Skoči na vsebino

Avto in motor


cresh

Priporočene objave

Jest sem pa precej firbcen od kje ideja da imas 4 motorje (sej nc narobe sam....expencive predvsem no....), kaj vozis vse 4?

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej sem vedu.Zakaj pa imaš R6, če pa poseduješ tudi R1?? Malo sem firbčen..

R6 ma moja gospodicna, R1 je pa za majstre, he-he....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest sem pa precej firbcen od kje ideja da imas 4 motorje (sej nc narobe sam....expencive predvsem no....), kaj vozis vse 4?

Racing

Ideje izpod odeje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sej sem vedu.Zakaj pa imaš R6, če pa poseduješ tudi R1?? Malo sem firbčen..

R6 ma moja gospodicna, R1 je pa za majstre, he-he....

Ajajaj, ubitacno

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideje izpod odeje...

Ja tudi jaz bi jih imel več naenkrat(pač želja)!!

Ja sej veste Yamahi ma dve k se ni mogu odločt katero bi, Hondo za vozt in gledat, Duca pa za šraufat - torej ma vse!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ideje izpod odeje...

Ja tudi jaz bi jih imel več naenkrat(pač želja)!!

Ja sej veste Yamahi ma dve k se ni mogu odločt katero bi, Hondo za vozt in gledat, Duca pa za šraufat - torej ma vse!!

Ciao,by Pero

Pravilno razmišljanje, sam R1 in R6 mata odnos gospodarica-suzenj (cloveski, seve), Honda ropota, Duce je pa itak razšraufan, odkar ga poznam, pa tut ropota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

motor: honda CB 450s, avto: citroen GS. oba sta stara (89 in 75), oba imata zračno hlajenje, sta približno enako hitra. GS mi je bolj pri srcu in ga bom še nekaj časa obdržal, hondo bom zamenjal za kaj močnejšega.

lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadovoljen z motorjem in avtomobilom :)

Yamaha YZF R-6 in Opel Vectra 2.0i CDX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav nič. Za skurjene živce in glavo v red spravt Suzy Hayabusa, za družino pa Pasat Variant 1.8T. Sicer je Turbo ampak tist turbo opaziš sam pr porabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mopedek: CBR 600 FS

avteček: GOLF IV 1.8 na zalost brez T

quote:

Prav nič. Za skurjene živce in glavo v red spravt Suzy Hayabusa, za družino pa Pasat Variant 1.8T. Sicer je Turbo ampak tist turbo opaziš sam pr porabi

Če Hayabuso navijas pa dej še mal Pasata. Se splača, sem na lastni koži občutu navitga 1.8 T Pasata , ti povem leti kot sneta skira. Navit pa je bil na samo 190 KM. Kako grejo tisti s 305 KM se mi pa tudi sanja ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto je peugeot 406, motor pa kawasaki GPZ 500 S.

Povezave : oba kurita preveč olja ( no ja, peugeot se je mal odvadu odkar točim sintetično olje), benzina pa priblizn enako :)

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Avto je peugeot 406, motor pa kawasaki GPZ 500 S.

Povezave : oba kurita preveč olja ( no ja, peugeot se je mal odvadu odkar točim sintetično olje), benzina pa priblizn enako :)

Medklic: ce ti GPZ poje prevec olja, potem niekaj ni v redu. Ker meni ga sedaj (generalka) ne popapa skoraj nic, pa je letnik '88.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mopedek: CBR 600 FS

avteček: GOLF IV 1.8 na zalost brez T

quote:

Prav nič. Za skurjene živce in glavo v red spravt Suzy Hayabusa, za družino pa Pasat Variant 1.8T. Sicer je Turbo ampak tist turbo opaziš sam pr porabi

Če Hayabuso navijas pa dej še mal Pasata. Se splača, sem na lastni koži občutu navitga 1.8 T Pasata , ti povem leti kot sneta skira. Navit pa je bil na samo 190 KM. Kako grejo tisti s 305 KM se mi pa tudi sanja ne.

Sem res slišal od raznih prijateljev ki so to probali. Baje gre do 225KM brez kakšnih posledic. Takrat ko me je to zanimalo je bil čip ene 4000DEM, kar se mi je zdelo preveč, sedaj ko je pa 130k SIT pa sem se avta počasi že naveličal. Žena ima recimo Alfo 147 in ko primerjaš lego na cesti pasata in Alfe je pasat ena huda

Pa še ene par drugih tapravih TURBO avtov sem peljal (ALFA, SAAB) in kaj tisti delajo brez čipa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kirega SAAB-a?

Prav točno ne vem, ker je blo to ene 4 leta nazaj (nekaj na 9000). Je imel pa v glavnem 2L Turbo mašino s pribložno 200KM. Poezija od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!