Skoči na vsebino

CAGIVE NE BO V SLOVENIJI


moto_freak

Priporočene objave

pravkar sem izvedel da letos nebodo prodajali cagiv v sloveniji....rekli so mi da jo lahko dobim v trstu in še bolj poceni me bo prišla (brez carine ker je evropski motor?)...ve kdo mogoče če ma ta trgovina svoj homepage da bi se malo pozanimal za ceno...če pa ne to pa vsaj za kako drugo trgovino v italiji kjer prodajajo cagive???

LP

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj na GIL MOTOŠPORT (Mengeš), ti lahko šef kaj pomaga. (041-643025)

Jaz sem tam včeraj ravno mojo Canyon-ko poservisiru.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rekli so mi da jo lahko dobim v trstu in še bolj poceni me bo prišla (brez carine ker je evropski motor?)...

LP

...hvala za odgovore...

Ja pa še nekaj, carine na blago evropskega porekla res ni, je pa DDV (20%) in vse uvozne dajatve, transport, homologacija, pa še kaj pride zraven , tako da se splača prej cifre malo vreči na papir, pa da vidiš kako in kaj.

Kaj pa kupuješ?

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - tomy dne 29/03/2002 ob 12:24:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Kaj pa kupuješ?

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Kupujem cagivo mito 125

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pravkar sem izvedel da letos nebodo prodajali cagiv v sloveniji....rekli so mi da jo lahko dobim v trstu in še bolj poceni me bo prišla (brez carine ker je evropski motor?)...ve kdo mogoče če ma ta trgovina svoj homepage da bi se malo pozanimal za ceno...če pa ne to pa vsaj za kako drugo trgovino v italiji kjer prodajajo cagive???

ve kdo odgovor na to vprašanje???

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa homologacija, pa dovoljenje od ministerstva za promet, za uvoz namrec. Trenutno je nastala ena crna luknja, stari uvoznik ne posluje vec, novi pa se nima vse potrebne dokumentacije za opravljanje homologacije. Da se neboste slucajno prevec zaletel, carinska skladisca so draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to pomeni da ne morem opravit homologacije?....zakaj dovoljenje od ministrstva za promet?...

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: in to pomeni da ne morem opravit homologacije?....zakaj dovoljenje od ministrstva za promet?...

a ve kdo kaj o tem???

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za homologacijo si polgej poglavje uvoz motorja, glede dovoljenja ministrstva za promet pa nič ne vem, če ni Gidl tega kar tako not zapisal, da je stavek daljši

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Gidl kr ene prazne stresu, res je treba imet Homologacijo, ki ti jo proda uvoznik (ce ima tipsko) dovoljenje pa dobis od spediterja, ki potrjuje da so dajatve placane in da je vse po PS-u. Ce pa uvoznik nima tipske, potem pa AVTOPLUS v Kopru vabi. Zadeva je kr mal zakomplicirana, ni tko kot bi su na trznco solato kupvat.

lp

Gidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če jaz v italiji kupim motor...pol pa se en ko je polnoleten pelje čez mejo kot da motor ni nov???....se jih da kak prelisičit?

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike stari, to je mala sala, kaj pa se bo zgodilo ko te bo ustavu polcaj in te vprasu za prometno dovoljenje? A bos pol reku da je motor od frenda iz Italije. Itak da bi ti ga takoj uzel. A zakaj? Zato ker nisi drzavi nc placu, si bo pa sama uzela, pol pa lahko motor na drazbi nazaj kupis in se prometno ti podarijo. Stari to negre kr tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa itak če naš uvoznik nima vse potrebne dokumentacije za homologacijo sploh nima smisla kupit motor v tujini.....je sploh možno naredit homologacijo v sloveniji trenutno?

LP

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!