Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

mene pa zanima če sploh obstajajo slideri ya yamaho tzr :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če sploh obstajajo slideri ya yamaho tzr :hmm:

Najbolje bo da malo poguglaš, nevem zakaj bi drugi to storili zate. Če ne pa poglej v temo o tvojem motorju in poglej če jih je že kdo montiral

Mene zanimajo AXLE SLIDERji

front_axle_slider.jpg

Jih je kdo naredu doma? Mogoče iz koleščk od skejta? Mam doma 4 preveč doma, ker sem zlomu dilo, pa ne skejtam več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ima kdo kaj takega gor ?

iščem pa če ima kdo takega podrsanega

UpRCjMlJCsiqqrtmvH9VF.jpg

ka nucaš samo plastiko ali cejloga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz bi pristavil svoj lonček- približno že vem kaj bi imel (materiale, cenovni rang), bi pa rad seveda pogledal in če bodo oči zadovoljne tudi izprobal čimveč modelov oblek (jakna, hlače). Gledal sem po temah trgovin in so vse bolj ali manj enake- polovica komentarjev jih hvali, polovica jih šimfa, polovica jih pravi da imajo premalo izbire, polovica jih pravi da imajo veliko izbire :)

Kje bi bila -predvsem v lj in okolici- čimvečja izbira jaken in hlač srednjega ranga, po možnosti pa še poštene cene? V TC in HMC bova šla pogledat že zato ker sta "poznana", kaj pa drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Oprema Murska sobota :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

če kaj nima zrihta :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, MS je malo daleč od LJ :)

Pa šla bi skupaj z boljšo polovico tako da bi pomagala pri barvah (saj veste kako je to... :whistle: ), torej je fajn da je "na polici" in ne "možno dobaviti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, MS je malo daleč od LJ :)

Pa šla bi skupaj z boljšo polovico tako da bi pomagala pri barvah (saj veste kako je to... :whistle: ), torej je fajn da je "na polici" in ne "možno dobaviti".

glej gres dol. probas stevilke. če nima ravno barve je vsaki teden vsaj 2 krat v LJ. tako da ti pripelje. pa se zelo zelo dobro ceno ti naredi sploh če bi 2 oblekel kompletno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje- ali se splača it v .AT? Rad bi "dobro" (ne noname ki se bo scufala po šivih) obleko in kolikor na prvi uč primerjam je naprimer v labi Alpinestars celo ceneje kot v hein gericke. Sicer imajo nekoliko cenejše schubert S1, ampak spet samo kar je "na zalogi" v online shopu.

Z "dobro" ne mislim tekmovalnega Nolan kombinezona ampak nekaj "srednjega" ranga :)

Torej, vaše mnenje in nasvet- ali se splača v .AT za se cel oblečt (in če, KAM?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me kje bi lahko dobil rabljeno motoristično opremo (kombenizion, čelada...), "veliko" približno 178cm... Ali je kakšna trgovina ...itd, kjer bi se dalo to naročit...ali od kakšnega posameznega človeka... Če ne, kje bi se dalo kupiti novo opremo, poceni in dobro?

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me kje bi lahko dobil rabljeno motoristično opremo (kombenizion, čelada...), "veliko" približno 178cm... Ali je kakšna trgovina ...itd, kjer bi se dalo to naročit...ali od kakšnega posameznega človeka... Če ne, kje bi se dalo kupiti novo opremo, poceni in dobro?

Hvala,

lp

Za rabljeno glej mal oglase. Celado kupovat rabljeno (ce ni bila ravno nosena 2x) je brezveze, ker ce je stara se posede itd. Pa se tezko bos dobil ravno pravo zase, zato rajsi kupi novo. In ne prevec sparat ker ce ne ti bo zal. In probi se peljat s celado preden kupis (Nekatere trgovine imajo tudi testne voznje).

Glede usnja: Relativno poceni in za ta denar solidno bos dobil v Louisu. Oko 350 EUR za hlace+jakno je dobra cena.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam trgovino v Italiji:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Tel.: 040/2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

Lansko leto tudi jest kupoval svojo prvo motoristično opremo, pa me je večina trgovin v Lj in njeni okolici razočarala, predvsem odnos prodajalcev do kupca, tako da sem s pomočjo foruma prišel do naslova zgornje trgovine, kjer te postrežejo vse od A do Ž in tudi strokovno svetujejo. Prodajalka, ki je slovenka mi je odlično svetovala, tako da sem še danes več kot zadovoljen z opremo. Vpiši v iskalnik ime trgovine pa boš dobil vse informacije.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je reči, kaj je najoljše, lahko pa povem, kaj mam in kako sem zadovoljen...

- čelada Shark RSX, je meni najbolje sedla na glavo. Preveril sem tudi ARAI Viper, X-lite, Schubert

R1,...,vendar sem se na koncu odločil za Sharka ravno iz prej omenjenega razloga.

- Kombinezon, dvodelni črno/siv BERIK, bomba kombinezon, za zmerno ceno...

- Škotnji Oxtar (po starem), lahko bi bili boljši, škripajo k hudič, ne glede na to, s čim jih mažež, oni

vedno dajo zelo glasno vedet, da sem nekje v bližini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

zanima me,če je mogoče kdo nabavil oz naročil kombinezon,jakno,hlače.. pri borkotu v mariboru,če se ne motim podjetje IMOB? ..pa kakšne izkušnje imate..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

zanima me,če je mogoče kdo nabavil oz naročil kombinezon,jakno,hlače.. pri borkotu v mariboru,če se ne motim podjetje IMOB? ..pa kakšne izkušnje imate..?

Jaz, približno 6-7 let nazaj. Kupil sem kompleten dvodelni kombinezon in škornje (ta policijske :) ), ter ledvični pas.

Jakna je bila OK, hlače so pa bile izdelane, kakor bi jih sestavil iz dveh različnih velikosti. Vse to seveda še vedno imam, če koga kam zapeljem..., kot alternativo. Vem pa da je Jože Borko že takrat izdeloval tudi po naročilu, torej kake "nestandardne" dimenzije.

Za vse skupaj sem takrat plačal zelo ugodno ceno, vendar me ob menjavi opreme niti ta ni prepričala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki,a pa si zase vzel po narocilu,al standardno velikost?...namrec moj problem je,da sem precej velika in suha,se pravi da mi je moja cifra zadosti dolga ampak presiroka,manjsa pa je prekratka :wacko: ..rabim nekaj,kar mo bo prav,udobno in me ne bo na cesti napihovalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Škotnji Oxtar (po starem), lahko bi bili boljši, škripajo k hudič, ne glede na to, s čim jih mažež, oni

vedno dajo zelo glasno vedet, da sem nekje v bližini

Že stokrat rekel...ketn sprej pomaga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stokrat rekel...ketn sprej pomaga :whistle:

Ja, enkrat tedensko. Na sezono 2 piksni za ketno, 3 za škornje whistle.gif. Drugače pa super škornji, rešili nogo pri srečanju s srnico.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam dvodelni kombinezon vanucci rokavice vanucci čelada shark s800 škornje SiDi in en ketn spray za škornje:D:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema (kupljeno lani): Celada Nolan N84 black - najbolje pasala na glavo, baje zelo dobra za ceno 200€

Kombinezon dvodelni Axo - model Supersport, cena s 25% popusta 420 €

Skornji Oxtar TCS speed goretex 190€

Hrbtenicnik Clover 80€

Z vso opremo sem super zadovoljen :worship: , ker me je resila pred se hujsimi posledicami nesrece...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!