Skoči na vsebino

tomos4 elektronic


bimbo

Priporočene objave

Najprej vse lepo pozdravljam in dvema čestitam za njun rojstni dan!!

:? Sem novi na forumu zato upam, da mi boste pomagali v problemu ki se mi je pojavil!!! :glare:

Pred nekaj dnevi sem si nabavil čoln in Tomos4 elektronic, rastavil sem ga očistil in sestavil nazaj .Problem se mi je pojavil pri peti motorja, pri zamenjvi olja je bilo vse ok nič ni spuščalo, ko pa sem vžgal motor mi je začelo olje teči iz pete pri elisi!

Zanima me če je že gdo imel slične probleme??? Ali ima gdo kakšno dokomentacijo o motorju (nasavitne pred vžiga, nastavitve prostega teka,sheme)??? Kje se da nabavit elisa ?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

elise se ne da več dobit........vsaj na tomosu ne.............edina varjanta je da si jo "sposodiš" :nono: kar je že navada v koprskem mandraču oz. da predelaš od kerega drugega modela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen motor imaš to ti? T4? Če ja, kam si ti to olje nalival?

Moj T4je navadna 60ccm zračno hlajena mašina. Novejši so baje imeli neko sklopko, edino če je to to in se tam olje nalije. Ma tej tastari so tako nekomplicirani, trpežni in hvaležni... to dela in dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!