Skoči na vsebino

ALI je MOŽNO!!!


ales13

Priporočene objave

ja jst sm mojo kupu 1 mesec nazaj :blush: drgac jih mas pa povn po www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) zadnic sm 2 vidu taki k se jih lahko nurmanlo registrira al pa kot 50 :lol:

jaz sem pregledal vse oglase tko da če najdeš kakšno takšno da je 180ccm pa registrirana na 50ccm pa da jo prodaja mi prosim piši na mail ales13@gmail.com

Ali pa če poznaš kakšnega kolega ,da ima kolega, ki je kolega od kolega... uglavnem ki ima tak skuter :D

hvala ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm jz vem za enga k je pršu s 180 runnerco na AMZS in reku da je papirje zgubu,...napisal izjavo da motor ni ukraden in ga prijavil kot 50ccm runnerco...ne me vprašat kako je to izvedu,sam vem da se je tko vozu pol :) ....

...k za mopede je blo takrat tko,če nisi mel papirjev si izjavo podpisal da ni ukraden pa si dobu prometno in tablco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah ja jst sm tud hotu isto :OK: sam ne na AMZS pa so mi sli sasije gledat pol pa se na valarje hotl pa sm reku da se mi mudi nekam :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če morda ve kdo za koga da prodaja 180ccm skuter registriran pa hmologiran na 50ccm naj prosim pove, ker me resno zanimajo!!

lp

aleš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dubu sm homolugacijo...TrgoAvto - Koper. Sam sm pa tud mau slabe volje k so mi napisal letnik 1997 moj je pa ubistvu 2000 tko da bom nazaj nesu... :angry2: aja pa dou sm 6000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, znanec prodaja runerco 180 registrirano na 50. Lahko vam tudi "uredi" vse papirje za vašo 180. Računa pa manj kot 3 jurje - se pravi, da se bolj splača kot Trgoavto.

Njegovega mobitela trenutno ne najdem, je pa tole njegova domača številka 01 432 51 25. Če se oglasi mama, zahtevajte Miha. Če vas ne pozna se bo top na začetku mogoče delal mal neumega. Vi samo recite, da kličete zarad "tahitrih runerc" - bo takoj vedu zakaj se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegovega mobitela trenutno ne najdem, je pa tole njegova domača številka 01 432 51 25. Če se oglasi mama, zahtevajte Miha. Če vas ne pozna se bo top na začetku mogoče delal mal neumega. Vi samo recite, da kličete zarad "tahitrih runerc" - bo takoj vedu zakaj se gre.

Takele javne reklame bo pomoje zelo vesel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Jason to ni blo lih dobr da si dou dumaco bi useen bols naredu da bi dou mobi..al pa sploh nc :D sam dobr..mene zanima zarad papirjov nc druzga bi res rabu..k tm dol mi bodo ziuce pozrl :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takele javne reklame bo pomoje zelo vesel  :slap:

Ja, v bistvu je bilo res mal narobe, da sem dal domačo telefonsko. (Moderatorji so jo že spremenili - hvala). Tip ima zdaj rahle probleme, zato njegove kontakte lahko dam samo tistim, ki jih poznam in jim zaupam.

Vsem, ki me na PM prosite za kontakte in se (še) ne poznamo, se zaenkrat opravičujem, ker vam ne morem (ne smem) pomagat.

Bom pa tipa kontaktiral in mu razložil, da je dost zanimanja, samo da se stvar malo poleže.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se 125/180cm3 motor kej razlikuje od 50ccm3,a je sirsi vecji al cist isti?

A to velja tudi za druge motorje da pase motor od 125/180 na 50cm3 gestel?

A sigurno ni gestel kej ojacan da ma mocnejse nosilce gestel?

Ce ma 180ccm3 motor 22km 50 pa 4 potem mislim da so kaksne ojacitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav

Ali je kdo pomislil ko se bo zaletel kaj če se policaj spozna mal na motorje. Samo avspuh je dovolj da dobiš zaplembo motorja in po možnosti še poneverbo dokumntov. To te toliko pride na sodišču (fotra) da se za ta dnar lahko voziš do 18 leta narediš izpit in še nov motor si kupiš. Ne pozabite fantje, da je vozilo ki ne ustreza papirjem tehnično neizpravno in zavarovanje ne velja. Zavarovalnica izplača klp. škodo in jo z obrestmi iztirja od povzročitelja.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš ti homologacijo od 50ccm tako, da se številke ujemajo z številkami na motorju(šasija...), ti po moje ne morejo nič, ker imaš homologiranega kot 50 in registriranega kot 50ccm!

P.S: ali že kdo ve za koga da prodaja 180ccm registrirano na 50ccm? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zelo muč! mam skuterja 125 Sr aprillio v prometni piše da je 50 ccm. kako ga naj zablokiram na 50 km/h?? a bodo podložke zadosti al naj kaj drugega nardim?? :cry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ales13 če maš ti registriranga na 50 pa je več je za policaja poneverba papirjev. Tut če maš samo odprtga ti lahko pobere tablce in prisoli kazen.

Ali ti ločiš na cesti a je 50 al 125??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma policaj ti ne bo nc naredu :) ce bos meu celado gor, reg. pa lepo furu ti ne bo nuben nc moriu :P edin mors pazt k bos meu 180ko da naus noreu po mestu al pa okol tm k so radarji k pol zna bit pa jeba :lol: rumena tablca pa te slika k gres 120km/h hehe <_< ce bos pa res meu to nesreco da te bo preverju, pol pa ce mas prometno, vozniski pa sasije + homologacijo ti nima kej tezit <_< :blush: belive me :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dostikrat ne ločijo modela skuterja, kaj šele kubikažo!! sicer pa če imaš homologacijo na 50ccm ti ne morejo nič, tako kot je rekel "INTERjEv_PoBa".

Samo problem je dobiti tak skuter, jaz ga še vedno iščem pa mi vsi pravijo da jih je ogromnoooo.... :cry: tko da če kdo ve za kakega sem zainteresiran!

lp

:naughty:

ales13 če maš ti registriranga na 50 pa je več je za policaja poneverba papirjev. Tut če maš samo odprtga ti lahko pobere tablce in prisoli kazen.

Ali ti ločiš na cesti a je 50 al 125??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji ki pridejo iz šole niso butci. :BUA:

Ravno tako so bli mladi, ravno tako so sanjal o motorjih in so sam par let starejši .)

Tako da nisem ravno prepričan v to vašo teorijo. Mam kolega ki so mu pobrel tablce z avta ker ni mel ta pravih feltn. cela zadeva ga je na koncu stala več kot rabljene feltne (men se zdi da cca. 70k) Če je hotel dobiti tablice nazaj je moral urediti papirje in narediti ponovno tehnični. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem da je treba nadrdit.

Zadnič me je policaj na enduri ustavu pa mi je začeu težit da mi bo tablco uzeu zarad ŠP Filtra pa zarad auspuha.

Pa sm mu reku da nj si jo sam dol uzame.

Pa je gledu mašino ko da bi biu mal mutau pa ni vidu napisa Hebo na cilidru pa da ni taprave barve.

Mislim pol je pa začeu bluzit neki pa mi grozit pol sm mu pa lepo nazaj povedu pol se je pa kr pobrau pa me je sam zapisu da me je ustavu.

Pa je nakonc poudaru PA PAZI DA TE NASLEDNIČ NE SREČAM KR POL TI BOM PA USE UZEU.In pol ko je mislu da sm se usrau se je pošteno in z pokončno glavo odpeljau.

Use je pa odvisn na kaga policaja naletiš pa če se spozna la ne.

Kr je kolega ustavu z 180 pa pod 50 reg. pa mu je zarad špeglov pa zarad luči težiu druga pa ni mogu.Pa mu ni mogu dat za nič kazn.

Tak da tolk o butastih škifih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za skutrje vam ne bodo nc tezil..saj men niso nikol :OK: glede unga policaja..sigurn kle motosvet.com brou pa se delu neki pamtnga..pa mu ni lih ratal :P :whistle: :lol: ma lepo se vozte pa ni frk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!