Skoči na vsebino

Kaj se zgodi če se preveč voziš?


Stric Burek

Priporočene objave

No, moja štorja, pred enim tedno sm prpelu domov NSRo, in imel 73kg, danes jih mam 69! :OK:

Torej shujšal za 4kg-nič ne jem se sam vozim, prevozu sm v enem tednu (s tem da en dan nism nč vozu, in en dan naredu 10km ker je bil dež) 1015km :eek:!

Pa še vmes delam od 6h zjutrej do 14h, vstanem pa ob 4.30! in pool sem ceu dan okol pridem pa domov ob 00.00 ali pa 01.00, spim pol 3h :OK:

Napište še vi kaj se vam je zgodilo/dogajalo :grim

Drgač je pa tema krneki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud včasih nič ne jem sam se nikjer ne pozna kile pa to.

naprimer učeraj sem ustala 5,20 zutrej otisnla 4 deci mleka in pol kosa hruha z nutelo do 10h sem bla že lačna k norc pa je bla malca v šihtu tko zanč da sem pojedla sam dva griza kruha in pol paradajza,ob 12h mi je blo res že kr slabo tako da sem uzela en sendvič u avtomatu,to pa je blo tud use v celem dnevu če odštejem še kos lubenice na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan si okol in ti rata samo 200 km narest? :blink:

Sory, ampak s takim ritmom bi pa še med vožnjo lahko kej pojedu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nism ceu dan okol na motorju, dol grem-v Ilirsko okol 17h,18h,19h, mal se tam vozmo in smo pr frendu ku ma bar špilamo biljard in fuzbal, od tega sem šel dvakrat v LJ, in ko sm ga iz SG prpelu... Pošteno! :OK:

Ampak to ku sm shujšu mi ni blo jasn, sm že stopu dol z vage da sm vidu če je kao nazaj premaknjena pa ni! Pa na isti sm se vagu! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuj k sm dubu kroslo (250) sem se u treh dneh prevozil 15h po terenu (petek-5h,sobota-7h,nedelja-3hker mi je zmankal benza) pol pa veš za kolk sm shujšov .) pa kolk sm se nabildov .) , pa kolk bencina sm pukuru, pa kašn musklfiber sm mev, pa še vč bi se vozu če bi mev denar za bencin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja štorja, pred enim tedno sm prpelu domov NSRo, in imel 73kg, danes jih mam 69!  :OK:

Torej shujšal za 4kg-nič ne jem se sam vozim, prevozu sm v enem tednu (s tem da en dan nism nč vozu, in en dan naredu 10km ker je bil dež) 1015km :eek:!

Pa še vmes delam od 6h zjutrej do 14h, vstanem pa ob 4.30! in pool sem ceu dan okol pridem pa domov ob 00.00 ali pa 01.00, spim pol 3h  :OK:

Napište še vi kaj se vam je zgodilo/dogajalo  :grim

Drgač je pa tema krneki

Če bo šlo tako naprej boš še shirou na motorju. :grrr :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja štorja, pred enim tedno sm prpelu domov NSRo, in imel 73kg, danes jih mam 69!  :OK:

Torej shujšal za 4kg-nič ne jem se sam vozim, prevozu sm v enem tednu (s tem da en dan nism nč vozu, in en dan naredu 10km ker je bil dež) 1015km :eek:!

Pa še vmes delam od 6h zjutrej do 14h, vstanem pa ob 4.30! in pool sem ceu dan okol pridem pa domov ob 00.00 ali pa 01.00, spim pol 3h  :OK:

Napište še vi kaj se vam je zgodilo/dogajalo  :grim

Drgač je pa tema krneki

ja ej tko ne gre več naprej... moto prodat pa nazaj za kompjuter :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vagajo se babe in pedri...  :D

:lol1: :lol1: se sploh ne spomnem kdaj sm se nazadnje vagu....mislim da je blo okol vojske nekje... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja štorja, pred enim tedno sm prpelu domov NSRo, in imel 73kg, danes jih mam 69!  :OK:

Torej shujšal za 4kg-nič ne jem se sam vozim, prevozu sm v enem tednu (s tem da en dan nism nč vozu, in en dan naredu 10km ker je bil dež) 1015km :eek:!

Pa še vmes delam od 6h zjutrej do 14h, vstanem pa ob 4.30! in pool sem ceu dan okol pridem pa domov ob 00.00 ali pa 01.00, spim pol 3h  :OK:

Napište še vi kaj se vam je zgodilo/dogajalo  :grim

Drgač je pa tema krneki

:hmm: da teb slučajno moped ne odžira kruha :hmm:

...mal heca.... :D

Ja no, men se kej tazga še ni nardil, je pa res, da se me ne prime in ne sname nič... mam že par let konstantno težo, se pa vagam 2X na 10 let... sam tolk da vidm če vaga še prav kaže :smile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se vam ne zdi da odkar je burek nabavu moped sploh ni več njegovih postov zaznavat? :OK: ja...to je res droga :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem večkrat na dan srat pa shujšam za 10kg :eek: :yea2:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je, odkar sem na motorju, so mi posti upadli za 200% - niti ne berem več foruma ker me ni nč doma, pa še začel sm delat, in delam do 15h, tko da res nič ne jem :OK: Še 5-10kg, pa bom šlang :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar imam moped, dosti manj gonim, zato se mi moped pozna ravno obratno... :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sm mislu da odkra bom motor nabavu da se bom mogu več vozt z biciklom-lih zarad tega ker ne bom nč migu, pa je motor zelo dobra rekreacija, rame me bolijo ko nardim kej več kot 80-100km, roke me bolijo če vozim po ovinkih- ride so me kr zjebale, pol sm pa še šu u LJ, in to s frendom zadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jst mam 60 kg že več kot eno leto, čeprav ogromno požrem. Pa se niti ne sekiram zaradi tega. V glavnem če bi mel en konkurenčen motor bi peljal druge motoriste scat, sploh čez ovinke... Zadnjič mi je en model na ridah rekel, d so uni ki se vozijo tam vsi neki predebeli (čeprav mislim da ne) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!