Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


hotschko

Priporočene objave

Eurovision 2007.Karolina-Mojot svet .....Mojot svet se vika muzika nema vere nitu granica, mojot svet se osum noti edna duša balkanska... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da ni hin :) čekiraj: >KLIK<

...

SEX PISTOLS - Belsen Was A Gas (Live Bonus)

mah je kokr pogledaš-edin taprav pank je zamene 77 varianta apolitčnga panka (k ga skor ni več), razni krasterji ter njim podobni mi grejo pa kr mal na živce. Drgač sem pa tud na Undermuzi pod linkom pobalin (sam je biu na tem forumu že zaseden :angry: ) pa velik sreče z bendom, kar tko naprej!!-čimprej kakšn koncert u okolici LJ zrihtite pa zih pridem!!

Attacking forces (korea skinheads)- Punx not politics

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah je kokr pogledaš-edin taprav pank je zamene 77 varianta apolitčnga panka (k ga skor ni več), razni krasterji ter njim podobni mi grejo pa kr mal na živce. Drgač sem pa tud na Undermuzi pod linkom pobalin (sam je biu na tem forumu že zaseden :angry: ) pa velik sreče z bendom, kar tko naprej!!-čimprej kakšn koncert u okolici LJ zrihtite pa zih pridem!!

Attacking forces (korea skinheads)- Punx not politics

Ja sej, kkr gledaš ... tej se pa tk iz undermuze poznama :)

A mas motor?

Dead Kennedys - M.T.V-Get OFF The Air

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tema ni glih taprava sam nebom za tako malenkost nove odpirov...Zdele sm na TV vidu reklamo za Perutnino Ptuj k en folk po enmu polju skače, v ozadju je pa res dobr komad, če ga kdo pozna bi prosil, če bi napisov naslov oz. izvajalca .)

Hvala

Enigma - Return To Innocence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, kkr gledaš ... tej se pa tk iz undermuze poznama :)

A mas motor?

Dead Kennedys - M.T.V-Get OFF The Air

Ma ja zaenkrat mam jawo 350 pol pa še eno vespico (uno tastaro na prestave) za mal okol po mestu frčat. Mam pa v načrtu suzukija 650 SV al pa kakšnga podobnga nakeda

Blitz-someone´s gonna die tonight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!