Skoči na vsebino

Lina & Tadej & bedarije


.T.

Priporočene objave

3. Moj je ...še vedno moj....in ja vozi se v kratkih hlačah in kratki majici... (ni tako vesten kot ti, ki se iz elitne soseske pripelješ do 3M v popolni bojni opremi pri +30)če ti to ni všeč...mu povej osebno-predlagam, da mu omeniš tudi to, da meče slabo luč na vas motoriste.

Nekateri pač mislijo drugače. In še norca se delajo iz tistih, ki uporabljamo kompletno opremo.

SVAŠTA!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pač mislijo drugače. In še norca se delajo iz tistih, ki uporabljamo kompletno opremo.

SVAŠTA!

Tadej

In od kje tebi ideja, da ne vem kako zgeda padec v kratkih hlačah? Verjamem, da nikoli nisi videl česa podobnega in si sedaj čist paf...

Glede na to, da si sposoben usekati,čist tako iz ljubega miru popolnoma trezen pred kafičem...no jaz ti že za peš hojo ne bi dovolila kratkih hlač

Zapomni si VSAK ZASE ve...kako in kaj...in po zakonu je obvezna SAMO čelada...kaj pa ti misliš o komu in celo s prstom kažeš je pa že vtikanje v pravice drugega...in dej spoliraj si tista rumena očala...danes je spolzka cesta in varljiva svetloba...najbolš, da si rotacijsko luč na glavo nabiješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta vidva zaljubljena??? :inlove:

Sorry za  :topic:

Ne moreta se zmenit a bi v popolni opremi ali brez :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa moj post prilepil in mi nisi raje poslal pm?

Dej nehi ......

MUHAHA!

Grem včeri okol 16-stih z motorjem iz službe, tko čez center LJ in gledam djevojke u ljetnim haljnama.     

Pa gledam tam pri sidru eno hudo bejbo. Tko lepo rjava, pa kratka poletna kiklca oranžne barve, skoz se vidijo obrisi tangic. In bejba šejka dol po ulici, Tadej pa cedi sline   

Pol se pa ta bejba obrne in presenečenje. Pa sej to je D-D iz foruma      Mi pomaha, jaz zabremzam - se mi skor en zaleti v motor (verjetno je tudi on bulil v D-D in sploh ni opazil, da motorist pred njim bremza    )

V glavnem ji ponudim prevoz do doma in D-D sprejme   

In potem v poletni kiklci zajaha motor, kaj se je videlo v špeglih raje ne povem      in me potem s tistimi sexy rjavimi nožicami stisne in sem bil gotov   

In potem se tko počasi enih 30 km/h odpeljeva preko 3M do njenega doma.

   

No evo in tko sem letos prvič peljal na motorju djevojko u ljetni haljini

30 si vozil zakaj?...več ne gre, ne znaš, da ti ne padejo stran avspuhi, da se te vidi... da ne zaradi varnosti slučajno... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj sedaj....lahko pametujem naprej....Tadej skrbi samo zase in za svoj Elitni imiđ...ogroža pa nožice, glavo, maldemu dekletu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje nožice so moje in na lastno odgovornost sm se vzadi vsedla,

da bi pa ostale lepe in cele... zato 30km/h, po moji želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej..... a ti manjka al kaj, da svoj ego pucaš nekje ven?? Mislim, si pa res podel in nizek........... :BUA: :BUA: :BUA:

Ti pojdi raje v kako psihološko čistilnico in zbruhaj vse svoje frustracije ki jih imaš ven, ali pa Lini preko pm-a povej, kaj si misliš in ne moti teme!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D-D.... bodi prepričana, da če bi mu lahko stal, bi mu, tako se mu je fajn zdelo, da je neke suhe noge naokoli vozil....... itak je samo objekt pomemben, ne subjekt :BUA:

...... kje smo zdej mi in ugotavljamo, ali je pametno ali ne se brez opreme se voziti, ali karkoli že ta tema hoče......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D-D.... bodi prepričana, da če bi mu lahko stal, bi mu, tako se mu je fajn zdelo, da je neke suhe noge naokoli vozil....... itak je samo objekt pomemben, ne subjekt  :BUA:

...... kje smo zdej mi in ugotavljamo, ali je pametno ali ne se brez opreme se voziti, ali karkoli že ta tema hoče......

Pupa, z Darjo se poznava že nekaj let. In sem jo pač peljal domov, da ni šla na BUS. Tisti post v topicu nasmeh, ki ga je na plano privlekla Lina, še posebej poglavje o suhih nogah je bil pa vaba za take kot si ti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, z Darjo se poznava že nekaj let. In sem jo pač peljal domov, da ni šla na BUS. Tisti post v topicu nasmeh, ki ga je na plano privlekla Lina, še posebej poglavje o suhih nogah je bil pa vaba za take kot si ti.

Tadej

mene ne ganejo dolge ženske noge btw........ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D-D.... bodi prepričana, da če bi mu lahko stal, bi mu, tako se mu je fajn zdelo, da je neke suhe noge naokoli vozil....... itak je samo objekt pomemben, ne subjekt  :BUA:

...... kje smo zdej mi in ugotavljamo, ali je pametno ali ne se brez opreme se voziti, ali karkoli že ta tema hoče......

pupek :004 , vse mogoče tudi ne poznaš tolk dobro, da bi ga kar ocenjevala po samih postih....tko, da tud tvoja izjava ni ravno na nivoju.....tvoj podpis :hmm:

itaq vsak sam odgovarja zase in za tistega, ki ga vozi....al pa tudi ne.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupek  :004 , vse mogoče tudi ne poznaš tolk dobro, da bi ga kar ocenjevala po samih postih....tko, da tud tvoja izjava ni ravno na nivoju.....tvoj podpis  :hmm:

itaq vsak sam odgovarja zase in za tistega, ki ga vozi....al pa tudi ne.... :whistle:

oprosti na način kako je to napisal bi rekla, da je z veseljem kos mesa prevažal naokoli....... če pa ne, potem naj bo pa do svoje znanke bolj spoštljiv, pa naj malo lepše napiše, ne pa kot da je objekt poželenja, katerega si je on uspel priboriti na svoj motor.........

In še to Tadej - napisal si taki, kot si ti - kaka pa sem jaz??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa

Forumi obstajajo tudi zato, da se lahko na njih zabavaš. In jaz pač pišem na en svoj način. Itak me pa iz mojih postov tuki na MS ne moreš spoznat in tudi drugače me ne boš.

In zato se jaz in tisti s katerimi se zares poznam na glas režimo tvojim postom.

Zdej pa se lahko vrnemo k prvotni temi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa

Forumi obstajajo tudi zato, da se lahko na njih zabavaš. In jaz pač pišem na en svoj način. Itak me pa iz mojih postov tuki na MS ne moreš spoznat in tudi drugače me ne boš.

In zato se jaz in tisti s katerimi se zares poznam na glas režimo tvojim postom.

Zdej pa se lahko vrnemo k prvotni temi.

Tadej

nisi odgovoril na vprašanje

(atiresmislišdasesekiramčesetirežišmojimpostompress??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti na način kako je to napisal bi rekla, da je z veseljem kos mesa prevažal naokoli....... če pa ne, potem naj bo pa do svoje znanke bolj spoštljiv, pa naj malo lepše napiše, ne pa kot da je objekt poželenja, katerega si je on uspel priboriti na svoj motor.........

pupa, pa zakaj se ti obremenjuješ kolk je on spoštljiv oz. ni spoštljiv do mene, pa

na kak način je napisu,... če se lahko kdo kle pritožuje sm to jz, ker je pisu o men.

pa tole :topic: naj se zbriše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni me še stresel...včasih mi grozi, da me bo...da je že cajt.... :huh:

:D , Ma ne Lina, saj veš, to te samo malo draži, sicer pa te pazi kot svoje oko. :004

Lep dan še naprej, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi celotnega konteksta.........

Pupa, sey Tadej je D-D v bistvu hvalil na vse pretege (na svoj, hmm, preprost mačo način) valjda se ne bo branila lublanske pohvale... :grrr

Yst se tut dostkrat vozim bikinkami na mopedu. Zgoraj brez, lepše zapeče... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!