Skoči na vsebino

Dragačevski sabor trubača - Guča 2005


Špilferderber

Priporočene objave

:cry:  Mogoče so pa zato bili tako na zadnji tankšteli pred CRO _vsi zaposleni_ in pa oni ki pobira putarino tik pred mejo, totalno naperjeni proti meni... komaj sem uspel tankati, totalno antislovensko vzdušje. Ob bolgarski meji (Pirot pa Niš pa to) pa tako prijazni kot vedno... :o

ti,Noise......da ne boš zamenjal pasoša mogoče????? .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informacije so lahko takšne in drugačne

interpretacija le teh še bolj

VENDAR

to se mora doživet

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne doživiš ne veš, ne moreš vedet in ne boš vedel ... ali kot bi rekli v Guči "NIKO NE ZNA!"

Kar po TV kažejo in kako to kažejo je eno, kar je resnično dol je drugo ... je pa res, da Slovenci pokupijo največj kozlarij, ki jih dol prodajajo in jim naredijo največji biznis ... naša družba jim je naredila največji biznis s popitim pirom, rakiju, požrtimi pleskavicami in plesanjem kola ... in bilo je MEGA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Ja BaTeMan in glupe Slovence prepoznaš po tem, da nosijo majice s sliko Tita na glavi pa šajkače :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem tam -nasi "slovenclni"pod od podna :SS Oprostite Srbi!

Posluši Pips in ostala Co. ... govorite, kot da bi bili v Guči samo in edino Slovenci. Tako kot med Slovenci najdeš primitivce in norce so bili tudi med Nemci, pa Francozi, pa Švedi, pa Srbi, pa Bosanci, pa Hrvati, pa Italijani ... in valjda ne TV pokažejo največje norce, ki jih najdejo ...

Guča je drugače postala en velik biznis in, kot so povedali domačini in jim verjamem, sploh ni več to kar je bila, zato jim dam tudi prav, ko so letos dvignili cene - naj vsaj dobro zaslužijo ob vsej svinjariji, ki jo naredi folk dol. Pivo je bilo letos v povprečju med 80 in 150 din, rakija od 60 do 100 din, pleskavica od 150 do 600 din, kava od 40 do 100 din. Na koncu koncev pa malo ljudi prihaja v Gučo zaradi trubačev oziroma tekmovanja, kar se je videlo v nedeljo na stadionu, ko je bil na začetku, ko so pobirali vstopnino (300 din) prazen, ko pa so se odločili, da spustijo folk zastonj noter, se je sicer malo napolnil, ampak še vedno je večina folka ostala zunaj za šanki in žurala.

Zase in svojo družbo lahko rečem, da smo se imeli nepozabno, da smo se naplesali kola, da po treh dneh nismo imeli trubačev preko glave in bi jih lahko poslušali še naprej in da gremo naslednje leto verjetno zopet, vendar tokrat definitvino z motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživel in preživel Gučo,bilo je mega :yea2: in s družbo, ki sem bil doli z njimi smo se imeli fantastično :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja BaTeMan in glupe Slovence prepoznaš po tem, da nosijo majice s sliko Tita na glavi pa šajkače  :wacko:

- nositi "koncertne majice" in "nacionalne artefakte" imeti na sebi majco bivšega predsednika in ne vem kaj še - skoraj boga - naše bivše domovine, sicer kljub temu da nacionalna srbska čepica izhaja iz 18 stoletja, jo danes povezujejo le z vojaško čepico bosanskih srbov je glupo... glupo ??? w t f

- ne sodit preveč drugih... pa magari Slovencev

- nameni, zakaj se gre kam so seveda različni, to je to,... eni zabava, drugi glasba, tretji dopust, četrti sprostitev, peti plesat, šesti svinjat,..... naj res nadaljujem,... kakorkoli ti ni nisi poklican tja da bi določal pravila igre ampak drugi, etika vzgoja in morala je stvar posameznika....

- veseliti se, zaradi alkohola,.. vsi imajo kdaj kako obdobje,.. jaz sem svoja divjanja prerastel...eni so v njih, eni v nje prihajajo, eni jih ne bodo imeli nikoli,.. drugim je to vsakdan... to je pač mesto kjer se vsi srečajo,.. ljudje, ki predalčkajo nimajo tam kaj delat... če pa že greš na ŽUR delat PRIVAT fešto, pa si ti parti brejker.

Sicer pa večina, ki ni bila tam obtožuje Slovenčke po dvominutni televizijski reportaži.... če pa si že bil tam, še ne pomeni, da vse veš. Ne maram vanabe vseevedno družbo kritične, kar jaz delam je prav in zakon folk...

Živi in pusti živeti. Le čevlje sodi naj kopitar.... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pustite pijane primitivce, so pač ljudje, ki bodo po par pirih v guči bolj srbsko opremljeni in naspidirani od pravih četnikov, na hrvatiji se bodo hajduk drli, na rejvu v roza majčki skakali in na bajkerskem srečanju nosili 10 kil netov, ketn in resic za konec pa še atomik harmonik majco na lokalni veselici kupli in se po domače zasukali.

imajo pač krizo identitete in jim je alko edina identiteta v vsem ostalem pa se probajo podredit kar je pač v tistem trenutku (placu) inn.

verjamem vale in ostalim, da so se normalni slovensci imeli dol super in niso delali nobenih sramot kljub 5 promilom.

sem že rekel da bi sam tudi šel pa ne prenašam te muzike in me dela nervoznega - to pa nebi bilo dobro dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja BaTeMan in glupe Slovence prepoznaš po tem, da nosijo majice s sliko Tita na glavi pa šajkače  :wacko:

Ja, si nabijejo vse živo gor, samo da lahko žrejo in pijejo zastonj v tisti svinariji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, si nabijejo vse živo gor, samo da lahko žrejo in pijejo zastonj v tisti svinariji.

:nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pustite pijane primitivce, so pač ljudje, ki bodo po par pirih v guči bolj srbsko opremljeni in naspidirani od pravih četnikov, na hrvatiji se bodo hajduk drli, na rejvu v roza majčki skakali in na bajkerskem srečanju nosili 10 kil netov, ketn in resic za konec pa še atomik harmonik majco na lokalni veselici kupli in se po domače zasukali.

Evo boljše ne bi mogel napisat :OK:

BaTeMan če si pa tole osebno vzel pa tvoj probelm, saj mene ne motijo, se jih na veliko ognem in jim dam mir. Tudi moji znanci so okoli skakali v "guča" majčkah, s križi in ostalo svinjarijo okoli vrata in hvalabogu nisem bila ena od njih. Sem raje trebušni ples in srbsko kolo plesala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, si nabijejo vse živo gor, samo da lahko žrejo in pijejo zastonj v tisti svinariji.

Mislim, da je ravno obratno ... več kot si nabijejo gor, bolj jih olupijo :grim

Drugače pa ne vem o kakšni svinjariji govoriš, ker smo ravno ugotavljali, da je za red in čistočo presenetljivo dobro poskrbljeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ravno obratno ... več kot si nabijejo gor, bolj jih olupijo  :grim

Drugače pa ne vem o kakšni svinjariji govoriš, ker smo ravno ugotavljali, da je za red in čistočo presenetljivo dobro poskrbljeno ...

Moja kolegica tudi prihaja do presenetljivih ugotovitev in zaključkov. Na splošno so ji pa bolj všeč temperamentni jebači. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno so ji pa bolj všeč temperamentni jebači. :D  :D  :D

Ne vem kaj je v tem presenetljivega :hmm: :? :blink: :rolleyes: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je v tem presenetljivega  :hmm:  :?  :blink:  :rolleyes:  :xx:

V tem nič, menda je mati narava naredila svoje. After party bo na Kolpi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ravno obratno ... več kot si nabijejo gor, bolj jih olupijo  :grim

Drugače pa ne vem o kakšni svinjariji govoriš, ker smo ravno ugotavljali, da je za red in čistočo presenetljivo dobro poskrbljeno ...

Aloha VALE

Kako smo se pa mi zgresili.??? Jaz pa tako osamljen... skoda ... pa naslednjic... drugace pa sem poskusal dostojno (izdrzaokolikosejedalopress)zastopati barve SOLOR.... in herojsko padel za sankom MC Silver Wings BRCKO. So fantje ze mal z belim gledal... Moped pa na samem vhodu v stadion - pa policaja na strazo.. :OK:

Drugace pa o samem festivalu in na splosno o SCG. Kdor ni tega videl naj raje ne nabija...

LP DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Tema ne spada pod Moto dogodke!!!

2. Ne gre za glasbeni festival, ampak za "festival" srbskega nacionalizma!!!

3. Tja grem samo z avtomatom!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Tja grem samo z avtomatom!!!

...za kavo kuhat?

no can do. đezvica je gospod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

avtomata tipa AK47 ne rabiš zraven nosit. jih je spodaj dost (od pravih do plastičnih) :slap:

precej hitro bi te umirili gospodje.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha VALE

Kako smo se pa mi zgresili.??? Jaz pa tako osamljen... skoda ... pa naslednjic... drugace pa sem poskusal dostojno (izdrzaokolikosejedalopress)zastopati barve SOLOR.... in herojsko padel za sankom MC Silver Wings BRCKO. So fantje ze mal z belim gledal... Moped pa na samem vhodu v stadion - pa policaja na strazo.. :OK:

Drugace pa o samem festivalu in na splosno o SCG. Kdor ni tega videl naj raje ne nabija...

LP DaNe

Ja pa res škoda no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtomata tipa AK47 ne rabiš zraven nosit. jih je spodaj dost (od pravih do plastičnih) :slap:

precej hitro bi te umirili gospodje.. :lol1:

A boste imel po after party-yu, mogoče v Ljubljani kakšen meeting resnice???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!