Skoči na vsebino

Problem - grafična?


Priporočene objave

Evo da opisem problem: odkar sem v kisto dal Radeona 9600 PRO (Cube) se mi sistem vsak dan parkrat podre. Mam sicer plato ki podpira 4x AGP kartica pa je 8x samo mislim da to nebi smel bit problem ker vsem ostalim normalno dela. Na zacetku je blo to bolj redko, zdaj pa vedno bolj pogosto, tudi na 15-20 minut. Slika zablokira, miske vec ne gre premikat, morem resetirat. Al pa nekaj "pokne" v monitorju in je crna slika, spet resetirat. Al pa na sredo crne slike vcasih napise da je frekvenca "out of rate". V tem primeru vcasih pali ctrl+alt+del in zadeva dela dalje, ne pa vedno. Al pa sliko totalno popači, črte vseh možnih barv preko ekrana. Vcasih ga tud resetira brez vidnega vzroka. Vseh teh 5 moznosti je. Hec je v tem da mam PC vkloplen celo noc, monitor je izklopljen, takrat ga NIKOLI ne resetira al pa da bi karkoli zastekalo, ker ko ga zjutraj vklopim (monitor namrec) dela vse normalno, seveda ne vec dolgo. Monitor je Hansol 920P (19 col), resolucijo mam na 1152 x 864, 32bit, 100Hz. Tud če vse skup zmanjsam in dam na 800 x 600, 16 bit, 75-85Hz je zadeva enaka, tak da od tega ni odvisno. Ma kdo kako idejo kaj bi lahko blo tud narobe al pa se mu je to ze dogajalo? Jaz sumim na graficno ki je pod garancijo tak da bom jutri vse skup tja neso pa naj se oni zajbavajo s tem :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri BF2 je ozemlje nekak omejeno. Skratka, če zaideš v rdeče polje te tvoji napadejo  :BUA: Mene pa zanima, če se to rdeče polje sčasoma redči, ker sem videl na nekaterih kartah še neodkrite letališke steze in letalonosilke  :eek: Ter Fredy Milerja seveda  :yes: Slednji je pomoje samo hrošč v igri  :hmm:

jst mam R9600 pro in plato ki podpira le 4x agp pa vse dela bp.....

ne vem zakaj bi imel ta problem...poizkusi na slo-techu ali kje drugje še vprašat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit problem v tem d ti plata podpira max 4xAGP, grafa pa je 8xAGP..... ne znam ti sicr najbol razlozit, ampak se mi zdi d je neki na temu :hmm:

drgac pa ce mas kje za pod prste za dobit ksno kisto k ma mamaplato 8xAGP lohka sprobas p je........ :doze:

jst sm neki podobnga enkrat d se mi je masina resetirala sama od sebe, sam je bla mamaplata beri kondlci fuč........

drgac pa ja servis, ce se ti ne da s tem matrat p je se v garanciji.....

l.p. PSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sele zdle prebrov dokonca..... :fight2:

hmm kaj pa konektor od monitorja???? mogoc tm kj narobe, d niso spet pozabl dt not une plastike med nogce v konektorju....... se je ze dogajalo.......

ah, lohka probas tut z drugim monitorjem........ ce mas kje :hmm: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem probal z drugo grafično in dela normalno, problem resen .) jutri jo nesem nazaj pa hocem novo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesi nazaj! Sej še imaš garancijo, jetak? :doze: Sam sem imel podobne težave v precej manjšem obsegu s Bansheejem pred leti. Vedno, ko sem zaštartal Windowse ni bilo driverjev gor. Probal sem vse možne varjante, pa nič. Potem sem nesel nazaj in v zameno vzel Voodoo 3 2000. Oh, kje so ti časi Voodoojev :blush:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesi nazaj! Sej še imaš garancijo, jetak?  :doze: Sam sem imel podobne težave v precej manjšem obsegu s Bansheejem pred leti. Vedno, ko sem zaštartal Windowse ni bilo driverjev gor. Probal sem vse možne varjante, pa nič. Potem sem nesel nazaj in v zameno vzel Voodoo 3 2000. Oh, kje so ti časi Voodoojev  :blush:

Jaz mam voodoo še zaj not :) Ta mesec pa je v planu ena nova ubijalska kišta :OK: Je pa bil voodoo takrat špica, potem pa je firma propadla, nič več novih driverjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že ravno govora o tej grafični (ATi Radeon 9600 pro ) .. ima kdo izkušnje z njo? Namreč ravno kupujem kišto in v najverjetneje bom vzel kišto, ki ma not ravno to kartico. Koliko sem gledal po ATI cenikih, ni slaba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za povprečnega uporabnika je 9200se dovolj...za nadpovprečnega pa pride 9600 pro....menim da ta kartica ni ravno povprečna...no sedaj je zadeva malo drugačna....vendar kjub temu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo kar :) V bistvu delam dosti grafik za montažo na photoshopu, zato mora bit spodobna grafična, same montaže pa bom delal bolj malo na tem računalniku, čeprav pomoje tud nebi smelo bit problemov v kombinaciji z 1GB rama (pa da igre more gnat seveda :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko instaliram ORIGINALNE drivere s CD-ja je vse "ok", kak pa instaliram te z uradnega pagea ki jih je objavo en pred mano pa vse se bolj steka kot sicer:

CLI.EXE - Application error

Tje application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :slap: :krneki:

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj originalni gonilniki ne odgovarjajo?

V čem so dowloadani boljši?

tisti, ki jih dobiš na CD-ju zraven grafe, so ponavadi stari ko mati zemlja in ti znajo pol kake igrice delat probleme al pa sploh ne delajo, tisti downloadani so pa kao napahani z vsemi popravki, novostmi....v glavnem ko sveže žemljice :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj originalni gonilniki ne odgovarjajo?

V čem so dowloadani boljši?

Downloadai si Omega driverje, so dosti boljši kot od ATIja Catalyst. V 3DMarku dobiš 200-400 točk več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki jih dobiš na CD-ju zraven grafe, so ponavadi stari ko mati zemlja in ti znajo pol kake igrice delat probleme al pa sploh ne delajo, tisti downloadani so pa kao napahani z vsemi popravki, novostmi....v glavnem ko sveže žemljice  :whistle:  .)

... in so zato boljši, pa čeprav ne delujejo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in so zato boljši, pa čeprav ne delujejo  :lol1:  :lol1:  :lol1:

jah se zgodi tudi to da včasih čist odpovejo poslušnost in se pol dogaja to, kot je zapisal Area :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in so zato boljši, pa čeprav ne delujejo  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ne-bi verjel kako boljši....ene igre sploh delajo ne, brez najnovejših gonilnikov...ko je grafična narejene so gonilniki za vse špile nazaj narejeni....ko maš grafično 1 leto je med tem prišlo že 354 novih špilov ven....zato proizvajalec z gonilniki posodobi zmožnosti grafične....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!