridejo na vrsto šele v drugem krogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Sam, da ne bo pol joku, k bo fuknu. Pa upam, da mu ZZS ne bo plačal celotnega zdravljenja, ker ni bil v ustrezni motoristični opremi.

In če hodim na 3M v skoraj popolni "bojni opremi" pomeni, da skrbim zase in svojo varnost.Če pa tvojega zaradi kratkih hlač folk primerja z raznimi izbrisanimi na ukradenih motorjih in skuterjih je pa njegov problem. Lahko si ponosna na image svoje fanta.

4. Ti si v neki xy temi navrgla na dan fusracije. Jaz sem dal samo sliko gor v zadoščenje tistim, ki jih jezi tako nemarno parkiranje.

5. Pejt raje pisat v psihološko čistilnico.

Tadej

Jokajo punčke, Tadej :devil: ...in ti bi jokal tudi v vsej svoji moto opremi...verjetno bi negibno počakal rešilca in jokal, mrtev sem , mami mami, mrtev sem...poznam kar nekaj takih. In o temu kdaj kje je fuknu če je in če ni, v čem je in v čem ni, zlomi ja in poškodbe ne...ne bi govorila, ker pač ne morem pisati o nekomu, ki nima z MS niti trohlice veze. Dokler jih taki kot ti primerjajo z izbrisanimi....mi je to kvečjemu v ponos. O tem da skrbiš zase ne dvomim....pa si z rezultati zadovoljen? ,

Kot vem si v javni službi torej tudi on plačuje za tvojo plačo in tvoje ZZ. in verjamem da tebe ne bo bremenil s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prek PM jev sploh ni zanimivo !

ajde Tadejko ! ti si na vrsti ! še 30 minut do polčasa ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
ma prek PM jev sploh ni zanimivo !

ajde Tadejko ! ti si na vrsti ! še 30 minut do polčasa !  :devil:

Brez veze itak spet ne bi nič pokapirala. Grem rajši kaj v peskovnik lepit.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej - človek, ki dela vse po predpisih! :OK:

...in zato se ima tudi vso pravico zgražati nad tistimi, ki predpise (kakršnekoli že) kršijo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skupaj je še ena gonja nad normalnimi in zdravimi.  <_<

Saj ne vem, a misliš resno a se zaj...... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... jaz sem enkrat parkiral na prostoru za invalide. Pred Sočo. Moral sem potrdit zdravstveno kartico, pa je bilo vse zaparkirano ... pustil vse 4 smernike vklopljene in skočil potrdit. Sicer pa ne parkiram na teh mestih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Kazen je brez veze. To je za idiote. Puščanje teh prostorov (in še česa drugega v življenju) je stvar osebne etike. Ali si Mensch ali pa patsek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem od kod sploh ljudem ideja, da pustijo svojega konjička na teh mestih. Verjetno iz lastnega egoizma in napihnjenosti. Pa saj ta mesta niso privilegij za določeno skupino ljudi, temveč posledica dolžnosti družbe, da jim pomaga.

Se mi pač zdi tole malo bolano. In da se je sploh potrebno o tem še pogovarjat. Na splošno se mi zdi patetično smešno, da vsak hoče parkirati pred vrati, za tem se pa odpelje v Tacen in jo mahne na Šmarno goro, da se malo sprehodi. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pač zdi tole malo bolano. In da se je sploh potrebno o tem še pogovarjat. Na splošno se mi zdi patetično smešno, da vsak hoče parkirati pred vrati, za tem se pa odpelje v Tacen in jo mahne na Šmarno goro, da se malo sprehodi.  <_<

zakva zdaj tu tulimo v isti rog? A nismo motoristi/motosvetovci vsi tok kul, da nam je to itka jasno (vsaj po objavah sodeč) - me zanima, komu razlagamo to svoje mnenje o teh parkingih, če pa se itak načeloma vsi strinjamo?

ok - mal moraliziramo in se zgražamo ... k stare babe pred banko ob 7h zjutraj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva zdaj tu tulimo v isti rog? A nismo motoristi/motosvetovci vsi tok kul, da nam je to itka jasno (vsaj po objavah sodeč)  - me zanima, komu razlagamo to svoje mnenje o teh parkingih, če pa se itak načeloma vsi strinjamo?

ok - mal moraliziramo in se zgražamo ... k stare babe pred banko ob 7h zjutraj :D

Sym poletje je in čas kislih kumarc ... neki je pač treba trobezljat ... :rolleyes:

Kdaj se dobiva pred banko :naughty:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enosmerna cesta je enosmerna

rdeča luč nikakor ni rumena, sploh pa ne zelena

pri polni črti se ne sme prehitevati

na parkirnih za invalide navadni (ne) srečneži ne smejo parkirati

skratka... ni prav, se pa dogaja

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enosmerna cesta je enosmerna

rdeča luč nikakor ni rumena, sploh pa ne zelena

pri polni črti se ne sme prehitevati

na parkirnih za invalide navadni (ne) srečneži ne smejo parkirati

skratka... ni prav, se pa dogaja

men se zdi egoistično, invalido so prkrajšani za marskej, ne jim še tega vzet, kar jim pripada.... zamislit se je treba, pa postavt v njihovo kožo... takih stvari ni za izkoriščat, se še prehitr kej nrdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi egoistično, invalido so prkrajšani za marskej, ne jim še tega vzet, kar jim pripada.... zamislit se je treba, pa postavt v njihovo kožo...  takih stvari ni za izkoriščat, se še prehitr kej nrdi....

ne ne... jst absolutno obsojam to... na k... mi grejo vsi kreteni k tam parkirajo kazni sploh ne more bit dovolj visoke, hotu sm pa povedat da se to dogaja in se vedno bo... (dokler ne bo astronomskih kazni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tale sicer ni zaparkiral prostora za invalide ampak si s svojo nekulturo ne zasluži nove teme :doze:

Sicer pa.. očitno lahko parkiraš kjerkoli, če imaš cayenna :slap:

post-5020-1126556104_thumb.jpg

post-5020-1126556141_thumb.jpg

post-5020-1126556250_thumb.jpg

post-5020-1126556428_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!