Skoči na vsebino

yamaha TT-R125


yamaha TT-R125

Priporočene objave

http://www.mottamoto.com/

a je ta link kj znan tuki ?????

kupi 250ccm 2T kroslo, boš še najbolj zadovoljen, kolk si pa star k za tak motor je kr zaželjena starost ene 17 let pa ene 180 cm morš bit velik, jaz sem 16 let pa 171cm pa sem jo kar mal z muko vozil, se bi jo pa počasi navadu

imel sem pa hondo CR 250, letnik 98, kupil skupaj z opremo za 370k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TT-Rka je bedna

Kup raj yz 250 f

se naus tok jebu s vzdrzevanjem kt z 2t

ja pa sej je tt-r 4 takna pa 2 takno je velik težji in finančno težje oskrbovat kot 2 takno

sam da 2 takna gre veliko bul !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sam recimo je res boljš zate da kupš yz 250f k ttr-ka je mal prešvoh pa ne samo motor tut geštel pa vilce....zato pa je tut dost pocen

če hočs off-road raj kup 250f, če hočeš še mal po cest pa to pa raj kkšnga endurota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bom vidu raj bi mel anduro ka ma luči pa se lahk tut ponoč voziš al pa kupu bi si

štirikolesca-atv si bom še vidu

enkrat čez 1-2 mesca grem v italijo pa bom tam mal pogledu po odpadih al pa po kakih trgovinah če je tam kj cenej

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Jz bi rabu nasvet glede motorja yamaha ttr 125. To bi bil moj prvi motor, ki gre več kot 40 km/h, poleg tega pa bi rad motor za katerega ne rabiš bit glih mehanik d ga lahko vzdržuješ in da nekaj časa deluje vse skupaj (je 4t zato domnevam d bo dali delu ku 2t). Prav tako je to eden redkih motorjev, ki mi je tudi kot nov finančno dostopen. Torej vsi ki veste kaj o tem motorju kar na plan z nasveti, za katere vam bom hvaležen! Poleg tega me pa še zanima ali yamaha ttr125 sploh lahko registiraš (namreč včasih bi se tud naokrog pelu) al je sam u cross varianti (na slikah nobena ni mela luči)?

Hvala

p.s.: če je zgoraj napisana kaka neumnost mi ne zamerte, ker nism poznavalec, ampak le ljubitelj motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!