Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


hotschko

Priporočene objave

Jaz osebno poslušam skoraj vse od metala do hardcore ,harstyle,hardcore itd. Domače seveda ne sememo pozabt ,najbl trenutn prisegam na metal (heavy,melodic death,power,ghotic itd. edin ne prenesem black pa tega k se derejo k da bi svine klau an lol).Drgač pa odvisn od družbe pa od počutja.Najbl pa sovražm balkansko musko-čefurko tkt pa če sm ket zravn da slišm to musko sm pa tko žiučn ,bplj da vs ni zravn:P uglaunm edina muska k mi je najbl zanč..

L.P!

Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno poslušam skoraj vse od metala do hardcore ,harstyle,hardcore itd. Domače seveda ne sememo pozabt ,najbl trenutn prisegam na metal (heavy,melodic death,power,ghotic itd. edin ne prenesem black pa tega k se derejo k da bi svine klau an lol).Drgač pa odvisn od družbe pa od počutja.Najbl pa sovražm balkansko musko-čefurko tkt pa če sm ket zravn da slišm to musko sm pa tko žiučn ,bplj da vs ni zravn:P uglaunm edina muska k mi je najbl zanč..

L.P!

Sandi

Enako, razn jest tud kej balkanskega rad slišim...

Zdele pa Manowar: The gods made heavy metal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ta novi TESTAMENTI med pavzami pri komadih pa MAX - CAVALERA CONSPIRACY ta novi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!