Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


hotschko

Priporočene objave

Nism mel pojma! :unsure:

A ye možn, da je to v zvezi tut z Dark Tranquillity? Nekje sm zasledil mini novičko, da pridejo enkat k nam....A so mogoče predskupina Cradleov?

Pa kje prodajajo karte? MORM NABAVT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mel pojma! :unsure:

A ye možn, da je to v zvezi tut z Dark Tranquillity? Nekje sm zasledil mini novičko, da pridejo enkat k nam....A so mogoče predskupina Cradleov?

Pa kje prodajajo karte? MORM NABAVT!

Dark Tranquility so bili v ponedeljek kot predskupina Kreatorjem. Skupaj s Hatebreed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebali te pretepeni snicli... 25.3. so Cradle of Filth v VPK-ju, da ne bos rekel, da nisi vedel...

koncno en pameten koncert letos...

in 25.3. je petek!!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Kreator-blo zakon, vrat me še zdej mal boli, :yea2: :yea2: :yea2: , brutal je blo uglavnm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mel pojma! :unsure:

A ye možn, da je to v zvezi tut z Dark Tranquillity? Nekje sm zasledil mini novičko, da pridejo enkat k nam....A so mogoče predskupina Cradleov?

Pa kje prodajajo karte? MORM NABAVT!

ma s hatesphere pa ektomorf, jest sm sicerzamudu obe predskupine, dark tranquility so bli zakon, kreator pa itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj Rush VS Umek @ Battlefield - France - 14-06-02

za dobro voljo po opravljenem izpitu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj Rush VS Umek @ Battlefield - France - 14-06-02

za dobro voljo po opravljenem izpitu :alien1:

Ej, pa si ti res preprican, da te stvari, ki jih zapisujes sem spadajo pod glasbo? A ne bi bilo bolj smiselno kak - randomly generated computer sounds without soul, ali kaj takega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sem čakal,da bo ein kej povedal :D

je že vredu,noben nč ni reku čez metal... peace man :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sem čakal,da bo ein kej povedal  :D

je že vredu,noben nč ni reku čez metal... peace man :yea2:

Sej nic slabega, samo po kakem kljucu se lahko predvajanje plosc in cdjev s strani nekoga, ki si pred ime da DJ, smatra kot glasba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko pač je,ne vem kam drugam bi uvrstil techno,house,trance... med zelenjavo :? mogoč rezervne dele :hmm: al pa mejbi med novice :whistle:

pa bit dober DJ ni simpl,res ne... jaaaa,veeeem,tud kitaro šponat ni kar takooo,jo igram na cajte :D

če te zanima kej več o elektronski glasbi (al karkol to pač že je),ti pa lahko povem za kšn drug forum .)

brez glaZbe mi živeti ni B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim za več podatkov, bi jaz tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :yea1:

Koncert bo 30. maja v Milanu. :yea2: Ce ces vec info bejzi na to stran. To mas use organizirano. Ma mi, gremo sami, ker smo blizu meje in se nam ne splaca it v Lj. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko pač je,ne vem kam drugam bi uvrstil techno,house,trance... med zelenjavo :?  mogoč rezervne dele :hmm: al pa mejbi med novice :whistle:

pa bit dober DJ ni simpl,res ne... jaaaa,veeeem,tud kitaro šponat ni kar takooo,jo igram na cajte :D

če te zanima kej več o elektronski glasbi (al karkol to pač že je),ti pa lahko povem za kšn drug forum .)

brez glaZbe mi živeti ni B)

Yeah!!!!!

batzajla jaz sem s tabo :worship: :worship: :worship: in te moralno podpiram :OK:

@Einherjar: a ni to lepo da je človk pač "odprt" za nove in nove stile muzke .)

OK ti si pač več al manj usmerjen na stil muzke kot so Dimmu Borgir

,eni pač poslušamo tud to in še kaj drugega, tudi DJ Umek-a :OK: ,

al pa Kanzyanija, al pa kakšno Golico, pa kakšn rockabilly, pa surf-

instrumental, ...............pa spet Guns-i, Iron Maidni, Mottorheadi,..

:yea2: :yea2: Okusi so pač različni, in ne zdi se mi prov da zdej

elektronske glasbe ne šteješ med "glasbo" ,ker so ti DJ-i prav tako

umetniki, "virtuozi" v svojem področju .)

No sam to sem hotu povedat :)

Pa ne se zdej kregat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da ti ogreje srce pa naj bo kar koli!!! :OK:

"sto ljudi sto čudi" :oops:

enako velja pri glasbi :010

RUN D.M.C. "Walk this way

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem nekje izbrskal cd od RUN DMC - zakon! Super sprostitev za ušesa ob vsemu temu sranju, ki se dandanes imenuje rap.

R.I.P. Jam Master Jay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah!!!!!

batzajla jaz sem s tabo :worship:  :worship:  :worship:  in te moralno podpiram :OK:

@Einherjar:  a ni to lepo da je človk pač "odprt" za nove in nove stile muzke .)

                  OK ti si pač več al manj usmerjen na stil muzke kot so Dimmu Borgir

                  ,eni pač poslušamo tud to in še kaj drugega, tudi DJ Umek-a :OK: ,

                    al pa Kanzyanija, al pa kakšno Golico, pa kakšn rockabilly, pa surf-

                    instrumental, ...............pa spet Guns-i, Iron Maidni, Mottorheadi,..

                    :yea2:  :yea2:    Okusi so pač različni, in ne zdi se mi prov da zdej

                    elektronske glasbe ne šteješ med "glasbo" ,ker so ti DJ-i prav tako

                    umetniki, "virtuozi" v svojem področju .)

No sam to sem hotu povedat :)

Pa ne se zdej kregat :yea1:

:OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!