Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


hotschko

Priporočene objave

In zakaj mora bit tisti plevel na zgornjih dveh slikah? :fredy: Njah njah ponesrečena kompozicija. :grrr :grim

Za dobro jutro:

La Muerte :) - Mentally blind

trenutno:

Dissection - Night's blood

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan se začenja "bolj težko"

no.jpg

:OK:

:OK: Zakon skupina,sam zdej kokr jz vem so nehal špilat :( Drgač pa mam to plato doma :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, glih zadnjic sem Nikota od DickyBHardy srecal - se nisva videla od osnovne sole...

Isti freak, kot je bil.

jap, legenda ... podirač lublanskih rokeric ;)

se spomnim, ko je razlagal "zdaj bomo mi bend nardili, ki bo razfukal celo slovenijo" in so ga (za nekaj cajta) :)

Vsaka jim čast za kumad "i can sink anything" :kva2:

Sicer imajo tak "malozateženirokenrol" a nekaj komadov pa kar kocine po hrbtu postavlja... :grim

men je malo premalo definirano vse skup ... za zateženost mam Nicka Cavea, ko pa iščem šus, mi taka morbidija ne paše najbolj :) odobravam pa karizmo frontmana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa klikni Pandoro in vtipkaj po želji ... pa maš super personaliziranega DJa :)

:D :worship: :worship: :worship:

super zadeva, a kaj, ko bi le imel boljši 'čarunalnik.... :grim

sicer pa; prosim, če mi kdo podari vsaj pentium 100MHz, 32Mb rama, 1Gb diska, vsaj ena disketna enota, pa monitor naj bo barven... :cry:

miško in podlago imam, prav tako attari tipkovnici... :cry:

pod šifro: SKOPUŠEN :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti december se je komaj začel pa sem že celi :SS od jebene božične muzike :BUA: :angry2:

ravno grem prebrskat stare mp3-je da najdem anti-božične pesmi v stilu "HO HO HO FUCKING CHRISTMAS YOU HO!" in "FUCK CHRISTMAS!" zraven pa dol vlečem še par božičnih parodij in punk+metal anti božične albume :grim :devil:

jebemti pa to božično sranje ko se začne povsod že sredi novembra :wacko: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti pa to božično sranje ko se začne povsod že sredi novembra :wacko: :SS :SS :SS

Božička in onega drugega imbota bi blo treba prefukat. :devil:

Dimmu Borgir - Enthrone Darkness Triumphant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebote punk& metall christmas albume, razen 2 komadov samo sranje. poslušat Spinal Tap - Christmas with The devil je hujše kot Wham-ov last Christmas :wacko: :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!