Skoči na vsebino

ALI je MOŽNO!!!


ales13

Priporočene objave

že ve kdo za koga da prodaja tak skuter? :cry:

drugače pa sem jaz tud že slišu da pojma nimajo, da so enkart enga s stalkerjem ustavl pa ga je policaj kao vprašu kako mu gre ta typhon, da ga misli za sina nabavit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej so primrki ki so talenti. Maš pa tudi take k majo neki soli v buči, taki so ponavad na BMW-jih, pa mu bo zadeva prec jasna k jo bo vidu.

Kolega je imel PX200 na 50ccm registrerano, pa je mel na boku oznako px50. Smrkec na BMW-ju ga je ustavu in težil skor do konca dokler ni zadeve zrihtu od njegove punce fotr k je tut policaj. V veliki večina vam bo najbrž ratal ampak kšn se bo pa uel pol pa nebo glih luštn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am ce si s tem PX200 mislu na Runnerja k je zdej 200ccm (VXR) pol nicudn da ga je dubu...ker te nove 200-125 so use 4-taktne stare pa 2-taktne tko kakor 50ke in je mau tezi razloct kira je. Je pa res da je tud odvisn kir policaj te prime ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am ce si s tem PX200 mislu na Runnerja k je zdej 200ccm (VXR) pol nicudn da ga je dubu...ker te nove 200-125 so use 4-taktne stare pa 2-taktne tko kakor 50ke in je mau tezi razloct kira je. Je pa res da je tud odvisn kir policaj te prime ;)

ne mislu sm se na piago vespa k ma šaltnge na levi roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ko sn mel golo bilanco na skuteru, pa me vstavijo pa gledajo bilanco pa to pa je gor ono za zmigavce pritrjeno, pa je reko kaj mam to neko blokado, da naj izklopim. pa mu lepo recem da je za zmigavce pa se kar naprej sili pa izklopim pa mu pokazem da pol zmigavci ne delajo, pol dam nazaj pa so delali. pol je itak tezil za temne zmigavce se, pol je pa reko kolko mi gre, pa mu recem 50, pa rece da mi bo vzel skuter ce ne povem po resnici. pa sn reko 100, pa je reko adijo. =)

sam itak sta bla neka mlada frika to=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

7 let je minilo od zadnje objave. Če bi bil toliko obiskan forum, kot je bil takrat, bi bilo nešteto objav koliko motorjev poberejo kifeljci danes.

In ne mislit, da se jim gre za varnost v prometu, gre se jim, da pobirajo (kradejo) denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj forum je še vedno dobro obiskan, samo nihče se noče pohvaliti, da so mu skuter odvzeli in na njegove stroške naredili blokado nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!