Skoči na vsebino

Triumph Sprint ST letnik 2000


alezi1

Priporočene objave

Pozdravljeni forumaši!

zanima me kaj več o tem motorčku, baje da je zelo dober za vozit, zato pa bi vas prosil tiste ki ste ga sprobali oz ste lastniki za kaksno besedo.

Lp iz Mb

:devil:

ps

prodam pa tudi svojega KLE 500 l 03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super sport-turing zadeva, dovolj moči povsod, trovaljnik je poezija, vozne lastnosti in zavore tudi - skratka res dober motor, edini problem je da je Triumph kar pomeni da so kufri, ki jih itak moreš imet 2x cene ostalih - ampak vseeno super motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Če te zanima, primerjalni test revije Motorrad je tule.

V testu (številka 9/2001, str 58) primerjajo: BMW R 1100 S, Ducati ST 4, Honda VFR, Triumph Sprint ST in Aprilia RST 1000 Futura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super sport-turing zadeva, dovolj moči povsod, trovaljnik je poezija, vozne lastnosti in zavore tudi - skratka res dober motor, edini problem je da je Triumph kar pomeni da so kufri, ki jih itak moreš imet 2x cene ostalih - ampak vseeno super motor.

Pervy care, pa ti ja sodiš med nas Triumphatorje. AVE!!! :worship: Tako lepo si to napisal. .)

Alezi1, zanima me kje boš kupil ta motorin. Ker si iz MB isto kot jaz, predvidevam kdo ga prodaja. Morda se motim. Vem pa, da je dotični fant zanj lepo skrbel. Je morda temno modre barve?

Kar se pa motorja kot takšnega tiče, pa je Pervy napisal to kar je res. Zagotovo ti ne bo žal.

Pa vedi, da prihajaš s Triumphom v izbrano družbo. Tega ne pozabi še posebej, če se srečama kje v MB. Če potrebuješ kakšne informacije glede Sprinta ST mi pošlji PM.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY - Triumphator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pervy thanks

sem še nasel neke druge teste in je res da ta motorcek kr hvalijo, je pa res da me se zanimajo stroški vzdrževanja.

Uzivaj by

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo in hvala za odgovor!

Ja se strinjam da je Pervy to lepo napisal, je pa res da me zanimajo sam se stroški servisiranja motorcka, pa seveda da se malo testno z njim popeljem.

Ej Rocky samo teh motorckov je pri nas oz nasplošno kr malo ne.

Ti povem da ga prodaja en g Joze iz celjskega okrozja, kaj vec pa nebi vedel je pa drugi lastnik in motor ima okoli 28000 prevozenih, letnik 2000, za ceno pa se ne vem. upam da ne bo izven mojih zmoznosti.

Oglasil se je na moj oglas ker bi jaz zelel menjat mojga KLE 500.

Kje pa ti servisiras svojga Triumpha? in ali si v kakem klubu?

moj mail: logotip@email.si

Lep pozdrav iz Mb

Aleš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kako pa je kaj z kilometražo triumfov, kupujem Sprinta ST l.2000 pa mam izbiro 44000 km(uvoz italija) ali pa "slovenski" 65000 km, ker izbira ni prav velka je dilema še toliko težja :whistle: . Mogoče ima kdo kakšne izkušnje na kaj paziti pri nakupu oz. kaj naj bi bilo že menjano pri tolikih kilometrih.

Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je kaj z kilometražo triumfov, kupujem Sprinta ST l.2000 pa mam izbiro 44000 km(uvoz italija) ali pa "slovenski" 65000 km, ker izbira ni prav velka je dilema še toliko težja :whistle: . Mogoče ima kdo kakšne izkušnje na kaj paziti pri nakupu oz. kaj naj bi bilo že menjano pri tolikih kilometrih.

Hvala in lp.

Vsakih 10k olje, filtri, vsakih 20k nastavitev ventilov (po potrebi), 40k še menjava svečk. Ostalo po potrebi. Sicer pa poskusi na mobile.de, kjer imaš veliko izbiro pa še pri uvozu nimaš komplikacij. Na Avtoplusu v Kopru že imajo papirje za l. 2001 RS/ST, ker mislim, da sem bil jaz prvi, ki sem sprinta uvozil v Slovenijo (2004) in sem moral čakati 3 tedne, da jim je naš dragi uvoznik dostavil dokumentacijo (modela RS in ST si delita isto tovarniško kodo - T-695). Kar se pa kilometraže tiče, pa povprašaj pri Jermanih (gsm 041/675 192), kolikor sem se jaz pogovarjal, kilometraže okrog 100k niso nič nenavadnega. Nekih problematičnih točk ni, vsa tehnika je več kot solidna. Nemci pri Motorradu so po 50k km (sicer pri novem ST) ugotovili, da so vsi vitalni deli še v okviru vgradnih toleranc!

Sicer ti pa res svetujem, da pogledaš na mobile.de, kjer dobiš model 2000 za okrog 4000 ojrov z cca. 30k km, pa še na 98 konjev so večinoma zadušeni, tako, da boš še na registraciji prišparal. Blokade ti pa potem Jerman ven pomeče, pa je.

Kakorkoli, želim ti dober nakup odličnega motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!