Skoči na vsebino

Umetno meso?


Priporočene objave

Eno vprašanje se mi je porodilo ob vsem tem prebiranju  :hmm:

Ali vegiji uporabljajo izključno vibratorje in umetne vagine ...  tko, vprašam, ker imajo odpor jest meso ...  :rolleyes:

Ne uporabljajo.......ker plastika onesnažuje okolje in s tem rastlince.....

Raje uporabljajo kaj bolj pristnega...naprimer korenček,za tiste,ki so bolj "kao" pokvarjeni....morda koruzni storž z ali pa brez koruze.......itd

Za umetno vađajno bi pa lahko kak rahlo gnil krompir uporabili......če imajo radi večje.....morda cvetačo.......WE.....paleta je neizmerna......in predvidevam,da še močno neraziskana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uporabljajo.......ker plastika onesnažuje okolje in s tem rastlince.....

Raje uporabljajo kaj bolj pristnega...naprimer korenček,za tiste,ki so bolj "kao" pokvarjeni....morda koruzni storž z ali pa brez koruze.......itd

Za umetno vađajno bi pa lahko kak rahlo gnil krompir uporabili......če imajo radi večje.....morda cvetačo.......WE.....paleta je neizmerna......in predvidevam,da še močno neraziskana

:OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :004

Iz tega sklepam, da se pripravljaš na raziskovanje tega področja??????

Vsekakor boš kot popolni pionir na tem področju lahko patentirala mnogo izdelkov.....potem pa registriramo podjetje,ki ponuja izključno "BIO" seksualne pripomočke.

Para ko šita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega sklepam, da se pripravljaš na raziskovanje tega področja??????

Vsekakor boš kot popolni pionir na tem področju lahko patentirala mnogo izdelkov.....potem pa registriramo podjetje,ki ponuja izključno "BIO" seksualne pripomočke.

Para ko šita

Klimbra moj, lahko bi že vedel, da sem mesojedo bitje oziroma kar velik ljubitelj mesa in da so moja specialiteta klobase, krvavice, salame, hot-dogi, hamburgerji, čevapi in vse kar sodi zraven (vroče žemljice, štručke, lepinje ...) ... tako da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če bi citiral Janis nekaj strani nazaj, bi rekel, da se nič ne spoznaš na prehrano! :lol1:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če bi citiral Janis nekaj strani nazaj, bi rekel, da se nič ne spoznaš na prehrano! :lol1:

:grrr

Vem pa kaj je dobro ... meni ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra moj, lahko bi že vedel, da sem mesojedo bitje oziroma kar velik ljubitelj mesa in da so moja specialiteta klobase, krvavice, salame, hot-dogi, hamburgerji, čevapi in vse kar sodi zraven (vroče žemljice, štručke, lepinje ...) ... tako da

Z največjim veseljem se ti pridružim pri degustaciji....morda pripravi teh dobrot.....

Kot dobr "tovariš" ti pomagam tudi z modelčkom... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje se mi je porodilo ob vsem tem prebiranju  :hmm:

Ali vegiji uporabljajo izključno vibratorje in umetne vagine ...  tko, vprašam, ker imajo odpor jest meso ...  :rolleyes:

Ja, otroke pa v teglcu "vzgojijo" si odreže prst pa ga podtakne u teglc zemlje, tak da majo mlade podtaknjence :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prst pač ni spolni organ in ga zato ni vredno odrezat in podtaknt. Moraš to izvest s pravim delom telesa..  :ninja:

Kaj pa ti veš o nespolnem razmnoževanju: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prst pač ni spolni organ in ga zato ni vredno odrezat in podtaknt. Moraš to izvest s pravim delom telesa..  :ninja:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Ja, itaq....saj tudi rastlinske podtaknjence delamo tako, da v zemljo zakopljemo prašnike ali pa pestič! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pri ameriški organizaciji FDA (Food and Drug Administration) menijo, da sta meso in mleko kloniranih živali zdrava za človeško porabo.

Tako so po mnenju FDA klonirano govedo, klonirana svinjina in koze »zdrava hrana, ki jo človek lahko uživa vsak dan«.

Do takšnih zaključkov so prišli po pet let trajajoči študiji, ki nedvomno pomeni velik korak k temu, da se bodo proizvodi iz kloniranih živali znašli na ameriških policah.

Preden bo prišlo do dokončne odobritve uporabe tovrstnih izdelkov, bo sicer moralo preteči še kar nekaj časa, saj večina uporabnikov še vedno nasprotuje uporabi tovrstnih izdelkov.

Študija FDA, v kateri so raziskovalci pod drobnogled vzeli meso in mleko goveda, svinj in koz, je zaključila, da so izdelki kloniranih živali prav za prav popolnoma enaki kot izdelki običajnih živali.

Prav iz tega razloga agencija meni, da ni potrebno s posebnimi oznakami razločevati izdelkov kloniranih živali od ostalih izdelkov, vendar pa bo do dokončne odločitve o označevanju prišlo šele po izteku dobe seznanjanja in posvetovanja z javnostmi.

(Vir: Svarog.org)

Kaj naj rečem....men tole sploh ni všeč. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora?...je klonirano tele cenejše kot tisto, ki ga spočne bik...no, ali veterinar :blink: ?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora?...je klonirano tele cenejše kot tisto, ki ga spočne bik...no, ali veterinar :blink: ?

Fora je v tem, da narediš klone iz popolnoma zdravih živali in najbolj produktivnih. To pomeni, da odpadejo vsi genski felerji in posledično pogin, slabša rast, manjša mlečnost, slabši izkoristek krme, ... . To pomeni precej nižje stroške.

Pri biku ali pa veterinarju pa nikoli ne veš kaj bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....iz česar pa sledi, da siromašimo gensko raznolikost in ko se najde tako gensko osiromašeno vrsto napade bolezen, pomori večino osebkov. Enako je z monokulturami kmetijskih pridelkov.

Ravno tako dolgoročno nihče ne ve, kakšen vpliv bo imela taka prehrana na ljudi.

Je pač znano, da je lahko neka molekula kemijsko povsem enaka, in ima samo en mini delček molekule obrnjen drugače....pa dobimo smrtnonosno zadevo, ki se lahko kadarkoli pojavi (takšna je bolezen norih krav).

Jaz sem še vedno mnenja, da ne hvala......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Umetno meso? Zakaj pa ne? Že danes je meso daleč od naravnega. Če bo jutri meso umetno? Tudi prav. Pa za to ne rabiš biti vegetarijanec. Tehnologije ne moreš ustaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj je danes sploh še naravnega in ne umetnega . Samo poglejmo hrano , katero jedo pitane živali.

V glavnem so krmila ! Ali pa poglejmo mesne produkte : pašteta , mesni narezki , razne trajne salame ... , kaj vse je notri ? Da glava boli in želodec se obrača. Prijateljeva žena je delala v Jati na hrenovkah , od takrat jih ne je ! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Ljudje se zmrdujejo nad kloniranjem, umetnim mesom, umetnim tem umetnim onim...Če pa je v glavnem že vse umetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:hmm: Kaj je danes sploh še naravnega in ne umetnega . Samo poglejmo hrano , katero jedo pitane živali.

V glavnem so krmila!

...a nas prosim razsvetliš z razlago krmil (umetnih?). :yawn: Glej, jaz jih namreč sestavljam. In bi mi vsak strokovni nasvet prišel še kako prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vsega suhga sadja mam najraj suhe klobase :P

Pridna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a nas prosim razsvetliš z razlago krmil (umetnih?). :yawn: Glej, jaz jih namreč sestavljam. In bi mi vsak strokovni nasvet prišel še kako prav.

Torej si umetnik. Če sestavljaš umetna krmila ...

Pridna :grim

Saj bo kmalu z malo prakse prešla na debele klobase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!