Skoči na vsebino

speedfight 2 Lc svetujte


SpEedEr

Priporočene objave

mi prosim pomagate kupil bi speedfighta pa ne vem katerega speedfight 2 lc al speedfight silversport 2 lc

pa še to bi vprašu če se na na peugeotu naročit speedfight z prednjima dvema vilcama

:yea1:

post-8138-1121691876_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista sta, razlika je sam v barvi pa v ceni.

jes prodajam mojga, letnik 03, 6k km, pa leovince RR ma gor

tko da ce te zanima.... PM

post-2010-1121695042_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista sta, razlika je sam v barvi pa v ceni.

jes prodajam mojga, letnik 03, 6k km, pa leovince RR ma gor

tko da ce te zanima....  PM

jaz sem pa v eni reviji vido da ma lc 2 4Nm silversportlc2 pa 5Nm pa mimo grede kaj sploh pomeni Nm= :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jaz bi te proso či povabiš nekaj folka gor da se bomo malo menli ki ti maš veze

:OK: :OK: :OK: :OK:

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so napisal zato, da bi pol folk kupil tistega drugega, zato ker je drazji... :hmm:

zablokiran ti bo sel 50-55, odblokiran 80 po stevcu in to je to.

razlika je samo v plastiki (in ceni).

aja, Nm = njutnmetr

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp razlika samo v plastiki. Mašina ista. Pa z normalnimi prvimi vilcami nebo šlo. Tko je narjen in zate nebodo šli spreminjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp razlika samo v plastiki. Mašina ista. Pa z normalnimi prvimi vilcami nebo šlo. Tko je narjen in zate nebodo šli spreminjat

pa jaS MISLIM da bi po naročilu dal delati dve spredni vilci

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: pa kak vi vete ke mata isti mašini či je že gdo vozo silversporta pa navadnega da to ve se že vnaprej zahvaljujem za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi lahko povete kaki je speedfight 2 lc za tuning po straneh sen gledo je puno delov za njega

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:hmm: :hmm: pa me pač zanima če se ga da spravti na 130 km/h

vem da je malo nerealistično vendar vseeno

:yea2: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tunninga se mi zdi da se da dobim najmočnejši kit Malossi MHR Replica, ki ima okrog 13hp. Glede sprednih vilc, pa se ti pomoje ne splača, mogo bi kupit spredno felno(enake kot jo ima zadaj speedfight, nevem če boš dobil, torej boš rabil obe, zadnjo in spredno), vilce(nove ali rabljene), pa še zavorno čeljust, ki bi pasala na tiste vilce, ker sigurno majo drugače nareti nosilec. Po moje preveč dela s tem... te se raje vozim z enojno roko ali pa si kupim drugi skuter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tunninga se mi zdi da se da dobim najmočnejši kit Malossi MHR Replica, ki ima okrog 13hp. Glede sprednih vilc, pa se ti pomoje ne splača, mogo bi kupit spredno felno(enake kot jo ima zadaj speedfight, nevem če boš dobil, torej boš rabil obe, zadnjo in spredno), vilce(nove ali rabljene), pa še zavorno čeljust, ki bi pasala na tiste vilce, ker sigurno majo drugače nareti nosilec. Po moje preveč dela s tem... te se raje vozim z enojno roko ali pa si kupim drugi skuter :)

jaja samo je meni toti skuter najlepši veš pa rad bi totega mel sam me to moti da ma eno roko pa vsi pravijo da je draga pa se hitro zvije veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brat SF2 x-race. To je isto k original. Če nam ne vrjameš pejt prašat drgam. Pa kdo ti je naložu da se vilca zvije. Sm že kr fajn prletu v ležece policaje in lukne. In čudežno vilca še gor na motorju. Pa umiri se s smajliji k mi greš na živce.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brat SF2 x-race. To je isto k original. Če nam ne vrjameš pejt prašat drgam. Pa kdo ti je naložu da se vilca zvije. Sm že kr fajn prletu v ležece policaje in lukne. In čudežno vilca še gor na motorju. Pa umiri se s smajliji k mi greš na živce.

Crownless

v drugih imenih je samo v tem finta da je drgačna plastika a mi potem priporočate spedfighta 2 lc jaz bi to zlo tunal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tok dinarja kr pozabi na neko hudo tunanje.

kak to misliš jaz si mislim 70 cc kit gor dat

hebo auspuh al pa polini racing

sport filter frgazar17,5 pa gume od save če gor ne bodo dobre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam s tem ti nebo leto 130 tok k bi ti rd. :D Bo šlo okol 90-100

ka bi pa blo potrebno za okol 130 km/h :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že povedal, da je za sf2 najmočnejći kit Malossi MHR Replica, s tem kitom pa nikol neboš dosegel 130km/h. Okrog 110 po števcu, tam nekje :) Če pa ti hočeš na vsak način doseči teh tvojih 130km/h, pa si kupi Piaggio/Gilera, pa MHR ali pa MHR Team kit, samo pol boš mogo vložit v skutera polovično ceno novega, če ne več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že povedal, da je za sf2 najmočnejći kit Malossi MHR Replica, s tem kitom pa nikol neboš dosegel 130km/h. Okrog 110 po števcu, tam nekje :)  Če pa ti hočeš na vsak način doseči teh tvojih 130km/h, pa si kupi Piaggio/Gilera, pa MHR ali pa MHR Team kit, samo pol boš mogo vložit v skutera polovično ceno novega, če ne več...

speedfighta bom mel 100% to vem sam te bom pa ga 110 pač sfriziru da bo ne

letel vsaj tolko samo se to ni tak mala hitrost za skuter ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam računi da to bo začetna investicija. Potem bo pa treba pogost kej menat. Poč potrošni material. Kdaj ti še kej ribne. In si prec ob velik dnarja. Tko gre ta tuning. Kr praš Robo kok je že zmetou dnara za to. Bi že en pošten nou MOTOR dubu za to. Pa ti si šele 12 str. Tko da maš še 2 let cajta da šparaš. +1 leto da se navadš motorja. Pol te bo pa že minil da bi kej tunal :D

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam računi da to bo začetna investicija. Potem bo pa treba pogost kej menat. Poč potrošni material. Kdaj ti še kej ribne. In si prec ob velik dnarja. Tko gre ta tuning. Kr praš Robo kok je že zmetou dnara za to. Bi že en pošten nou MOTOR dubu za to. Pa ti si šele 12 str. Tko da maš še 2 let cajta da šparaš. +1 leto da se navadš motorja. Pol te bo pa že minil da bi kej tunal :D

jaz mam doma čebelico tak stunano da gre okrog 90 km/h sam za birmo dobim skuter pa speedfighta 2 lc pa bi rad še njega stunal ki v čebelico sem vložil 60k pa je ful dobra sam je za neke z menjalnikom narobe bom mogo lagere zamejat sam slikce pa nimam je modre barve mf power celinder na 48 pobrušen pa l bat filter športni pa dellorto sha 16,5 18,5 tak da i love tuning še posebej pa na motoru ki to kaj na motoru doživiš neboš nikol doživel v avtu ne zato pa jaz mislim speedfighta tak stunat da bo dobro vlekel pa hitro šel pa da se nebo glih vsak mesec pokvaro :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!