Skoči na vsebino

Popožarni piknik


Alla

Priporočene objave

Alla, qwalla za družabnost & ćevape & bedrca!!!! B) B) B) Blo najedeno & potešeno, pa tud najbolši člowekovi pryatli so pršli na svoj račun, čeprav so ble prisotne skoraj same pol-device (po Pepyjevo)! :grim

Še gospodje so zijali... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Robyju tudi hvala, za nabiranje vtisov z R6  :blush:

Se mi je zdel, da je bla zadna pnevmatika čudn pobrušena... :hmm: Tko, na špico. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo, celo vreme nam je bilo naklonjeno.

Alla hvala za vse skupaj, predvsem pa za streho nad glavo, mislim da je okoli 4, 5 malo scal in jaz se ne bi počutil ravno najbolje pod kakim drevesom (je bilo na preprogi lepše spati kot na kavču :? ). Proti Trojanam je padlo nekaj kapel, pa sem se bal da bom moral še kje vedriti. Na srečo ni bilo treba, saj me je od Lukovice naprej spremljalo kar lepo sončno jutro.

Če se ne motim sem bil edini "brezdomec" :hmm:

Me pa zdele mal vrat boli, malo bolj pa noge, zato jih grem še malo "spočit"

Še kaka slikca bi se prilegla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla hvala za vse!!! Blo super :OK: . ko se boš vselijevala v "novo" stanovanjce pridemo pomagat B) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj meni je bilo tudi full prijetno :OK:

1. hvala Simonu in Mateji, da sta me peljala

2. une hrenavke so bile božanske

3. naigrala sem se s kužki kot že dolgo ne (čeprav posledica je bila, da sem imela do večera čisto zabuhle oči, težko dihanje in koža me je srbela -ampak nič ne de)

4. prijetna družba

5. prijetna družba tudi na kavi - sam pol ste vsi zginili nekam :oops: (pa sam kako urco me ni bilo)

6. Hvala Roly-ju, da me je odpeljal domov (Ne bi mogla isto trditi za Perlo, ki je srmčala na zadnjem zicu

7. HHOOČČEEMM ŠŠEEE FFOOTTKKK

in zadnje 8. Hvala Alli za pogostitev in prijetno druženje!!!! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud fajn...

:)

kako se moj pes ugasne se nismo pogruntali :hmm: ..na pikniku je divjala 3 ure skupaj pa se ni blo dost :blink:

alli pa hvala za krasen piquenique :010 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alli hvala za vse :004 ...kuharju oz. žarpeku tudi (bilo okusno).... :grim

alka, če boš pa kdaj rabila babysitter za svojo cotiko :wub: .....se spomni name ( sam ne vem, če jo potem še kdaj nazaj dobiš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milo mater..

zaradi morja in posledične neinformiranosti zamudil.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milo mater..

zaradi morja in posledične neinformiranosti zamudil.. :cry:

težko je bit na dveh krajih naenkrat, anje anje... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ja, prav posebno moram pohvalit vse ki so mi pomagali zadevo speljat. Suzukiju, ker je tako pridno upravljal s tisto ranglo in oljem in vsem kar je notri ravno prav zapekel :OK: , Alki, ki je to ranglo dostavila :love1: , Ervini in Uti za božanske piškotke :OK: , vsem puncam, ki so pomagale narezat vso hrano :worship: , Bojču :wub: in DTW-ju :K , ker sta dostavila še eno luštno punco in jo potem skrbno čuvala, da ni prehitro pobegnila, BMW-ju, ki jo je animiral, ko so dotična dva čuvaja odpeljali na zasluženo spanje, Klimbri :worship: , ker mi je prijazno pokosil preostanek travnika, Zoolotu za 4 dime O:-) in za večno posojanje vžigalnika :rolleyes: , ter vsem ostalim, ki so poskrbeli, da smo se zabavali. Zakon ste! :OK: :004

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da zjutraj ni bilo kaj narobe ko si se sama zbudila :?

Pa malo sem premišljeval kako ti bo uspelo tisto "mizo" s sodov pospravit.

Samo z mano si ne bi mogla prav veliko pomagat.

Enkrat bova še kako rekla na temo piknika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!