Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

http://www.youtube.com/watch?v=IJ3g0qn2yFg

oh, you touch my tralala,mmm... my ding ding dong.la la la la la la la,la la la la la la,la la la la la la la.Oh, you touch my tralalala la la la la la la,la la la la la la.mmm... my ding ding dong.la la la la la la la,la la la la la la.Deep in the night,i'm looking for some fun,deep in the night,i'm looking for some love.de-de-de-deep in the night,i'm looking for some fun,deep in the night,i'm looking for some (ping)You tease me,oh please me,i want you to be my lovetoy,come near me, don't fear me,i just can't get enough of you boy.Oh, you touch my tralala.la la la..mmm, my ding ding dong,oh you touch my tralala,mmm, my ding ding dong.la la la...Deep in the night,i'm looking for some fun,deep in the night,i'm looking for some love.you tease me,oh please me,i want you to be my lovetoy.come near me, don't fear me,i just can't get enough of you boy.Oh, you touch my tralala.la la la...mmm, my ding ding dong.la la la..oh, you touch my tralala.la la la..mmm, my ding ding dong.(ding ding dong)mmm, my ding ding dong 2xoh, you touch my tralala.lalala...mmm, my ding ding dong.oh ,you touch my tralala(ding ding dong)oh, you touch my tralala.mmm, my ding dong dong.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!