Skoči na vsebino

Predelava boben zavore na disk


Hrenowsky

Priporočene objave

Sem lastnik nrg-ja mc2 ki ima zadnjo zavoro na boben. Problem je sledec, ker je mehanizem zavore kancek z****n bremza nic ne prime, pa ceprav sem zamenjal pakne. Pa se na feltni so od prejsnih paken ostali taki lustni kanali tko da zgleda k da bi mela navoj :)

Neki sem o tem ze spraseval na drugem koncu tega foruma, pa se mi zdi da to pase bolj sem kot drugam.

Zanima me kako naj predelam moj blok da bom lahko naj dal celjust za disk (k feltno z diskom ni problem dobit). Manjak je rekel

Seveda se da. Sm gledal slike, k je en to naredil, samo ta stran ne obstaja več.
Tko ce bi slucajno kdo imel te slike na kompu jih naj posta tuki.

Rabim pa nasvete in pomoc pri posegu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako naj predelam moj blok da bom lahko naj dal celjust za disk (k feltno z diskom ni problem dobit). 

zamenaš blok pa je drgač pa mislm da se tega ne da narest!

Popravljeno . Popravil gaspon1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... zanimiva tema... pr moji shadow so bremze zlo švoh en disk spredin in boben zadi... a bi se dal zadevo zamenjat tko da bi meu spredi dva diska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... zanimiva tema... pr moji shadow so bremze zlo švoh en disk spredin in boben zadi... a bi se dal zadevo zamenjat tko da bi meu spredi dva diska?

Mislm da ze obstaja nekje debata o tem kako se predela sprednjo feltno da ma dva diska, sam nism sigurn kje sm vidu to, loh da tle cene ti bom pa postal link ce najdem. Kak motor pa je ta shadow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se en da zamenjat kar tako, ( seveda vse je možno) najbolje je da dobil drugo mašino kiim aserijsko že disk zadaj, ker v primeru da bi sam delal za disk, bi moral zamenjat:

zadnjo osovino, feltno + zavorni disk + cečljust + pumpo od zavore na balanci + navarit nosilce za čeljust( tu bi morali bit zavarneji na desetinko natančno, saj zavor emorajo delati brezhibno, ne sme biti niti za pol mm zvito, stroški pa te pridejo bistveno več kot če bi kupil kak rabljen motor od kakega runerj alai nrgja, z serijskim diskom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima, če je možno, da samo novo feltno z diskom kupim, pa je, al morem sam ročno kaj delat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se en da zamenjat kar tako, ( seveda vse je možno) najbolje je da dobil drugo mašino kiim aserijsko že disk zadaj, ker v primeru da bi sam delal za disk, bi moral zamenjat:

zadnjo osovino, feltno + zavorni disk + cečljust + pumpo od zavore na balanci + navarit nosilce za čeljust( tu bi morali bit zavarneji na desetinko natančno, saj zavor emorajo delati brezhibno, ne sme biti niti za pol mm zvito,  stroški pa te pridejo bistveno več kot če bi kupil kak rabljen motor od kakega runerj alai nrgja, z serijskim diskom

tukaj preberi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!