Skoči na vsebino

LOKALPATRIJOT!


Funakoshi

Priporočene objave

Ti neveš, ko nisi tu "gor raso"  :naughty:  :grrr

hah :hmm: še preveč let :huh:

naravnost, mimo tuša in mercatorja, potem pa desno, pa po dijagonali čez dvorišče :P

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater... se kesam :trance_33_sleep: Tisti "japajade" me je zavedel, ker je precej Ljubljanski izraz B) No, zdaj tudi vem, da nisi moški... to je fajn, žensk je na motosvetu premalo :doze: Pa še nekaj od Slona in Sadeža...

Mi smo vaška mafija, ki švercamo star papir na kile, včasih na tone,

mi vozimo živo blato in mrtve slone iz Graza, včasih, če mamo še kaj placa,

še petarde in rakete in postre od Smrkete in revije, ko not so nagi strici in pa tete :OK:

Prušnikova, Veljka Vlahoviča in Klinetova, Staneta Severja, Radvanjska in Štantetova, to so naše ulice, pleši tak ko igrajo naše frulice, če ne, boš dobo naše sulice, furamo teški geto, celo leto, stari kolko si jih letos, hm, bruto, štiri neto... :yea1: :whistle:

Še pesmi so posvečene Novi vasi :worship:

Najlepše ko pridem iz Ljubljane so ti golobnjaki :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prušnikova, Veljka Vlahoviča in Klinetova, Staneta Severja, Radvanjska in Štantetova, to so naše ulice, pleši tak ko igrajo naše frulice, če ne, boš dobo naše sulice, furamo teški geto, celo leto, stari kolko si jih letos, hm, bruto, štiri neto...  :yea1:  :whistle:

Še pesmi so posvečene Novi vasi  :worship:

Najlepše ko pridem iz Ljubljane so ti golobnjaki  :wub:

tota dva sta ga tud mimo pihnila :slap: ...Veljka Vlahoviča ulica je na Pobrežju, v Novi vasi je pa Arnolda Tovornika ...je pa bla včasih OŠ Veljka Vlahoviča I. in II., ja..zdaj pa sta Tabor I. in II. ... pa manjka še TDK :P

okey...dost... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota dva sta ga tud mimo pihnila  :slap: ...Veljka Vlahoviča ulica je na Pobrežju,  v Novi vasi je pa Arnolda Tovornika ...je pa bla včasih OŠ Veljka Vlahoviča I. in II., ja..zdaj pa sta Tabor I. in II. ... pa manjka še TDK  :P

okey...dost...  :rolleyes:

Nova vas do Pobrežja :OK: :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tole bliz vojašnice GM?

Hm, odvisno kako "blizu" misliš :) Ena je v Borovi vasi, ki je ene 500m stran (zračne linije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO eno velikooooo mesto..... .)

Dajmo slovenčki fkup držat :grim

Slovenci ja, ostali v naši državi že dolgo skup držijo :chase: Vsi vemo, kdo so ti ljudje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fajn da ste vsi tako navdušeni nad svojim krajem....upam, da bo tako ostalo...ker jest sosedov nočem imet...a bi lahko lepote svojih krajev dali kam v širšo javnost...ker zadne časa vse preveč ljudi na moj vrt sili. :o

Ehej pupika, pr nas rečemo takim vrtom BALKON, in če pri nas koga dol gledaš, pomen ,da si vsaj nekaj 100m nad morjem, ne pa v petem štuku stolpnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ormož,Jeruzalem ,a vam to kaj pove'

boljšega vina v SLO ni pa preprosti in prijazni ljudje ,to smo mi. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, odvisno kako "blizu" misliš :) Ena je v Borovi vasi, ki je ene 500m stran (zračne linije).

Sm bil vojak (še v starih časih, k so mogl vsi, k so mel jajca jt k soldatom) v vojašnici Generala Maistra v Mariboru. Se spomnim, da so bli podobni bloki zravn, ampak nism čist ziher, ker sem bil z mislimi vedno pri zastavi (pazi to - Funakoshi je patriot :naughty: ) in pasulju, ki je bil za večerjo. :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!